5:0
konec (3:0)
19.07.2018, 18:30 • Pasienky, Bratislava • 1. předkolo • Vít Muzikář
Tipsport: 1.22 6.41 12.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.22 - 6.41 - 12.4
ŠK Slovan Bratislava – Milsami Orhei
5:0
konec (3:0)
Branky: 14. Šporar, 25. Šporar, 33. Rharsalla, 52. Cmiljanič, 77. Rharsalla
Karty: 28. Rusnac (MLS), 85. S. Platica (MLS), 89. M. Platica (MLS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 10:14.
ŠK Slovan Bratislava:
Šulla – Apau, Bajrič, Božikov (C), Suchockij – Nono (58. Savičevič) – Čavrič (48. Cmiljanič), Rabiu, Holman, Rharsalla – Šporar (74. Dražič)
Náhradníci: Greif – Savičevič, de Kamps, Dražič, Cmiljanič, Saláta, Hološko
Trenér:
Milsami Orhei:
Mitu – Graur, Craciun, Bogdan (54. S. Platica), Bolohan – Cojocari (C), Rusnac – A. Antoniuc (81. Ibrean), M. Platica, Rata – Surdu (34. Bugajev)
Náhradníci: Chirinciuc – Jardan, G. Andronic, S. Platica, Ibrean, Bugajev, O. Andronic
Trenér:
Rozhodčí: Kajtazovic – Žunič, Vidali (všichni SVN)
Diváci: 3 175
První zápas: Milsami - Slovan Bratislava 2:4
Kajrat – Engordany 15:00 7:1
Tobol Kostanaj – Samtredia 15:00 2:0
Irtyš Pavlodar – Riteriai 17:00 0:1
Gandzasar – Lech Poznań 17:00 2:1
Laçi – Famagusta 17:00 1:0
Dinamo Minsk – Derry City 17:00 1:2
Constanta – Racing FC 17:00 0:0
Gżira United – Niš 18:00 0:1
Molde – Glenavon 18:00 5:1
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 18:00 2:1
Kalju – Stjarnan 18:00 1:0
Slovan Bratislava – Milsami 18:30 5:0
Riga FC – Sofia • po penal. (3:5) 18:30 1:0
Häcken – FK Liepāja 19:00 1:2
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 19:00 2:0
Keşla FK – Balzan 19:00 2:1
M. Tel-Aviv – Ferencváros 19:00 1:0
Soligorsk – Connah's Quay 19:00 2:0
AIK Stockholm – Shamrock • po prodl. 19:00 1:1
Vardar – Pjunik 19:00 0:2
Zaria Balti – Zabrze 19:00 1:1
Apollon Limassol – Stumbras 19:00 2:0
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 19:00 1:2
Priština – Fola • po penal. (4:5) 19:00 0:0
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 19:00 1:1
Nordsjaelland – Cliftonville 19:30 2:1
Niederkorn – Gabala 19:30 0:1
Beitar Jerusalém – Čichura 19:45 1:2
Kodaň – KuPS 20:00 1:1
Luftëtari – Ventspils 20:00 3:3
Sarajevo – FC Banants 20:15 3:0
Maribor – Partizani 20:15 2:0
Partizan – Rudar 20:30 3:0
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 20:30 1:2
Trenčín – Budućnost 20:30 1:1
Dundalk – Levadia Tallinn 20:45 2:1
Tre Fiori – Rudar Velenje 20:45 0:3
Runavík – Hibernian 20:45 4:6
Osijek – CS Petrocub 20:45 2:1
Coleraine – Spartak Subotica 20:45 0:2
Újpest FC – Neftçi Baku 21:00 4:0
Domžale – Široki Brijeg 21:00 1:1
Hafnarfjördur – Lahti 21:15 0:0
81
74
58
54
48
34