Belgická liga

Royal Excel Mouscron – Oud-Heverlee Leuven

5:0

konec (5:0)

18.05.2018, 20:30 • Stade Le Canonnier, Mouscron • O Evropskou ligu • Jan Prošek

Tipsport: 2.25 3.58 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Naprosto jednoznačně vyhrává tento zápas domácí celek. Skvěle sehrál první poločas, vstřelil pět branek a rozhodl o výhře. Naopak hosté se do výraznější šance nedostali. (22:21:46)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 5:5.

90+5

90+2

Joeri Dequevy se dostal do postavení mimo hru.

90+2

Probíhá poslední nastavená minuta.

90+1

Žlutou kartu dostává Christophe Diédhiou (Royal Excel Mouscron).

90+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

90

Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

88

Kamal Sowah hledal spoluhráče na útočné polovině, ale pas postrádal přesnost.

87

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.

86

V poklidném tempu se zápas dohrává, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

85

Julien Gorius rozehrává volný kop svého celku. Jedna z posledních šancí utkání. Obrana domácích si poradila.

84

Dimitri Daeseleire má k dispozici autové vhazování na útočné polovině. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

82

Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Selim Amallah, přichází Noam Debaisieux.

81

Jeden z domácích hráčů se dostal až do střelecké pozice, ale trefil jen brankáře soupeře.

80

Deset minut hry zbývá do konce zápasu, výborně nyní zasáhl Jean Butez proti střele Mathieua Maertense, který se prakticky už radoval ze vstřelené branky.

79

Rohový kop pro Leuven. Centr se snesl před branku, ale míč má gólman Jean Butez.

77

Jean Butez rozehrává od své branky, momentálně mají převahu hostující fotbalisté, ale marně čekají na gólovou příležitost.

76

Velkou šanci měl nyní hostující celek, střelu Juliena Goriuse velmi dobře zastavil brankář. 7:2, tak vypadá statistika střel na branku.

75

Fanoušci Mouscronu si žádají další branku, ale jsou to hosté, kteří nyní vypálili. Jmenovitě Mathieu Maertens poslal balon mimo branku.

73

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanynky a fanoušky bavit. Zejména ty domácího celku.

72

Akce domácích končí postavení mimo hru.

72

Na výraznější šanci ve druhém poločase čekáme, nyní na půlce kombinují sice hosté, ale do výraznější šance se neprobojovali.

71

Jeden z domácích hráčů se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak bude gólman Leuvenu.

70

Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Sebastjan Spahiu, přichází Mohamed Aidara.

69

Mouscron se snaží hrát aktivně, ale nemůže se propracovat stabilněji na útočnou polovinu.

67

Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Jovan Kostovski, přichází Esteban Casagolda.

66

Po nepřesné domácí akci budou od své branky rozehrávat hostující fotbalisté.

65

Domácí obrana má výrazně více práce než v první části hry, naopak Royal se do výraznější šance nedostal. Hosté zlepšili obranu.

64

Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Yanis Mbombo Lokwa, přichází Clement Petit.

63

Volný kop pro hosty. Balon se snesl před branku, jeden z hráčů hlavičkoval nepřesně.

63

Žlutou kartu dostává Sebastjan Spahiu (Royal Excel Mouscron).

63

Fotbalisté v černém se ženou do útoku a pokouší se vstřelit čestnou branku. Domácí defenziva hraje zodpovědně.

62

Rozehrávat se bude na útočné polovině, jeden z domácích hráčů fauloval.

62

Proti prvnímu poločasu sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není.

60

Jean Butez rychle rozehrával na naběhnutého spoluhráče, ten si však pomohl nedovoleně.

59

Christophe Diédhiou má na svém kontě dobrý obranný zákrok, zblokoval střelu soupeře na rohový kop.

58

Rohový kop vybojoval hostující celek, první v zápase. Centr se snesl před branku, obrana si dokázala poradit.

58

Leuven to zkouší, snaží se hrát lépe, což se mu daří. Nyní musel po střele hostujícího hráče zasahovat domácí brankář.

56

Joeri Dequevy se dopustil útočného faulu, rozehrávat bude domácí celek.

56

Mouscron se vrací k aktivní hře, kombinuje na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet.

55

Mouscron už není tak dominantní, jako byl v prvním poločase. Hostující celek dvakrát vystřídal a na obrazu hry se to projevilo.

