23.05.2018, 17:00 • 16. kolo • Martin Jindra

Tipsport: 1.25 5.5 5.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

Tým Petřkovice právě vstřelil branku!

MARTIN VÁCLAVÍK nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout a pečetí vítězství svého týmu šestým gólem do sítě Mohelnice.

59

A sledujeme naopak radost na druhé straně hřiště. MAREK SZOTKOWSKI přidává již pátou branku do sítě Mohelnice a o vítězi utkání je definitivně rozhodnuto.

46

Hned v první minutě druhého poločasu Petřkovice odpovídají na moji otázku z poločasové přestávky. Zdramatizování zápasu se nekoná, domácí se hned po rozehrávce dostali po pravé straně do vápna Mohelnice a stejně jako v předchozích třech případech jsou neomylní. Tentokrát se prosazuje JAKUB PTÁČEK.

36

Přesně uprostřed hřiště dostaly Petřkovice šanci v podobě volného kopu po faulu hostů. Touto nabídkou domácí nepohrdli a RADOVAN LOKŠA si připisuje v dnešním zápase hattrick!

18

Hráči Petřkovic se do zakončení tentokrát propracovali středem hřiště a díky úspěšnému zakončení, o které se postaral opět Radovan Lokša, zvyšují své vedení již na 2:0.

4

Petřkovice se po kombinaci na levé straně dostali až do zakončení a první střelou utkání hned ve 4. minutě utkání otevírají skóre zápasu. Úspěšným střelcem je domácí kanonýr Radovan Lokša.

6:0

konec (3:0)

Branky: 4. Lokša, 18. Lokša, 36. Lokša, 46. Ptáček, 59. Szotkowski, 87. Václavík

Karty:   66. Holis (PEK), 72. Sporysz (PEK) – 56. Navrátil (MOH)

FC Odra Petřkovice: Godula – Wozniak, Sporysz, Holiš, Baranek, Ptáček, Lokša, Smékal, Staněk, Szotkowski, Honiš
Náhradníci: Chvěja, Švancer, Rubý, Václavík, Latocha, Regec

FK Mohelnice: Hora – Hlavsa, Čank, Kuba, Smrček, Malý, Klimeš, Navrátil, Svoboda, Vokoun, Knýř
Náhradníci: Vavruša, Zhang, Vašata, Yimuran

Rozhodčí: Páral – Kulička, Grečmal