3:3

konec (3:1)

07.07.2018, 16:00 • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.4 3.6 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Úplne rozdielne polčasy. Nitrania v prvej polhodine akoby zaspali, no po skorigovaní Taiwa prišli po zmene strán, lepšie povedané v záverečnej štvrťhodine, zásahy Andreja Fábryho a ešte jeden od Taiwa. V Budapešti sa tak zrodila remíza 3:3. (17:50:53)

Nitra dala gól!
To je neskutočné! V 25. minúte viedli domáci už 3:0, no dnes si triumf nepripíšu. Hostia dokonali vyrovnanie v druhej nadstavenej minúte, keď si druhý gól stretnutia pripísal TAIWO.

90+1

Kicsak musel predsa len ešte raz zasahovať, v prvej nadstavenej minúte si pripísal tretí úspešný zákrok.

90

Celok spod Zobora skúsil šťastie z veľkej vzdialenosti, no bránu minul.

89

Zdá sa, že sa už nič podstatné nestane, hoci je tu priestor na záverečnú akciu.

87

Nitra vyhnaná spred šestnástky a musí tak kombinovať na vlastnej polovici.

86

Posledné okamihy duelu. Je dôležité podotknúť, že z ôsmich striel smerujúcich na bránu ich skončilo v sieti až päť.

85

Vhadzovanie pre domácich z úrovne pokutového územia na útočnej polovici.

84

Následne sa však Nitra vystavila do ofsajdu a prichádza o dôležitý čas.

83

MTK sa vybralo do brejku, no akcia domáceho mužstva bola zastavená čistým odobratím lopty v strede poľa.

82

Hostia eskalujú svoju snahu a držia sa pred Kicsakom.

79

Predsa len je tu skorigovanie, Nitra zúžitkovala tlak zásluhou ANDREJA FÁBRYHO. Skóruje ešte v záverečných desiatich minútach?

79

Domáci získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

78

Nitra naozaj tlačí na maďarského súpera, ten sa však zubami-nechtami bráni a drží dvojgólové vedenie.