24:26

konec (9:14)

30.05.2018, 21:30 • Reykjavík, Island • Vít Muzikář

Tipsport: 4.41 9.02 1.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Češky vydřely výhru o dvě branky na Islandu. Přitom vedly v úvodu o sedm gólů. Ve druhém poločase však pustily soupeřky do zápasu. Absence tria Jeřábková – Knedlíková – Adámková je zkrátka poznat a je citelná. Tenhle výkon nevěští před nedělním duelem se Slovinskem moc dobrého. Plný bodový zisk zachránila z hlavního islandského města velice dobře chytající Satrapová. V poli samozřejmě vše stálo na Luzumové. Do hry se dostala také spojka Galušková. Tak či onak – český tým musí přidat. S tímhle by v neděli postup na ME 2018 neslavil. (23:19:22)

Konec zápasu. (24:26)

60

Palsdottirová zakončila zápas gólem z hranice brankoviště. (24:26)

60

Galušková nezpracovala míč na středu při nahrávce z levé strany. (23:26)

60

Palsdottirová z šestky snižovala. (23:26)

60

Po nahrávce Luzumové se trefila z pravé spojky Marčíková. (22:26)

59

Chyba Islandu na druhé straně a Češky už sahají po povinné, ale vydřené výhře. (22:25)

59

Česko odolalo a při svém útoku má na hřišti Galuškovou, Luzumovou či Maňákovou. (22:25)

58

2:02 do konce a Island si vzal timeout. (22:25)

58

Z hranice brankoviště se na postu falešné pivotky prosadila Luzumová. (22:25)

58

Örvarsdottirová přihrála na pravou stranu do druhé vlny Stefansdottirové a ta z hranice šestky snižuje. (22:24)

57

Domácí celek neskóroval a reaguje opět Galušková na pravé spojce a Hrbková na pravém křídle. (21:24)

57

O tři branky vede Česko po trefě Galuškové z výskoku na pravé spojce levačkou do kratšího dolního rohu branky. (21:24)

57

Luzumová faulovaná na středu daleko za devítkou. (21:23)

56

Kroky domácích na pravé straně. (21:23)

56

Luzumová nahrála na pravé křídlo Galuškové, ale Asmundsdottirová potvrdila skvělý výkon z druhého poločasu. (21:23)