0:0

po penal. (5:6) (0:0)

10.06.2018, 17:00 • 31. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 3.28 4.2 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Litoměřicko v prvním poločase ovládalo hru, ale své šance neproměnilo. Po změně stran hosty omezilo vyloučení Maršálka, po kterém ani jeden z týmů nic kloudného nevymyslel. Na řadu tak musely přijít až penalty, v nichž bylo úspěšnější Litoměřicko a ze hřiště posledního týmu si odváží dva body. (00:00:03)

6. série 5:6

Nicolas Husenský mohl zajistit Litoměřicku druhý bod a tak také učinil, neboť Plaček si s jeho penaltou nedokázal poradit.

6. série 5:5

Jedenáctý exekutor už byl neúspěšný, Jakub Hájek trefil pouze levou tyč!

5. série 5:5

Jakub Trýzna napravil neproměněnou penaltu z první půle a s přehledem vyrovnal na 5:5.

5. série 5:4

Pátou sérii otevřel Mario Telnar a odvážnou střelou pod horní tyč získal pro Nymburk mečbol.

4. série 4:4

Plaček skákal doprava a jen se ohlédl po střele Zdržálka, který pálil na druhou stranu.