Česko – Slovensko

7:3

konec (3:1, 2:1, 2:1)

06.07.2018, 15:30 • St. Johns (Kanada) • Martin Augustin (@ogy_16)

Hokejbalová dvacítka si dnes připsala nesmírně cenné vítězství, rivala ze Slovenska totiž přehrála 7:3. Slováci sice v utkání udeřili jako první, ale poté už tahali za delší konec provazu hráči Česka, kteří tedy ukončili skupinovou fázi turnaje s bilancí tří výher a jedné porážky. (17:12:22)

44:35

Ještě tu máme vyloučení Aurela Nauše, který je potrestán za sekání.

44:00

Máme tu poslední minutu zápasu, který dopadne pro české hokejbalisty velmi úspěšně.

42:58

Míček propadl na levý kruh ke Studencovi, který prověřil brankáře Čapka. Ten jeho střelu vyrazil.

41:32

Slováci vyhodili míček přes všechny čáry. Vhazuje se tedy v jejich obranném pásmu.

40:00

40:00 Lukáš OLEJNÍK - 7:3

40:00

Slovensko právě vstřelilo branku!
Slováci alespoň korigují skóre. Postaral se o to LUKÁŠ OLEJNÍK, který snížil na 7:3. Asistence: Filip Vašaš a Miloš Fafrák.

39:49

Moravec připravil tutovku Jakubovi Královi. Ten minul odkrytou slovenskou klec!

39:16

Oba týmy už jsou kompletní.

38:39

38:39 Jakub KVAPIL - 7:2

38:39

Česko právě vstřelilo branku!
Při hře 4 na 4 se prosazují čeští hráči! Z poměrně velké dálky napřáhl JAKUB KVAPIL a míček zapadl až za Šturmu. Asistence: Jakub Votruba.

37:15

Vyloučení v týmu Česko (Jan Prokop – 2 min., nafilmovaný pád).

37:15

Vyloučení v týmu Slovensko (René Svitana – 2 min., krosček).

35:58

Filip Vašaš je zpět na hrací ploše. Zranění slovenského kapitána, které se událo před několika minutami, tedy nebylo vážné.

35:38

Z dobré pozice střílel Olejník. Českou branku netrefil.

34:46

Slováci jsou v plném počtu.

34:28

Českému týmu byl odpískán ofsajd.

34:11

Ten nyní přerušil hru po pokusu Adama Kubíka.

7:3

Branky a nahrávky: 10. Kubík (Fanderlík), 12. Štefka (Kubík, Sloup), 13. Geba (Šimůnek, Votruba), 25. Král (Moravec), 27. Šimůnek (Zajíček, Hrabár), 32. Fraňo (Zajíček), 39. Kvapil (Votruba) – 6. Kantorek (Luhový, Chromiak), 27. Olejník (Nauš), 40. Olejník (Vašaš, Fafrák)

Česko: Čapek (Novák, Janák) – Doležal, Geba, Hrabár, Kalus, Kyclt, Sloup, Kvapil, Fanderlík – Fraňo, Malina, Štefka (A), Moravec, Majer, Král, Prokop, Zajíček (C), Šimůnek, Sýkora, Kubík (A), Vobruba

Slovensko: Šturma (Martišek) – Studenc, Rel'ovský, Brincko, Vašaš (C), Gajdoš (A), Knesl, Junas, Bajánek – Svitana, Čepišák, Luhový, Olejník (A), Kantorek, Bánoczký, Gabčo, Bobák, Chromiak, Cerjan, Rácz, Nauš, Fafrák.

05:45 SVK 0:1 Kantorek (Luhový, Chromiak)
06:21 SVK 2 Brincko, podražení
08:37 SVK 2 Nauš, podražení
09:35 CZE 1:1 Kubík (Fanderlík)
11:57 CZE 2:1 Štefka (Kubík, Sloup)
13:00 CZE 3:1 Geba (Šimůnek, Votruba)