72:67

konec (18:18, 40:32, 53:48)

21.06.2018, 19:00 • Hala míčových sportů KV Arena, Karlovy Vary • Petr Sumbal

Tipsport: 1.31 16.5 3.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:41:51)
Poslední zápas turnaje v Karlových Varech rozhodl o tom, že vítězství patří Číně a Česko končí druhé. Vzájemné utkání těchto dvou reprezentací nabídl napínavou podívanou, ale bohužel s hořkým koncem pro českou republiku. Po první čtvrtině byl stav vyrovnaný, rozhodla ale čtvrtina druhá, kterou Češky prohrály o osm bodů. Třetí čtvrtinu pak Česko o tři vyhrálo a čtvrtá skončila nerozhodně, to ale Číně na vítězství 72:67 bohatě stačilo.

Konec zápasu. (72:67)

39:58

Jeden z trestných hodů Číny proměněn. (72:67)

39:57

Dva trestné hody pro Čínu. (71:67)

39:55

Březinová to zkusila za tři body, ale bohužel se míč odrazil od obroučky a ven. (71:67)

39:52

Oddechový čas Česka. (71:67)

39:50

Čína měla dva trestné hody a z toho jeden proměnila. (71:67)

39:46

Češky ale velice rychle snižují, ale bohužel to byla jen velmi daleká dvojka a ne trojka. (70:67)

39:38

Na poslední chvíli ještě Číňanky stihly trefit za dva body. (70:65)

39:23

Bartáková takticky faulovala. (68:65)

39:08

Češkám bohužel nevyšla střelba za tři body. (68:65)

39:00

Zisk míče pro českou reprezentaci a hned oddechový čas Česka. (68:65)

38:59

Oddechový Čas si vzala Čína. (68:65)

38:59

Kušlitová tentokrát neuspěla, svým pokusem za dva body koš netrefila a pak faulovala. (68:65)

38:14

Bartáková se toho nebála, šla individuálně do koše a z náročné pozice proměnila! (68:65)

37:30

Kontr Číňanek znamená koš z pozice za dva body. (68:63)

37:00

Ještě to bude velké drama, protože Češky střílejí trojku! Trefila se parádně Sára Beránková. (66:63)

36:26

Číňanky jsou ale neustálou hrozbou a znovu navyšují své vedení na šest bodů. (66:60)