53

Domácí celek se dostává na útočnou polovinu, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Má k dispozici autové vhazování.

51

Hostující celek hraje aktivněji ve druhém poločase, do výraznější šance se zatím ale nedostal.

50

Nyní ale musel zasahovat jejich brankář. Jean Butez byl pozorný a nenechal se překonat.

49

Ani jeden celek se nikam nežene. Hraje se na polovině hrací plochy, herní převahu mají domácí fotbalisté.

48

Domácí rozehrávají volný kop na polovině hrací plochy.

47

Rohový kop pro domácí. Nick Gillekens vytáhl střelu soupeře na rohový kop.

46

Pokud máte dostatek odvahy, váhám vás při sledování druhého poločasu dramatického zápasu.

46

Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Samy Kehli, přichází Mathieu Maertens.
Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází David Hubert, přichází Dimitri Daeseleire.

46

45+0

44

44. Dimitri MOHAMED - 5:0

44

Mouscron právě vstřelil branku! Domácí gólostroj pokračuje dál. Další branku přidává před brankou obránci zapomenutý DIMITRI MOHAMED.

43

Žlutou kartu dostává Joeri Dequevy (Oud-Heverlee Leuven).

43

43. Christophe DIÉDHIOU - 4:0

43

Mouscron právě vstřelil branku! Čtvrtou branku přidává domácí CHRISTOPHE DIÉDHIOU. Jeho ránu sice vykopl obránce, ale balon přešel celým objemem brankovou čáru.

42

Nakrátko rozehráno. Následný centr byl zblokovaný na další roh.

41

Dorin Rotariu po pěkné samostatné akci vypálil. Jeho rána byla tečovaná na rohový kop.

41

Další autové vhazování pro domácí hráče. Hráči v červeném mají jednoznačnou převahu.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí vedou o tři branky.

39

Samy Kehli vypálil z velké dálky, jeho rána postrádala přesnost. Vykopávat tak bude domácí gólman.

38

Leuven se nemůže stabilněji dostat na útočnou polovinu, domácí hráči dominují.

37

Mouscron hraje naprosto klidně, do výraznějších šancí soupeře nepouští, na trávníku existuje herně jen jedno mužstvo.

35

Sebastjan Spahiu to zkoušel individuálně, ale nedokázal projít přes obránce soupeře.

35

Jean Butez rozehrává od své branky, sledujeme rychlý fotbal, kterému dominuje domácí celek.

33

Hraje se na polovině hrací plochy, balon mají pod kontrolou domácí fotbalisté.

32

Žlutou kartu dostává David Hubert (Oud-Heverlee Leuven).

31

Snadná práce pro hostujícího brankáře, se střelou Selima Amallaha si bez výraznějších problémů dokázal poradit.

30

Mouscron kontroluje hru, další rána domácích postrádala přesnost. Vykopávat tak bude gólman.

29

Do domácí rozehrávky se zapojil také gólman. Jean Butez mnoho brankářské práce v tomto zápase zatím neměl.

29

Volný kop pro domácí na útočné polovině.

28

Žlutou kartu dostává Kenneth Schuermans (Oud-Heverlee Leuven).

28

Domácí kombinují na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Hosté se zatím do výraznější šance nedostali. Domácí kontrolují hru.

26

Volný kop pro hosty. Rozehrával Julien Gorius. Jeho centr se snesl před braku a následně jeho spoluhráč hlavičkoval. Míč však končí nad brankou.

26

Žlutou kartu dostává Jérémy Huyghebaert (Royal Excel Mouscron).

24

24. Selim AMALLAH - 3:0

24

Mouscron právě vstřelil branku! Po nádherné akci se domácí celek dostává do tříbrankového vedení. Nicka Gillekense nyní dokázal překonat SELIM AMALLAH.

23

Leuven si zatím nedokázal vypracovat ani jednu výraznější příležitost. Domácí celek hraje velmi dobře.

21

21. Sebastjan SPAHIU - 2:0

21

Mouscron právě vstřelil branku! Jérémy Huyghebaert centroval balon před branku, tam byl jeho spoluhráč. SEBASTJAN SPAHIU byl dobře postavený a dostal míč do branky hlavou.

