konec (0:1)

14.05.2018, 12:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • 7. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.9 3.8 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (13:57:43)
Je konec. Karviná nakonec na své půdě podlehla Slovácku 2:4. V prvním poločase padl pouze jedna branka, kterou vstřelili hosté. Druhý poločas ovšem nabídl hned pět gólů, když Karviná v 55. minutě srovnala na 1:1, ale o čtyři minut později šli hosté opět do vedení. V 69. minutě vedlo Slovácko už o dvě branky. Ovšem o minutu později Karviná snížila. Nakonec ale v 84. minutě přidal poslední branku Hellebrand ze Slovácka.

90

90

Karviná ještě získala volný kop z levé strany.

89

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vaďura, přichází Obdržálek.

88

Hosté se málem ocitli ve velké šanci, ale zastavil je ofsajd.

87

Hosté opět drží míč na svých kopačkách.

86

Nyní se domácí hráč provinil faulem, když se snažil dostat ke střele.

85

Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Hrabina.

83

83. HELLEBRAND - 2:4

83

Slovácko právě vstřelilo branku!
Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož Slovácko jde opět do dvoubrankového vedení! Opět se po skvělé přihrávce dostal ke střele ve vápně PATRIK HELLEBRAND a bombou pod horní tyč přidal druhou branku v dnešním utkání.

83

Tomáš Vasiljev se dopustil faulu ve středu hrací plochy a Karviná tak bude opět u míče.

81

Hosté získali autové vhazování na své polovině.

80

Hosté se nedostali přes obranu Karviné, ale následně opět získali míč na své kopačky.

79

Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Egri, přichází Hudek.

79

Ovšem následná střela z přímého kopu skončila jen nad bránou Trmala.

79

Karviná po faulu hostujícího hráče získala přímý kop z dobré pozice.

77

Střela hostujícího hráče byla zblokována, ale následně je u míče opět Slovácko.

75

Nyní přišel faul ve středu hrací plochy ze strany Karviné.

74

A opět se Slovácko dostalo dopředu, ale následný centr chytil do rukou Martin Krnáč.

73

Po střele hostujícího hráče předvedl skvělý zákrok Martin Krnáč a následuje rohový kop pro Slovácko.

72

Tomáš Weber se dostal z levé strany až ke střele, ale ta skončila jen v moci brankáře Trmala.

70

70. ŠTĚRBA - 2:3

70

Karviná právě vstřelila branku!
Ovšem domácí velmi rychle snižují na rozdíl jediné branky! Domácí hráč se dostal k míči na levé straně a z velkého úhlu ještě dokázal přihrát před bránu, kde ho dorazil JAN ŠTĚRBA.

69

69. HELLEBRAND - 1:3

69

Slovácko jde poprvé v dnešním utkání do dvoubrankového vedení! Hostující hráč skvěle prošel až do vápna, kde byl pravděpodobně zfaulován, ale rozhodčí ponechal výhodu, čehož využil PATRIK HELLEBRAND a ten zakončil přesně k levé tyči!

68

68. Moskál neproměnil velkou šanci.

68

A další velká šance domácích! Ve vápně se po přihrávce z pravé strany dostal k míči kapitán Pavel Moskál, který nejprve naznačil, poté si posunul míč na pravou nohu a vypálil, ovšem přestřelil hostující svatyni!

67

Velká šance domácích na vyrovnání branku nekončí! Po skvělém centru z levé strany se domácí hráč dostal do zakončení hlavou, ale trefil pouze pravou tyč Trmalovy brány!

66

Hostující hráč se dostal ke střele zpoza vápna, ale vypálil jen nad bránu Krnáče.

65

Centr domácích z levé strany skončil jen v moci brankáře Matouše Trmala.

63

Následný roh, ale žádnou střelu na karvinskou bránu nepřinesl a u míče je opět Karviná.

62

Nyní Slovácko získalo rohový kop z pravé strany a může navýšit náskok.

60

Nyní domácí získali rohový kop z pravé strany, ale ten letěl jen na brankáře Trmala, který míč vyboxoval.

58

58. POSPÍŠIL - 1:2

58

Ovšem hosté čtyři minuty po vstřelené brance odpovídají a jdou zpátky do vedení! Hostující hráč se skvěle dostal do vápna a následně poslal míč před bránu, kde si sběhl KRYŠTOF POSPÍŠIL a nekompromisně zakončil pod horní tyč!

57

Hosté se nedostali přes obranu Karviné a domácí jdou opět dopředu.

55

55. LINGR - 1:1

55

Karviná srovnává na 1:1! Střelu Pavla Moskála z pokutového kopu sice Matouš Trmal skvěle chytil, ale na následnou dorážku ONDŘEJE LINGRA se už nezmohl!

55

Moskál (MFK Karviná) neproměňuje pokutový kop.

