Tenis

Wimbledon - ženy (tráva)

Lucie Šafářová – Jekatěrina Makarovová

1:2 6:4, 4:6, 1:6

06.07.2018, 12:41 • Kurt č. 12, All England Club, Londýn (GBR) • 3. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.66 2.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1:6

Po forhendovém returnu zareagovala Ruska bekhendovým winnerem a končí tak zápas. Lucie Šafářová se do čtvrtého kola wimbledonské dvouhry nepodívá!

1:5

Krátká výměna po druhém podání ven z kurtu, Šafářová narvala bekhend zprava za základní čáru a Ruska jde podávat na výhru v zápase.

1:4

Přímý bod po servisu do bekhendu a příjmu do středu sítě, 1:4.

1:3

V krátké výměně si Češka zprava křížem došla pro vynucenou chybu a snižuje na 1:3.

0:3

Přímý bod po servisu do bekhendu a returnu do pravého koridoru pro debl, Makarovová potvrzuje brejk.

0:2

Po dlouhém returnu zatlačila Ruska Češku a nic jí nebránilo k vítěznému kraťasu do levé poloviny kurtu. Šafářová si hned na úvod rozhodujícího setu prohrála podání.

0:1

Po forhendovém returnu po levé lajně udělala Češka bekhendovou chybu zprava do sítě, 0:1.

4:6

1:1; 4:6 - Jekatěrina Makarovová

4:6

Po bekhendovém returnu tlačila Ruska forhendy do bekhendu Češky a nakonec si pomohla vítězným kraťasem do levé poloviny kurtu. Zápas tak rozhodne třetí set!

4:5

Eso na téčko a Makarovová je gem od toho, aby si vynutila třetí set.

4:4

Nečistým forhendovým returnem končí Ruska hru, 4:4.

3:4

Bekhendový return končí v síti a stále hrajeme bez brejku ve druhém setu.

3:3

Po esu ven z kurtu srovnává Lucka na 3:3.

2:3

Eso ven z kurtu. Klobouk dolů, jak odservírovala Makarovová závěr gamu a Šafářová se nedostala při brejkbolech k ničemu.

2:2

Po servisu na téčko zakončila Češka hru forhendovým winnerem z levé strany, 2:2.

1:2

Eso do středu kurtu, 1:2.

1:1

Eso na boční lajnu, Šafářová čelila brejkbolům, ale drží servis!

0:1

Přímý bod servisem do bekhendu a returnem za základní čáru. Šafářová nebyla daleko od brejku, ale ztratila vedení 30:0.

6:4

Po bekhendovém křižném returnu ukončila Češka první sadu kraťasem zprava do levé poloviny kurtu a úvodní dějství bere poměrem 6:4.

5:4

Čtyři údery české tenistky stačily! Ruska si prohrála servis forhendem od baseline do sítě a Šafářová získává první brejk zápasu. Po přestávce pak půjde podávat na ukončení úvodního setu!

4:4

To samé z druhé strany, 4:4.

3:4

Forhendový return jde do levého koridoru pro debl, 3:4.

3:3

Ruska napálila forhendový return do sítě, 3:3.

2:3

Přímý bod po servisu do forhendu Šafářové, Makarovová vede 3:2.

2:2

Ruska zakončila game forhendovým returnem do středu sítě, 2:2.

1:2

Po forhendovém returnu kros proti druhému podání chybovala Češka forhendem do levého koridoru pro debl a tento game prohrála.

1:1

Přímý bod po servisu ven z kurtu a forhendovém returnu do zámezí, Lucka otočila game z 0:30.

0:1

Bekhendový return return dopadl do pravého koridoru pro debl a brejk z toho na úvod zápasu nebude.