20

Dvacet minut hry je pryč, kromě první šance, ze které vstřelil domácí celek branku, jsme další výraznější šanci neviděli.

18

Jean Butez vykopává od své branky.

18

Joeri Dequevy vedl akci svého celku, Jarno Libert po centru zakončoval a jeho rána byla zblokovaná.

17

Kamal Sowah uvedl míč do hry, jeho celek o něj ale rychle přišel, a proto hraje domácí obrana.

17

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene. Vhazovat budou hosté na útočné polovině.

16

Teddy Mézague se dostal do problémů, ale dokázal míč dostat od své branky. Hraje se spíše ve středu hrací plochy.

15

Po nepřesném pasu domácího záložníka bude od své branky vykopávat hostující brankář. Nick Gillekens dlouhým výkopem uvedl míč do hry.

14

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek má dál převahu, ale výraznější šanci si zatím nevypracoval.

12

Dorin Rotariu vypálil z první. Další povedenou akci nyní nepředvedl. Jeho rána končí mimo.

12

Fanoušci se starají o příjemnou atmosféru.

11

Christophe Diédhiou si naběhl do soupeře, takže přišel o míč. Následně se Leuven pokoušel o rychlou protiakci, a tak musel vykopávat brankář Jean Butez.

11

I tentokrát si obrana dokázala poradit a to tak, že se směr hry otáčí.

10

Royal Excel Mouscron má převahu, pokouší se hrát dál aktivně. Centr se snesl před branku, jeden z hráčů hlavičkoval nepřesně. Rohový kop se bude opakovat.

10

Yanis Mbombo Lokwa rozehrával. Rozhodl se pro přímou střelu, která byla zblokovaná na rohový kop.

9

Domácí celek pokračuje v aktivní hře, snaží se navýšit své vedení. K dispozici má další volný kop.

6

6. Yanis Mbombo Lokwa - 1:0

6

Mouscron právě vstřelil branku! Dorin Rotariu výborně tečoval před branku, gólman jeho míč nezachytil, a tak mohl hrát zcela volný YANIS MBOMBO LOKWA, který usměrnil míč do branky.

6

Sledujeme poklidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí k vidění není.

5

Jarno Libert hledal spoluhráče, tím byl David Hubert. Jeho dlouhý míč však postrádal přesnost.

4

Hostující celek kombinuje o své branky, nemůže se s míčem stabilněji dostat na útočnou polovinu.

2

Po nepřesné kombinaci se míč dostal do míst, kde je také gólman domácích. I ten si zahraje.

1

Nick Gillekens rozehrává od své branky, hostující celek zakládá akci od svého gólmana.

1

Domácí hrají v červeném, hosté v černém, zápas začíná.

1

Royal Excel Mouscron: Butez – Vojvoda, Mézague, Diédhiou, Huyghebaert – Rotariu, Van Durmen, Amallah, Mohamed, Spahiu – Mbombo Lokwa.
Náhradníci: Libertiaux – Aidara, Debaisieux, de Medina, Galitsios, Godeau, Petit.

Oud-Heverlee Leuven: Gillekens – Sowah, Schuermans, Moore, Dequevy – Kehli, Hubert, Gorius, Persoons, Libert – Kostovski.
Náhradníci: Thammasatchanan – Aguemon, Casagolda, Daeseleire, Gilis, Maertens, Vekemans..
Zdravím všechny fanynky a fanoušky belgické fotbalové ligy. V tomto zápase skupiny O evropskou ligu proti sobě nastoupí Royal Excel Mouscron a Oud-Heverlee Leuven.

Nastoupí proti sobě domácí třetí celek tabulky a čtvrtý. V současné době je již odehrálo devět zápasů a je jasné, že vítězem této skupiny je celek Waregen. Poslední dvě kola skupiny se dohrávají jen z povinnosti, jedná se o formální záležitost.

Mouscron i Leuven z posledních pěti zápasů vyhráli jedený. Domácí porazili LIerse 1:0 a hosté pak Mouscron na své hřišti 3:1. Zajímavostí vzájemného zápasu je to, že všechny branky padly až ve druhé polovině. Mouscron dostal do vedení Mbombo. Leuven musel dotahovat. V 63. a 69. minutě se prosadil Aguemon. Ve druhém případě proměnil pokutový kop. Třetí gól pak přidal Kehli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.