55

Byla nařízena penalta pro Karvinou.

54

Následně se dostal ke střele David Bernatík, ale jeho rána skončila jen vedle levé tyče.

54

Skvěle se karvinský hráč dostal dopředu z pravé strany, ale jeho následná přihrávka ve vápně byla zblokována.

53

Karviná je od začátku druhé půle o něco aktivnější než soupeř, ale stav je stále 1:0 pro hosty.

52

Následný roh ale nic nepřinesl a hosté získali autové vhazování.

51

Matouš Trmal musel být opět ve střehu, jelikož se domácí hráč dostal ke střele, ale hostující gólman předvedl skvělý zákrok a následuje další rohový kop.

50

Následný roh Slovácka nic nepřinesl a Karviná je u míče. Poté se dostala až dopředu a rovněž získala rohový kop.

49

Hosté se dostali do zakončení, ale to bylo zblokované na rohový kop.

47

Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Ramirez, přichází Bernatík.

47

Domácí hráč ještě potřebuje ošetření a na hrací ploše je i lékař.

46

46. Šance domácích gólem neskončila.

46

Domácí se hned po začátku druhé půle dostali do velké šance, ale hostující obránce tuto střelu z bezprostřední blízkosti zblokoval a následuje rohový kop!

Červené karty: 0:0
Rozhodčí nenastavil ani o minutu navíc a první poločas je u konce. Už ve 2. minutě se hostující hráč dostal ke střele, ale přestřelil bránu Krnáče. V 8. minutě byli Karvinští velmi blízko k brance, ale Trmal předvedl dvakrát velmi dobrý zákrok. V 11. minutě se Vaďura dostal do obrovské šance, ale sám před bránou zakončil vedle pravé tyče. Ve 26. minutě se už ale hosté dočkali. Ve vápně se k míči dostal Richard Vaďura a překonal brankáře Krnáče.

45

45

Po rohovém kopu se hostující hráč dostal do zakončení, ale to nebylo přesné. Následně domácí odkopli míč.

45

Nyní hosté získali další rohový kop.

44

Rohový kop nic nepřinesl a dopředu se tak opět dostala Karviná, ale i tuto střelu skvěle chytil brankář Matouš Trmal.

43

Následně se dopředu dostalo Slovácko, ale rána zpoza vápna byla zblokována a následuje rohový kop.

42

Domácí hráč se skvěle dostal až do vápna, kde přišla i střela, ale Trmal byl připraven.

40

Následně se domácí dopustili faulu, ale po chvíli získalo míč Slovácko.

39

Opět Karviná ztratila míč na soupeřově polovině.

37

Hostující hráč se nyní ocitl v ofsajdovém postavení a útok Slovácka je u konce.

36

Nyní se Slovácko dopustilo nedovoleného zákroku na polovině soupeře.

35

Žlutou kartu dostává Weber (MFK Karviná).

34

Opět hosté získali míč na své polovině a následně se domácí provinili faulem.

33

Domácím se dnes nedaří projít do vápna a do rychlého protiútoku se po zisku míče dostalo Slovácko.

32

Opět se domácí dostali až do vápna, ale následně nepřišlo zakončení na svatyni Trmala.

30

Slovácko je polední minuty lepším týmem, ale následná střela skončila jen vedle levé tyče.

28

Nakonec už je ale střelec úvodní branky Richard Vaďura zpátky ve hře a u míče je jeho tým.

27

Je to branka a Slovácko vede 1:0! Hostující hráč RICHARD VAĎURA se dostal k míči ve vápně a zakončil za záda gólmana Krnáče. Lehce se u toho tento slovácký útočník zranil a je ošetřován.

25

Ale i s tímto rohový kopem si Karviná lehce poradila. Následně ovšem u míče zůstanou hosté.

24

A opět se ke střele dostal hráč Slovácka, ale jeho střela byla sražená a skončila v zámezí za bránou. Následuje tak rohový kop.

22

Hosté neprošli přes koncentrovanou obranu domácí Karviné.

20

Jen takový pokus z dálky z kopačky hostujícího hráče skončil nad bránu Karviné.

19

Nyní se bojuje o míč hlavně ve středu hrací plochy. Poté přišel nákop k bráně Karviné, ale balón získal jen u brankáře Krnáče.

18

Ovšem s následným rohem si poradila hostující defenzíva, která odkopla míč do bezpečí.

17

Karviná získala rohový kop z levé strany a může tak otevřít skóre utkání.

16

A opět skvělý skluz předvedl karvinský obránce, který odebral míč hostujícímu hráči.

15

Domácí obránce skvěle zastavil průnik hostujícího hráče z levé strany.

14

Následný přímý kop sice letěl kolem zdi, ale zapadl pouze do boční sítě a neohrozil karvinskou bránu.

