2:0
konec (1:0)
19.07.2018, 19:00 • Neo GSP (Nicosía (Levkosía)). • 1. předkolo • Petr Frömel
Tipsport: 1.11 10.5 18.9 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.11 - 10.5 - 18.9
Apollon Limassol FC – FC Stumbras
2:0
konec (1:0)
Branky: 7. Yuste, 62. Yuste
Karty: 18. Papoulis (APN) – 20. Cá (SUA), 21. Boučareb (SUA), 31. Matčarašvili (SUA), 38. Čerkauskas (SUA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 5:14.
Apollon Limassol FC:
Bruno Vale – João Pedro, Yuste, Roberge, Vasiliou (C) – Papoulis (90+1. Pittas), Sachetti – Kyriakou – Adrián (68. Marković), Schembri (83. Zelaya), Maglica.
Náhradníci: Kissas – Karo, Marković, Stylianou, Pittas, Polizzi, Zelaya.
Trenér:
FC Stumbras:
Josviaki – Čerkauskas, Sadauskas (C), Almeida, Nazare – Cá, Bissi, Villela – Marcos (56. Galkevičius), Matčarašvili (74. Bah) – Boučareb (46. Liu).
Náhradníci: Kvedaras – Armalas, Galkevičius, Bah, Antanavičius, Rasimavičius, Liu .
Trenér:
Rozhodčí: E. Hamiti – R. Cokaj, E. Doda
Diváci:
První zápas: Stumbras - Apollon Limassol 1:0
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
62
62. YUSTE - 2:0
62
Prodloužení ani penalty dnes určitě neuvidíme. HÉCTOR YUSTE zůstal na pravé straně zcela nepokrytý a hlavou poslal obloučkem míč za bezmocného gólmana, jenž se tentokrát natahoval marně.
7
7. YUSTE - 1:0
7
HÉCTOR YUSTE po jeho rozehrávce zamířil přízemní ranou k bližší tyči, kam Josviaki neměl šanci dosáhnout. Apollon tak srovnává stav hned v úvodu.