konec (0:0)

27.05.2018, 17:00 • 29. kolo • Ladislav Pospíchal (@Pospa_3)

Tipsport: 2.96 3.9 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi tímto loučím a někdy příště zase na počtenou. (18:55:01)
A máme tu konec dnešního zápasu. V něm byly Zápy po celé utkání lepším týmem a zaslouženě se radují z výhry 2:0. Nejprve v 54. minutě se střelou z vápna prosadil Karel Piták a v 79. minutě pečetil výhru hostů hlavou Miroslav Novák.

90+2

90+1

K odraženému balónu se dostal Vopat, ale jeho střelu hosté zablokovali.

90+1

V závěru utkání Brozany vybojovali ještě jeden rohový kop.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase 2 minuty nad rámec stanovené doby.

90

Ten ale domácí špatně kopli a vysoký centr pouze prolétl vápnem hostů.

89

Zablokovaná střela T. Jelínka skončila za koncovou čárou, rohový kop pro Brozany.

88

Ve velké příležitosti teď byl Zoubek, ale tváří v tvář trefil pouze dobře vyběhnutého Lipše.

86

Veselý střílel z přímého volného kopu, ale pouze doprostřed branky a tam stál pozorný Frydrych.

85

Faul hostů těsně za vápnem, dobrá příležitost pro Brozany.

84

Teď si hosté neporozuměli a jejich přihrávka skončila v autu, pokud chtějí domácí s vývojem utkání něco udělat. mají na to něco málo přes deset minut.

83

Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Matějka.

81

I domácí teď zahrozili po centru z levé strany, ale hlavička Vopata nešla mezi tři tyče hostující svatyně.

79

79. NOVÁK - 0:2

79

Zápy právě vstřelily branku!
A právě po centru z přímého kopu se hosté prosazují po druhé v zápase! Centr z pravé strany si našel MIROSLAV NOVÁK a hlavičkou ke vzdálenější tyči nedal domácímu brankáři šanci zasáhnout.