27.05.2018, 13:03 • 1. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.47 2.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:1

GEM, SET, ZÁPAS Martin Kližan!

Náš tenista jednoznačne ovládol štvrtý set a tak sa stáva víťazom tohto zápasu, keď zdolal svojho srbského súpera 3:1 na sety a tak sa raduje z postupu do ďalšieho kola na French Open.

5:1

Hneď prvú možnosť náš tenista využíva a tak po potvrdení brejku ide do vedenia 5:1 čo znamená, že Laslo Djere ide podávať na udržanie sa v tomto zápase!

4:1

Teraz to však už nášmu tenistovi vyšlo a tak berie aj druhé podanie svojmu súperovi v tomto sete a ujíma sa tak vedenia 4:1!

40-15

Dva brejkbaly pre nášho tenistu!

3:1

Aj sa tak stáva, Martin Kližan sa čistou hrou dostáva v štvrtom sete do vedenia 3:1!

2:1

No aj sa tak stáva, Djere čistou hrou získal prvý gem vo štvrtom sete a tak znižuje na 1:2!

2:0

Aj sa tak stáva, Martin Kližan čistou hrou potvrdil brejk a tak sa dostáva do vedenia 2:0 vo štvrtom sete.

1:0

Ten sa mu aj podarilo využiť, takže Martin berie hneď prvé podanie svojmu súperovi v štvrtom sete a tak sa ujíma vedenia 1:0!

A-40

Je tu brejkbal pre nášho tenistu!

7:6

Ten sa mu už podarilo využiť, takže vyhráva tento tajbrejk a ujíma sa vedenia 2:1 na sety! Aj naďalej teda sledujeme veľmi vyrovnané stretnutie, stačí len malé zaváhanie a všetko sa môže razom otočiť. Uvidíme teda, či dokáže Martin rozhodnúť o svojom víťazstve v štvrtom sete.

6-2

Setbal pre Martina Kližana!

6:6

Aj sa tak napokon stáva, Laslo Djere sa čistou hrou udržal v treťom sete a tak po druhýkrát dnes bude o osude rozhodovať tajbrejk!

6:5

Túto možnosť už náš tenista využíva a tak sa ujíma v treťom sete vedenia 6:5! To znamená, že Laslo Djere ide podávať na udržanie sa v treťom sete.

5:5

Túto možnosť už Laslo Djere využíva a tak sa teda zachránil v treťom sete, keď musel odrážať dva setbaly. Stav v treťom dejstve je teda vyrovnaný 5:5 a dráme pokračuje ďalej.

A-40

Ďalší setbal pre nášho tenistu!

A-40

5:4

Výborne! Martin sa prezentuje čistou hrou a tak sa ujíma v treťom sete vedenia 5:4! To znamená, že Laslo Djere pôjde podávať na udržanie sa v treťom sete.

4:4

Túto možnosť však už Djere využíva a tak vyrovnáva stav v treťom sete na 4:4!

4:3

Túto možnosť už náš tenista využíva a tak teda po potvrdení brejku ide v treťom sete do vedenia 4:3!

3:3

A ten sa mu podarilo aj využiť! Martin po presnom údere na čiaru teda berie podanie svojmu súperovi a tak vyrovnáva stav v treťom sete na 3:3!

40-30

Napokon je tu brejkbal pre nášho tenistu!

2:3

Náš tenista vytiahol opäť svoj presný forhend a tak znižuje stav v treťom sete na 2:3!

1:3

Hneď prvú možnosť Djere využíva, takže sa dostáva po potvrdení brejku do vedenia 3:1 v treťom sete.

1:2

Ďalšiu možnosť už však srbský tenista úspešne využíva a tak berie prvé podanie v treťom sete nášmu tenistovi, čím sa dostáva do vedenia 2:1!

0-40

Sú tu tri brejkbaly pre Djereho!

1:1

Ktorý sa mu podarilo aj využiť, takže vyrovnáva stav v treťom sete na 1:1!

1:0

Túto možnosť však už Marin využíva a tak sa ujíma v treťom sete vedenia 1:0!

4:6

Laslo Djere presným forhendom ukončil druhý set, ktorý vyhral pomerom 6:4 a tak vyrovnal stav tohto zápasu na 1:1! V tomto sete bol o niečo lepší práve srbský tenista a tak dnes budeme zrejme svedkami veľmi vyrovnaného stretnutia.

4:5

Výborne! Martin si pomohol kvalitným podaním a tak sa ešte udržal v druhom sete, čím znížil stav na 4:5! Laslo Djere však pôjde podávať na víťazstvo v druhom sete.

3:5

Hneď prvú možnosť Djere využíva a tak sa v druhom sete dostáva do vedenia 5:3! To znamená, že Martin Kližan ide podávať na udržanie sa v druhom sete.

3:4

Ten sa už Martinovi podarilo využiť a tak znižuje stav v druhom sete na 3:4!

