MS v inline hokeji – kategorie Masters

Česko – Kanada

9:2

konec (6:2, 3:0)

19.05.2018, 18:00 • MEO Aréna, Přerov. • Utkání o bronz • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Ode mne je to pro dnešek z Přerova vše, pěkný zbytek dne! (19:21:57)
Český tým poráží Kanadu jasně 9:2 na domácím šampionátu v Přerově tak získává broznové medaile. Kanaďané ve druhé půli s výsledkem vůbec nepohnuli, naopak Češi se ještě prosadili třikrát. Vítězí zcela zaslouženě.

39:54

Toman ještě vyrážečkou likviduje ránu Vissera.

39:26

Běží poslední minuta utkání.

38:55

Výteečný zákrok Tomana, který zastavil průnik Kanaďana z pravé strany pohotovým skokem k zemi.

38:11

Vozdecký předjel svého posledního soka a také si zkusil nájezd na Cobba, trefil špičku jeho pravého betonu.

37:41

Plášek šel sám na Cobba, zvolil lehkou žabičku k tyči, ta šla těsně vedle!

37:12

Hanák ustál souboj hned se třemi Kanaďany, posléze nahrál spoluhráčům k vlastní bráně.

36:53

Buly před Tomanem.

36:39

Český tým se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

36:13

Vyloučení v týmu Česko (Kubiš – 2 min, držení).

35:21

Kanada operovala v českém obranném pásmu, nic podstatného v něm ale neudělala.

34:14

Ránu u levé tyče zastavil dobře postavený Toman, na druhé straně si podobný zákrok připsal také Cobb.

33:51

Buly v českém obranném pásmu.

33:40

Ostrá střela Vissera přes hráče rozduněla hrazení za českou brankou.

33:19

Hanák jel sám branku. Zvolil ránu na lapačku, nechal však jen vyniknout Cobba.

32:00

Před brankou stál volný Bennett, ranou z těsné blízkosti trefil jen betony nachystaného Tomana.

30:30

Česko právě vstřelilo branku!
Kubiš na levé straně přenechal kotouč LUBOMÍRU KORHOŇOVI, který přízemní a milimetrovou střelou procpal puk přes brankářovy betony do sítě.
Asistence: Milan Kubiš.

30:12

Rána Corbeila z levé strany lízla vnější stranu české branky!

29:22

Pěknou českou kombinaci zakončoval na levé straně Balász, trefil Cobbův beton.

28:50

Češi drží puk ve středním pásmu.

27:22

Vorel našel na ose hřistě LUBOMÍRA KORHONĚ, který i s přispěním nohy kanadského bránícího hráče zkompletovává hattrick.
Asistence: Marek Vorel.

26:41

Vorlovu střelu na poslední chvíli zblokoval nohou vracející se hráč Kanady. Ránu z pravé strany chytá Cobb.

26:19

Huntova rána z mezikruží letěla nad českou branku, Toman lapačkou zasahovat nemusel.

25:23

Český tým vymýšlí další útočné kejkle. Zajíždí přitom i do střední třetiny.

24:30

Hanák ujel s kotoučem podstatnou část hřiště, z pravého křídla švihem o kousek minul vzdálenější tyč kanadské klece.

24:04

Buly před Cobbem.

23:54

Další nebezpečný pokus Vícha, který rovněž kanadskou branku o chloupek netrefil.

23:29

Víchova rána zápěstím po přiťuknutí Korhoně minula kanadskou klec.

22:50

Čeiš kombinují ve vlastním pásmu.

21:39

Teď bude asi Plášek hodně Veselý. Karel Plášek totiž nabil mezi kruhy ONDŘEJI VESELÉMU, který nádherně z nápřahu umístil puk do horního růžku nad lapačku Cobba.
Asistence: Karel Plášek.

20:55

Schubert kroužil s kotoučem kolem modré čáry, nakonec se rozhodl nestřílet a nahrát Hanákovi.

20:32

Würtherle se opřel do puku na levém křídle, mířil mimo.

20:01

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Pavlíček, přichází Toman.

20:01

První půle utkání je u konce, český tým v ní měl více za hry a po zásluze tak vede. A sice rozdílem čtyř gólů 6:2.

20:00

19:45

Kanada právě vstřelila branku!
Corbeil vypálil velmi tvrdě z osy hřiště. Pavlíček puk neudržel, čehož si všim DARRIN GENTES a došťoural hlavní herní náčinní za brankovou čáru.
Asistence: Frederick Corbeil.

19:07

Češi to sehráli hezky skoro na jeden dotek, nalevo pálil zcela volný Vorel, ale přestřelil.

18:40

Buly před Pavlíčkem.

18:40

Kanadská střela byla ztečovaná nad českou klec.

18:15

Rána Schuberta z levé strany šla vedle.

18:05

Další česká rána z bezprostřední blízkosti končí těsně nad kanadskou brankou. Kanadský muž s maskou nyní může být rád, že zase neinkasoval.

17:53

Würtherle jel sám na branku, střelou na betony ale neuspěl!

16:28

Nádherná samostatná akce v podání MARTINA VOZDECKÉHO. Ten si z levého křídla najel do prostoru mezi kruhy a krásnou ranou do vinklu překonal zkoprněle hledícího Cobba.
Bez asistence.

16:18

15:24

Hanák si poodstoupil na levém kruhu a vyslal těžkou dělovku, jež rozduněla Cobbův beton.

14:31

O puk se bojuje ve střední třetině.

14:17

Cobb zasahuje proti ráně z osy hrací plochy.

13:57

Pěkná česká kombinace na jeden dotek, jeden z Čechů ale po ní u pravé tyče křížem těsně minul.