13

A další faul Karviné. Tentokrát je to dobrá šance pro Slovácko, jelikož získalo přímý kop z nějakých pětadvaceti metrů.

12

Nyní se domácí hráč provinil faulem na brankáře Matouše Trmala.

11

No tak to byla promarněná naprostá tutovka Slovácka! Domácí hráč naprosto fantasticky prošel přes čtyři hráče až do vápna, tam posunul míč na Richarda Vaďuru před kterým byl jen brankář, ale jeho zakončení levačkou skončilo vedle pravé tyče!

10

Hosté se pokusili odcentrovat z levé strany, ale tam skvěle zabojoval obránce Karviné a získal míč pro svůj tým.

9

A opět se domácí dostali ke střele, ale i tentokrát letěla rána zpoza vápna do míst, kde byl připraven Matouš Trmal.

8

Domácí skvěle vykombinovali obranu soupeře, když se z pravé strany dostali až do vápna, odkud přiletěl centr před bránu, kde se dostal do zakončení hlavou hráč Karviné, ale ten ani na dvakrát nepřekonal brankáře Matouše Trmala!

7

Ramirez nyní dostal naloženo a leží na zemi. Hra je přerušena.

6

A opět přišlo zakončení hostů, ale tentokrát se zpoza vápna stočila střela vedle levé tyče.

5

Slovácko získalo autové vhazování na polovině domácí Karviné.

4

Hostující hráč si ve středu hrací plochy skvěle přehodil dva protihráče a následně byl zfaulován.

3

Karviná se snažili projít po pravé straně, ale následně ztratila míč a hosté tak mají autové vhazování.

2

Poté se hostující hráč dostal ke střele z dvaceti metrů, ale ta skončila těsně nad horní tyčí Krnáčovy brány!

1

O úvodní výkop se postarali domácí, ale po pár přihrávkách na své půli následuje autové vhazování pro hosty.

1

MFK Karviná: Krnáč – Coma, Egri, Galuška, Lingr, Moskál (C), Putyera, Ramirez, Řapek, Štěrba, Weber
Náhradníci: Ciupa, Bernatík, Hudek, Szotkowski

1.FC Slovácko: Trmal – Flasar, Hani, Rezek, Tischler, Hellebrand, Mareš, Pospíšil (C), Vaďura, Minx, Vasiljev
Náhradníci: Trčka – Kočiš, Obdržálek, Hrabina

Rozhodčí: Jan Mikyska – Jan Dohnálek, Stanislav Pochylý.
1.FC Slovácko:

Slovácku se v části vítězů daří a aktuálně je na třetí pozici s jedenácti body a skóre 10:7. V posledním utkání přivítalo na své půdě Příbram, která se nachází na posledním desátém místě. Ve 37. minutě poslal domácí do vedení Minx. Ve druhém poločase už branka nepadla a Slovácko tak vyhrálo těsně 1:0.
MFK Karviná:

Karviná se v části vítězů nachází na devátém místě se čtyřmi body a skóre 9:9. V posledním utkání zavítala na půdu Zlína. Už v 11. minutě poslal hosty do vedení Galuška, ale o čtyři minuty srovnal Mlýnek. Ve 37. minutě otočil utkání Dzadič. V 61. minutě přidal druhou branku Mlýnek a ke konci zápasu už to vypadalo, že si Zlín dvoubrankový náskok pohlídá, ovšem v 85. minutě snížil Ramirez a v 90+3. minutě srovnal Šulek. Karviná tak remizovala 3:3.
V 7. kole části vítězů se proti sobě utkají týmy MFK Karviná a 1.FC Slovácko. Jejich poslední vzájemný zápas se hrál na stadionu v Karviné v rámci základní části Juniorské ligy. Utkání přineslo branku až v 85. minutě, kterou vstřelil domácí Kacmarczyk a Karviná tak vyhrála 1:0. Nyní se opět bude hrát na půdě Karviné.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

2:4

konec (0:1)

Branky: 55. Lingr, 70. Štěrba – 27. Vaďura, 58. Pospíšil, 69. Hellebrand, 83. Hellebrand

Karty:   35. Weber (KAR)

Neproměněná penalta: 55. Moskál (KAR), brankář Trmal zneškodnil

Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:12.

MFK Karviná: Krnáč – Coma, Egri (79. Hudek), Galuška, Lingr, Moskál (C), Putyera, Ramirez (47. Bernatík), Řapek, Štěrba, Weber

1.FC Slovácko: Trmal – Flasar, Hani, Rezek, Tischler, Hellebrand (85. Hrabina), Mareš, Pospíšil (C), Vaďura (89. Obdržálek), Minx, Vasiljev

Rozhodčí: Jan Mikyska – Jan Dohnálek, Stanislav Pochylý