30.05.2018, 20:45 • Tivoli Stadion Tirol (Innsbruck) • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.21 3.2 3.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:37:30)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 3:10.
Je dobojováno. Domácí fotbalisté si svůj těsný náskok z prvního poločasu pohlídali a vítězí tak v přípravě nad Ruskem těsně 1:0. Rusové se ve druhé půli snažili vyrovnat, to se jim ale nepodařilo. Ze hřiště rakouského celku tak poputují jako poražený tým.

90+3

90+3

Schlager byl sražen k zemi za polovinou hřiště a domácí tak měli volný přímý kop. Zahráli ho ale za sebe a vypadá to, že si Rakušané balón už nechají.

90+3

Další marná snaha Rusů o vyrovnání a zatím to vypadá, že si domácí reprezentace svůj výsledek už pohlídá.

90+1

Alaba střílel z levé strany, ale balón si to namířil jen vedle hostující branky.

90

Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě tři minuty navíc.

90

Z této situace ale nezapršelo a u míče už je domácí brankář, který tak pošle balón znovu zpět do hry.

89

Hosté ještě budou zahrávat rohový kop.

88

Blíží se koncovka utkání a domácí stále vedou rozdílem jedné branky, kterou v osmadvacáté minutě vsítil Alessandro Schöpf. Rusům se zatím stále nedaří vyrovnat.

86

Dlouhý nákop provedl domácí brankář Lindner a znovu tak uklidnil hru. Před branku hostů tak dochází k další kombinaci.

85

Další nepřesná střela domácích. Míč se poté odrazil do autu a autové vhazování tak provedou hráči Ruska.

84

Alaba našel centrem nabíhajícího spoluhráče, ten ale na míč nedosáhl a skončil v moci ruského celku, který jde do dalšího útoku.

83

Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Deni Alar.

82

Arnautović našel svou přihrávkou spoluhráče, který byl v pokutovém území. Ale jeho přízemní střela skončila mimo tři tyče.

80

Jdeme do poslední desetiminutovky tohoto utkání. U míče jsou Rakušané a postupně se dostávají do další akce.

80

Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Peter Zulj, přichází Stefan Ilsanker.