Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FC Méty – Girondins Bordeaux

0:4

konec (0:3)

19.05.2018, 21:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • 38. kolo • Ladislav Pospíchal (@Pospa_3)

Tipsport: 7.72 5.39 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi tímto loučím a někdy příště zase na počtenou! (22:49:05)
A je tu konec zápasu! Hosté z Bordeaux ho vyhráli bezpečně v poměru 4:0, ve druhém poločase se spíš utkání dohrávalo, ale jedna branka přeci jenom přišla a to, když se trefil v 78. minutě de Préville. Domácí trefili ve druhém poločase ještě břevno, ale čestný zásah se jim vstřelit nepovedlo.

90

88

Hosté drží míč na kopačkách ve středu hřiště a vyčkávají na nějaké okénko v defenzívě domácích.

86

Dlouhou přihrávkou teď chtěl Rivierez vysunout Cohadeho, ten jí ale nezpracoval. Domácím se dnes nic nevede a je to jejich hořká tečka za posledním zápasem v nejvyšší francouzské lize.

84

Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Lemouya Goudiaby, přichází Jonathan Rivierez.

83

Nepřesná přihrávka domácích končí na kopačkách Bordeaux. Hra se již spíše dohrává a k vidění nejsou hezké fotbalové momenty.

83

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Malcom, přichází Diego Contento.

82

Další žlutou kartu vidí hráč Metz Mollet.

80

Hosté nyní kombinují na polovině hřiště, Nice prohrává v Lyonu 2:1 a to Bordeaux vyhovuje, za této situaci by postupovali do kvalifikace o Evropskou ligu.

78

Bordeaux právě vstřelilo branku!
A NICOLAS DE PRÉVILLE nachytal Kawašimu takzvaně na hruškách, Préville viděl, že je Kawašima dál od své branky a z levé strany ho krásně přeloboval.

75

Nepřesná přihrávka domácích končí na kopačkách Bordeaux, ti na polovině rovážně zakládají další útočnou akci.

73

Tentýž hráč zahrával i rohový kop, ale brankář Costil míč ze vzduchu dokázal v pohodě skrýt ve svých rukavicích.

72

A další střela! k odraženému balónu se ve vápně dostal Mollet, ale jeho střelu dokázala defenzíva hostů zablokovat na roh.

71

Střelu Riviéreho z pravé strany dokázal Costil bezpečně vyrazit do bezpečí.

69

Na trávník přišel i český defenzivní záložník Jaroslav Plašil, fanouškům fanklubu defenzivního fotbalu jistě zaplesalo srdíčko.

67

Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází François Kamano, přichází Nicolas de Préville.
Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Jaroslav Plašil.

67

Ale z přímého volného kopu domácí nedokázali zahrozit, naopak Mandjeck musel zastavovat hrozící brejk jen za cenu žluté karty.

66

Po faulu Pabla domácí zahrávají zajímavý přímý volný kop.

0:4

konec (0:3)

Branky: 11. Braithwaite (Malcom), 17. Malcom, 44. Kamano (Braithwaite), 78. de Préville (Poundjé)

Karty:   52. Niakhaté (MTZ), 67. Mandjeck (MTZ), 82. Mollet (MTZ)

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 0:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:15.

FC Méty: Kawašima – Selimovic, Niakhaté, Mandjeck, Basin – Mollet, Goudiaby (84. Rivierez) – Niane (65. Boulaya), Cohade (C), Dossevi – Rivière.
Náhradníci: Didillon – Boulaya, Poblete, Rivierez, V. Thill.

Girondins Bordeaux: Costil (C) – Sabaly, Koundé, Pablo, Poundjé – Lerager, Sankharé (67. Plašil), Meïté – Malcom (83. Contento), Braithwaite, Kamano (67. de Préville).
Náhradníci: Mandanda – Contento, de Préville, Laborde, Lewczuk, Plašil, Vada.

Rozhodčí: H. Ben El Hadj – S. Luzi, G. Pasqualotti