HBC Dandy Malé Březno – HBC Lev Litvínov

4:3

konec (0:0, 2:2, 2:1) Stav série: 2:0

13.05.2018, 17:00 • Semifinále • Marek Payer

Přes vyhrocený závěr jsme se nakonec dostali až na konec zápasu, kde Dandy ukořistili druhou výhru v sérii. (18:58:10)

44:54

Litvínovu se rozehrávka nepodařila a končí na zakázaném uvolnění.

43:37

Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Tauš. M. – 2 min., hrubost + 10 minut osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kapoun – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

43:37

Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Tauš M. – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kapoun – 2 min., hrubost).

40:46

Jan Müller sice trefil míček ze vzduchu za Soukupova záda, ale předtím byl zahlášen ofsajd, branka tudíž nemohla být uznána.

39:22

Dandy Chomutov právě vstřelil branku!
Po zmatku před bránou se míček dostal až k FRANTIŠKU MÁLOVI, který trefil přesně levý růžek. Asistence: Jan Müller, Tomáš Chyba.

37:59

Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kopýtko – 2 min., hákování).

36:47

MARTIN PATZELT se vytočil zpoza brány, přehodil Soukupa a srovnává na 3:3. Asistence: Jan Müller, Tomáš Chyba.

35:20

Jan Müller se sám protáhl přes bránícího hráče, Soukupa ale nepřekonal.

34:40

Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Linhart – 2 min., podražení).

33:55

Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Král – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Tauš M. – 2 min., krosček).

32:27

Vyhození Litvínova končí až na zakázaném uvolnění.

30:50

Litvínov právě vstřelil branku!
Pohlednou akci předvedl ve vlastním oslabení DANIEL BÍM, protáhl se kolem obránce a zakončil nekompromisně nad Soukupovo rameno. Asistence: Daniel Hora.

30:01

Ve druhé třetině jsme krom mnoha vyloučení konečně viděli i nějaké branky. Skóre nejdříve otevřel litvínovský Skála, ještě ve stejné minutě vyrovnal Müller. Litvínov poté znovu poslal do vedení Kapoun, ale o dvě minuty později vyrovnal Patzelt.

30:00

30:00

Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Král – 2 min., sekání).

28:59

Stanislav Tauš vyslal do samostatného úniku MARTINA PATZELTA, ten si položil Soukupa a zasunul míček do odkryté klece. Asistence: Stanislav Tauš, Jan Müller.

4:3

Branky a nahrávky: 21. Müller (Kníže, Chyba), 29. Patzelt (Tauš S., Müller), 37. Patzelt (Müller, Chyba), 40. Mála (Müller, Chyba) – 21. Skála (Hora, Kubeš), 27. Kapoun (Varníček), 31. Bím (Hora)

HBC Dandy Malé Březno: Kostovič (Buřval)- Chyba, Kníže, Tauš M., Videv, Labota, Chotaš, Patzelt, Pešek, Tauš S., Mála, Müller, Opelt, Trnka, Hrdlička, Paul

HBC Lev Litvínov: Soukup – Král, Skála, Linhart, Rus, Kopýtko, Hora, Bím, Kubeš, Němeček, Varníček, Šarvaic, Valenta, Kapoun

Rozhodčí: Žák-Loskot

1:29 DCH 2 Opelt, nesportovní chování
4:01 DCH 2 Tauš S., sekání
4:34 DCH 2 Mála, hrubost