7:3

konec (5:2, 2:1)

08.07.2018, 14:20 • Finále • Jan Kousal

S příjemným konstatováním, že český inline hokejový tým U16 usedá na evropský trůn, se s Vámi loučím. Přeji hezký zbytek dne. (15:39:22)
Prvenství reprezentace do šestnácti let je skvělým předkrmem před finálovým zápasem české osmnáctky, která v Lyonu může potvrdit velký český double. Jejím soupeřem bude rovněž Itálie.
Česká republika dokázala, že patří k největším inline hokejovým velmocím. Ve finálovém zápase porazil národní tým Itálii jednoznačně 7:3 a zaslouženě bere zlaté medaile.
Čeští inline hokejisté do šestnácti let mohou slavit, evropský trůn je jejich!

Čeští mladíci poráží ve finále Itálii a získavají zlaté medaile!

38:52

38:52 RIGONI - 7:3

38:52

Itálie právě vstřelila branku!
Čestné loučení Italů s dnešním zápasem i celým turnajem. FILIPPO RIGONI si počkal za českou obranou a poté, co dostal přihrávku, překonal gólmana krásnou bekhendovou kličkou.

38:00

Dvě minuty před koncem jsou karty jasně rozdané. Češi míří za jasným vítězstvím, otázkou však zůstává konečná podoba skóre.

35:42

35:42 ADAMEC - 7:2

35:42

Česko právě vstřelilo branku!
Tak to byla blesková akce českého týmu s gólovou tečkou! ANDREJ ADAMEC vyvezl kotouč daleko od vlastní brány, ujel obráncům a střelou na zadní tyč překonal italského gólmana.

35:22

Zbytečné dohrání jednoho z českých hráčů znamená přesilovou hru pro Itálii.

34:20

Okolo italské klece bylo zase veselo a opět se o to postaral Chludil. Squadra azzura dokázala odolat.

32:34

Chludil dokazuje, že je jedním z českých tahounů na tomto turnaji. Jeho útočný výpad po levém křídle vedl k nebezpečnému zakončení, které zlikvidoval Colucci.

30:58

Teď prosvištěly kolem hlavy italského brankáře dva pěkně ostré projektily, ani jeden mezi tři tyče nemířil.

29:38

29:38 SVOZIL - 6:2

29:38

Tohle může být definitivní pojistka. SVOZIL prokličkoval italskou obranou a střelou pod víko nedal Coluccimu žádnou šanci.

29:05

Češi zápas kontrolují, a tak je jejich střelecká impotence zatím nemusí trápit.

27:30

Žádná gólová smršť se ve druhé půli zatím nekoná, brankář Colucci je výrazně proti.

7:3

Branky a nahrávky: 4. Adamec, 5. Altrichter, 10. Chludil, 11. Chrenka, 13. Strnádel, 30. Svozil, 36. Adamec – 12. Zampieri, 15. Rigoni, 39. Rigoni