Belgická liga

RSC Anderlecht – KRC Genk

1:2

konec (0:2)

20.05.2018, 18:00 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • O titul • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.05 3.71 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. (20:03:22)
Konečná tabulka čela belgické ligy:

1. Club Bruggy – mistr (základní skupina LM)
2. Standart Lutych – předkolo LM
3. Anderlecht – skupina EL
4. Gent – předkolo EL
5. Genk – předkolo EL
6. Charleroi
Je dobojováno! Anderlecht svůj sen o předkolu Champions League nezvládl a musí se tak spokojit se základní skupinou Evropské ligy. Dnes totiž podlehl Genku 1:2. Úvodní branka hostů padla ve 35. minutě, kdy se trefil Dries Wouters. O minutu později navýšil vedení Leandro Trossard. Po změně stran se dočkal tým z Bruselu snížení. V 53. minutě se trefil střelec Łukasz Teodorczyk. Další branka už nepadla a zápas končí poměrem 1:2.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:3.

90+4

90+4

Mata zahrál čistě, přestože se to domácím nelíbí. Genk má míč pod kontrolou a probíhají závěrečné vteřinky utkání.

90+3

Samatta na hrotu útoku zabojoval o míč a získal ho pro svůj celek. Anderlechtu už moc času na vyrovnání nezbývá.

90+2

Svou střelu záložník Amuzu možná uspěchal. Nemyslel to zle, ale netrefil nakonec prostor, který by trefit chtěl.

90+1

Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Łukasz Teodorczyk, přichází Silvere Ganvoula.

90+1

Nastavovat se budou 4 minuty.

89

Genk se zatím dobře brání a vypadá to, že nyní chytají Secka křeče.

87

Obrovská šance Teodorczyka. Podobně jako u první branky Bruselu se v podobné pozici vyšplhal do vzduchu a zakončoval. Brankář Vukovic vytáhl skvělý zákrok.

86

Útočný výlet čerstvého Buffela byl velmi přímočarý. Nakonec vybojoval pro svůj tým několik vteřin navíc.

85

Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Dieumerci Ndongala, přichází Thomas Buffel.

84

Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Rjōta Morioka, přichází Albert-Mboyo Lokonga.

84

Spajič rozehrál míč do strany, kde byl však poctivě bráněn Saelemaekers. Aut pro domácí bude následovat.

83

Anderlecht předvádí v závěrečných minutách velký tlak.

82

Trebel opět trefil bránu a opět zamířil k tyči. Brankář Vukovic to však dobře vystihl, jelikož tato standartní situace byla z větší dálky, než ta předchozí.