13:06

Ránu Corbeila z levé strany vyrazil hřbetem lapačky pozorný Pavlíček.

12:30

Marek Vorel projel po levím křídle a zkoušel překvapit Cobba na bližší tyči nahozením bekhendem. Kanadský gólman zasáhl betonem sice s potížemi, ale puk se za brankovou čáru nedošoural.

11:52

Buly v obranném pásmu Kanady.

10:51

Würtherle rozjel pěknou kombinace si RONALDEM SCHUBERTEM a český kapitán zavěsil v podstatě do odkryté branky. Jedná se o pátý český gól v tomto utkání.
Asistence: Pavel Würtherle.

08:53

Český tým si rázem tříbrankové vedení bere zpátky. Krásnou ranou z osy hřiště se po nahrávce Vozdeckého prezentuje ONDŘEJ VESELÝ.
Asistence: Martin Vozdecký.

08:36

Kanada podnikla brejk, který přesně pod horní tyč zakončuje JAMIE VISSER.
Asistence: Danny Larocque.

08:23

Vyloučení v týmu Kanada (Bennett – 2 min, držení).

06:56

Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Servos, přichází Cobb.

06:56

Znovu zafungovala spolupráce Vorel – Korhoň. LUBOMÍR KORHOŇ si s pukem najel mezi kruhy a krásnou střelou tahem zavěsil do pravého vinku.

06:13

Vorel viděl na ose hřiště najetého Vícha, tak mu předal puk a český hráč s číslem 20 vyprášil Servosovu vyrážečku.

05:53

Češi zaváží puk za svou klec.

05:50

Z pravého kruhu vypálil Tvrzník, Servos puk schoval do své výstroje.

05:33

Kanada operuje s pukem, střela zprava šla vedle.

04:30

Český tým zvyšuje na 2:0. PAVEL HANÁK vypálil zprava a jeho vskutku utěšená rána zapadla za záda bezmocmého Servose.

04:23

Tyč zvoní nyní za Pavlíčkem!

03:11

Vorel nahrál mezi kruhy LUBOMÍRU KORHOŇOVI, který se nerozpakoval a svou dělovkou, která ještě cinkla o brankovou konstrukci, otevřel skóre utkání.

02:52

Korhoň chtěl udělat stahovačku soupeři u branky, tento záměr mu nevyšel.

02:26

Přihrávka Vozdeckého, velmi prudká, se na další českou hůl nedostala.

02:01

Bennett měl dost místa u modré čáry, z jeho akce nic nebylo.

01:30

Češi zatím neúspěšně napadají rozehrávající Kanaďany.

01:11

Kanada drží puk za svou klecí.

00:54

Nahození Schuberta na Hanáka neprošlo, puk získala Kanada.

00:31

Leggat zavezl puk do pásma, jeho nahození nikdo na branku neusměrnil.

00:14

Český soupeř drží puk za vlastní klecí.

00:02

Úvodní buly vyznělo pro Kanadu.

00:01

Zápas začne o zhruba 15 minut později.

Česko: Pavlíček (Toman) – Vích, Würtherle, Kubiš, Tvrzník, Feledík – Vozdecký, Balász (A), Hanák, Korhoň, Plášek (A), Schubert (C), Vorel, Veselý.

Kanada: Servos (Cobb) – Bennet, Melton, Blundy, Larocque, Corbeil, Vardon, Csontala, Jones, Gentes, Leggat, Howald, Piercey, Hunt (C), Visser.

Rozhodčí: Scheibner (GER), Coutant (FRA).
Oba týmy se rozcvičují na hrací ploše, Kanada v červených dresech, Češi v modrých trikotech.
Kanada se v semifinále střetla se Švýcarskem. Skóre sice otevřela hned v první minutě, dál už se ale neprosadila. Zato Švýcaři se trefili hned sedmkrát, třikrát přitom vměstnali dva góly do jedné minuty. Druhou půli dokonce javorové listy prohrály 0:5 a celkově na Švýcarsko nestačily 1:7.
Český tým v semifinále turnaje narazil na Francii. V úvodu inkasoval jako první, pak ale skóre dokázal dvěma brankami v krátkém časovém sledu otočit. Francie ještě do přestávky ovšem srovnala. Ve druhé půli se země galského kohouta prosadila dvakrát, zatímco Češi jen jednou. V utkání tak padli 3:4, soupeř triumfoval hlavně díky dobré organizaci hry. Češi tak loňské zlato obhájit nemohou a čeká je „jen" boj o bronz.
Krásný sobotní podvečer z Přerova! V MEO Aréně si to o třetí místo na mistrovství světa v inline hokeji – kategorii Masters, rozdají týmy Česka a Kanady.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

9:2

Branky a nahrávky: 4. Korhoň (Vorel), 5. Hanák, 7. Korhoň (Vorel), 9. Veselý (Vozdecký), 11. Schubert (Würtherle), 17. Vozdecký, 22. Veselý (Plášek), 28. Korhoň (Vorel), 31. Korhoň (Kubiš) – 9. Visser (Larocque), 20. Gentes (Corbeil)

Česko: Pavlíček (21. Toman) – Vích, Würtherle, Kubiš, Tvrzník, Feledík – Vozdecký, Balász (A), Hanák, Korhoň, Plášek (A), Schubert (C), Vorel, Veselý.

Kanada: Servos (7. Cobb) – Bennet, Melton, Blundy, Larocque, Corbeil, Vardon, Csontala, Jones, Gentes, Leggat, Howald, Piercey, Hunt (C), Visser.

Rozhodčí: Scheibner (GER), Coutant (FRA)