0:2 3:6, 3:6

07.06.2018, 15:37 • Osmifinále • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.21 4.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

GEM, SET, ZÁPAS Andrea Arnaboldi! Posledný úder slovenského tenistu išiel von z kurtu a tak Martin Kližan prehráva aj druhý set rovnakým pomerom a na turnaji v Poľsku teda končí. To je určite veľké prekvapenie, pretože Martin bol v tomto zápase favoritom, ale napokon mu vôbec nevyšiel a tak do ďalšieho kola putuje taliansky tenista Andrea Arnaboldi.

15-40

Dva mečbaly pre talianskeho tenistu!

3:5

Arnaboldi si udržal toto podania a tak ide v druhom sete do vedenia 5:3! To znamená, že Martin Kližan ide podávať na udržanie sa v druhom sete.

A-40

Brejkbal pre slovenského tenistu!

40-30

Taliansky tenista sa previnil nevynútenou chybou a tak Marin získava brejkbal!

3:4

Arnaboldiho úder zastavila páska a tak Martin znižuje stav v druhom sete na 3:4!

40-A

Martinov bekhend putuje von z kurtu a tak získava jeho súper brejkbal!

2:4

Ani tento úder nášmu tenistovi nevyšiel a tak Andrea Arnaboldi potvrdil získaný brejk a ide v druhom sete do vedenia 4:2! Martin tak už začína mať vážne komplikácie, ale ešte nič nieje stratené.

40-30

Arnaboldiho bekhend putuje do autu, takže slovenský tenista získava brejkbal.

2:3

No a túto možnosť už dokázal Arnaboldi využiť a tak berie prvé podanie v druhom sete nášmu tenistovi, čím sa dostáva do vedenia 3:2 a pôjde tak podávať na potvrdenie brejku.

40-A

Opäť brejkbal pre talianskeho tenistu!

40-A

Druhým fiftínom v rade získava taliansky tenista brejkbal!

2:2

Gembal sa podarilo talianskemu tenistovi využiť a tak vyrovnáva stav v druhom sete na 2:2!

2:1

Túto možnosť slovenský tenista využíva a tak ide v druhom sete do vedenia 2:1!

1:1

Martinov úder putoval von z kurtu a tak je stav v prvom sete vyrovnaný 1:1!

1:0

Martin posiela forhendový úder do protipohybu svojho dnešného súpera a tak si napokon udržal svoje úvodné podanie v druhom sete a ide do vedenia 1:0!

40-A

Martinovi nevyšiel prechod na sieť a jeho súper sa tak dostáva k ďalšiemu brejkbalu!

15-40

Bekhend slovenského tenistu putuje do autu, takže Andrea Arnaboldi získava hneď v úvode druhého setu dva brejkbaly!

3:6

Martinov bekhend putoval do pásky, takže prehráva prvý set pomerom 3:6! Takýto priebeh sa zrejme neočakával, slovenskému tenistovi sa v prvom sete vôbec nedarilo, dvakrát stratil svoje podanie a len raz brejkol svojho súpera. Uvidíme, čo teda prinesie druhý set, do ktorého pôjde Andrea Arnaboldi v lepšej pozícii.

30-40

Napokon prichádza setbal pre talianskeho tenistu!

3:5

No a hneď ten prvý aj využíva, takže opäť berie nášmu tenistovi podanie a ide v prvom sete do vedenia 5:3! Andrea Arnaboldi teda pôjde teraz podávať na víťazstvo v prvom sete.

3:4

Výborne! Arnaboldiho úder zastavila páska a tak Martin berie svojmu súperovi podanie, čím znižuje stav prvého setu na 3:4 a pôjde podávať na potvrdenie brejku.

40-15

Dva brejkbaly pre slovenského tenistu!

2:4

Aj sa tak stáva, čistou hrou znižuje náš tenista stav v prvom sete na 2:4!

1:4

Hneď ten prvý aj využíva, pretože Martinov bekhend putuje do autu a tak taliansky tenista vyhráva v prvom sete 4:1! Slovenský tenista tak už začína mať v prvom dejstve komplikácie.

1:3

Ďalšiu možnosť však už taliansky tenista využíva aj vďaka Martinovej chybe a tak berie prvýkrát v zápase nášmu tenistovi podanie, čím sa dostáva v prvom sete do vedenia 3:1!

0-40

Arnaboldi predviedol úspešné skrátenie hry a tak sa dostáva k trom brejkbalom!

1:2

Tento pokus už talianskemu tenistovi vyšiel a tak si udržal aj svoje druhé podanie. Andrea Arnaboldi vyhráva v prvom sete 2:1!

1:1

Čistou hrou vyrovnáva slovenský tenista stav v prvom sete na 1:1!

40-0

Slovenský tenista úspešne predviedol skrátenie hry a tak získava tri gembaly.

0:1

Martinov forhend doputoval do autu, takže Arnaboldi si udržal prvé podanie a ide do vedenia 1:0!

30-40

Nevynútená chyba nášho tenistu prináša talianskemu súperovi tretí fiftín v rade a tak aj gembal!