18.07.2018, 15:57 • Osmifinále • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 1.46 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

I nyní nedokázal Němec poslat míček do kurtu po servisu Rosola a ten se tak může radovat z vydřeného postupu do čtvrtfinále. Němec vzteky zničil raketu.

40-30

Znovu úspěšný servis a je tu první mečbol.

4:3

Druhý už ale nikoliv. Forhend končí v sítí a Rosol otáčí vývoj v setu a poprvé od úvodního gamu zápasu se dostává do vedení.

0:2

Parádní return a Kamke bere čistou hrou podání svému soupeři.

7:6

Druhý už ale nikoliv. Jeho forhend končí v síti a jde se do třetí sady.

6:6

Druhý už ale nikoliv. Vyhozený forhend z kurtu zapříčinil, že o druhé sadě se rozhodne až ve zkrácené hře.

5:6

Kamke se opřel do returnu na druhý servis, Rosol posílá míček do sítě a přetahovaná o jedenáctý game končí. Němec půjde po přestávce podávat na vítězství v zápase.

3:3

Druhou možnost už ovšem Rosol využívá. Kamke poslal míček za základní lajnu. Je srovnáno 3:3.

40-0

Skvěle trpělivě zahrál Rosol, jenž nic tentokrát neuspěchal, počkal si, až mu soupeř otevře kurt a tam poslal svůj forhend. Tři brejkboly.

1:2

Který proměňuje, Rosol v obraně dělal, co mohl, ale stejně poslal nakonec míček do sítě.

4:6

Forhend kros v podání Rosola končí v autu. Kamke bere pro sebe první set v poměru 6:4.

1:2

Kterou využívá. Trpělivá hra od základní lajny, kterou Němec zakončil vítězným forhendem po lajně.