40-40

Ani druhý brejkbal sa nepodarilo Djeremu využiť a tak sa dostávame na zhodu 40:40!

15-40

Sú tu dva brejkbaly pre srbského tenistu!

2:4

Ktorý sa mu podarilo aj využiť, takže po potvrdení brejku sa dostáva v druhom sete do vedenia 4:2! Martin sa však už z podobnej situácie v prvom sete dokázal vyhrabať, uvidíme, ako tomu bude teraz.

A-40

Tretím fiftínom v rade získava Martin brejkbal!

40-40

Djere poslal opäť loptičku von z dvorca, takže je tu zhoda 40:40!

2:3

Martin poslal loptičku len do pásky, takže jeho súper si berie späť stratené podanie a tak sa v druhom sete ujíma vedenia 3:2!

30-40

Napokon je tu brejkbal pre srbského tenistu!

2:2

Martin vytiahol presný forhend, loptička dopadla na čiaru a tak si berie späť svoje stratené podanie. Martin tak pôjde za stavu 2:2 v druhom sete podávať na potvrdenie brejku.

40-30

Výborne! Je tu brejkbal pre nášho tenistu.

1:2

Druhú možnosť však už srbský tenista využíva, keď si pomohol kraťasom a tak berie prvé podanie v druhom sete nášmu tenistovi, čím sa dostáva do vedenia 2:1!

15-40

Ani tento úder nevyšiel Martinovi podľa predstáv a tak sa jeho súper dostáva k dvom brejkbalovým možnostiam!

1:1

Ten sa mu napokon podarilo využiť a ak vyrovnáva stav v druhom sete na 1:1!

1:0

Aj sa tak stáva, Martin sa v druhom sete pomocou čistej hry dostáva do vedenia 1:0!

7:6

Túto možnosť náš tenista úspešne využíva a tak v tajjbrejku dokonal svoje víťazstvo v prvom sete a ujíma sa v tomto zápase vedenia 1:0! Celkovo sme sledovali veľmi vyrovnaný prvý set, napokon sa v tajbrejku väčšie šťastie usmialo na Martina a tak sa dostáva pred druhým setom do lepšej pozície.

7-6

K setbalu sa teraz dostáva Martin, keď svoj forhend umiestnil presne na čiaru.

5-6

Presným forhendom si Djere vybojoval setbal!

6:6

Druhý gembal sa však už podarilo Martinovi využiť, takže vyrovnáva stav v prvom sete na 6:6 a o osude tohto dejstva tak bude musieť rozhodnúť tajbrejk!

5:6

Hneď ten prvý sa Djeremu podarilo využiť, takže sa v prvom sete dostáva do vedenia 6:5 a Martin Kližan tak pôjde po druhýkrát podávať na udržanie sa v prvom sete!

5:5

Aj sa tak stáva, Martin čistou hrou vyrovnáva na 5:5 a tak sa udržal v prvom sete. Dráma teda pokračuje ďalej.

4:5

Ten sa mu podarilo úspešne zúžitkovať a tak sa v prvom sete dostáva do vedenia 5:4 čo znamená, že Martin Kližan ide podávať na udržanie sa v prvom sete!

4:4

Ten sa mu podarilo využiť a tak po potvrdení brejku vyrovnáva stav v prvom sete na 4:4! Martin sa teda vyhrabal z najhoršieho, na podanie však teraz pôjde Laslo Djere.

3:4

Hneď prvý brejkbal Martin využíva a tak po prvýkrát v tomto zápase berie svojmu súperovi podanie. Znižuje teda na 3:4 a pôjde podávať na potvrdenie brejku!

40-15

Úder srbského tenistu zastavila páska a tak sa Martin dostáva k dvom brejkbalom!

2:4

Druhú možnosť však už Martin zúžitkoval úspešne, takže znižuje stav v prvom sete na 2:4!

1:4

Treťou čistou hrou v prvom sete potvrdzuje Djere získaný brejk a tak vyhráva v prvom sete už 4:1! Martin sa tak už dostáva do nepríjemný komplikácii, ale ešte nič nieje stratené.

1:3

Martinov forhend doputoval len do autu, takže Djere už tento brejkbal využíva a tak prvýkrát v tomto zápase berie nášmu tenistovi podanie, čím sa dostáva do vedenia 3:1!

40-A

Je tu však ďalšia brejkbalová možnosť pre Djereho!

15-40

Následne však Djere ukázal presný prechod na sieť a dostáva sa teda k dvom brejkbalom!

1:2

Aj toto podanie si Djere podržal čistou hrou a tak sa dostáva do vedenia 2:1.

1:1

Náš tenista umiestnil svoj forhend presne na čiaru a tak vyrovnáva stav v prvom sete na 1:1.

0:1

Aj sa tak stáva, Laslo Djere si v úvode stretnutia podržal svoje podanie a čistou hrou sa dostáva do vedenia 1:0 v prvom sete.