55:00

55:00 Matěj ŠTEFKA - 3:4

55:00

Česko právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto. Český tým se stává mistry světa, v prodloužení rozhoduje parádní ránou pod horní tyčku MATĚJ ŠTEFKA.

54:52

Vyloučení v týmu Kanada (Jordan Maher – 2 min., sekání).

51:53

Vyloučení v týmu Česko (Vítek Fanderlík – 2 min., podražení).

42:56

Vyloučení v týmu Česko (Milan Sýkora – 2 min., nesportovní chování).

40:16

Vyloučení v týmu Kanada (Michael Bertone – 2 min., zdržování hry).

40:16

Česko sice vstřelilo gól, ale podle rozhodčího do posunuté branky. Gól platit nemůže.

38:27

Vyloučení v týmu Kanada (Joel Bishop – 2 min., sekání).

37:52

37:52 Noah PERLIC - 3:3

37:52

Kanada právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno, hráči Kanady si v přesilovce pět na tři výborně vyměnili posty, a tak zůstal zcela volný NOAH PERLIC, který i s trochou štěstí překonal Nováka. Asistence: Jordan Maher a McKenzee Macqueen.

37:00

Vyloučení v týmu Česko (Milan Sýkora – 2 min., hrubost).

36:23

Vyloučení v týmu Česko (Jiří Hrabár – 2 min., držení hole).

33:56

Vyloučení v týmu Česko (Vítek Fanderlík – 2 min., držení protihráče).

28:49

Vyloučení v týmu Česko (Matěj Štefka – 2 min., hrubost).

28:40

Vyloučení v týmu Kanada (Michael Bertone – 2 min., sekání).

26:00

Vyloučení v týmu Česko (Karel Geba – 2 min., nedovolené bránění).

21:47

Vyloučení v týmu Kanada (Kyle Maygrath – 2 min., hrubost).

15:39

15:39 Jiří HRABÁR - 2:3

15:39

Česko využívá přesilovku a dostává se do vedení. Skvěle našel Zajíček svého spoluhráče. Tím byl JIŘÍ HRABÁR, jehož rána z první zapadla přesně do branky. Asistence: Tomáš Zajíček a Pavel Sloup.

14:54

Vyloučení v týmu Kanada (Ryan Sallows – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

14:03

14:03 Joel MAHER - 2:2

14:03

Je srovnáno na 2:2. Přesilovku po bleskové kombinaci využil českou obranou zapomenutý JOEL MAHER. Asistence: Joel Bishop a Jesse Sutton.

12:50

Vyloučení v týmu Česko (Jakub Vobruba – 2 minuty pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů na hřišti).

10:02

Vyloučení v týmu Kanada (Jarred White – 2 min., podražení).

07:53

07:53 Jakub KRÁL - 1:2

07:53

Česko se dostává do vedení, po nepřehledné situaci poslal míček pod horní tyčku obranou Kanady nepokrytý před brankou stojící JAKUB KRÁL. Asistence: Milan Sýkora.

04:03

04:03 Noah PERLIC - 1:1

04:03

NOAH PERLIC využil šťastného odrazu míčku a překonal dezorientovaného brankáře českého celku. Asistence: Mitch Livingston.

03:42

03:42 Matěj FRAŇO - 0:1

03:42

Česko se dostává do vedení. První pohledná kombinace nevyšla, ale míček za dezorientovaného brankáře dostal z dorážky MATĚJ FRAŇO.

3:4

Branky a nahrávky: 5. Perlic (Livingston), 15. Maher (Bishop, Sutton), 38. Perlic (Maher, Macqueen) – 4. Fraňo, 8. Král (Sýkora), 16. Hrabár (Zajíček, Sloup), 55. Štefka

Kanada: Curr (Mitchell) – Deslauriers, Punia, Bertone, Livingston, OBrien, Macqueen, Haimila, Linney, Sahota, Carmichael – Johnson, Florčuk, Lowe, Sallows, Perlic, Bishop, Dorey, Sutton, White, Maher, Kang, Maygrath

Česko: Novák (Janák) – Geba, Hrabár, Doležal, Kalus, Kyclt, Sloup, Kvapil, Fanderlík – Fraňo, Malina, Štefka, Moravec, Majer, Král, Prokop, Zajíček, Šimůnek, Sýkora, Kubík, Vobruba

03:42 CZE 0:1 Fraňo
04:03 CAN 1:1 Perlic (Livingston)
07:53 CZE 1:2 Král (Sýkora)
10:02 CAN 2 White, podražení
12:50 CZE 2 HL Vobruba, příliš mnoho hráčů na hřišti
14:03 CAN 2:2 Maher (Bishop, Sutton)