12.05.2018, 17:00 • Finále ČR • Michal Toman (@michal_toman99)

Tipsport: 2.65 8.1 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera. (18:29:57)
DHC Slavia Praha – DHK Baník Most 20:21 (6:12)
Nejvíce branek: Šetelíková 5, Galušková 4/1, Kvášová 3 – Szarková 6, Zachová 4, Maňáková 4. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 3/2 – 0. Vyloučení: 3:4.
Druhý poločas nabídl skvělou podívanou, na jejímž konci jsou nakonec šťastnější hostující hráčky. Slávistkám se povedlo dotáhnout šestigólovou ztrátu z první půle, jenže hráčky Baníku dokázaly za vyrovnaného stavu strhnout utkání opět na svou stranu a série se stěhuje do Mostu za stavu 1:0 pro Černé anděly.

Konec zápasu. (20:21)

60

Baník však rozehrává z poloviny hřiště a zbývá už jen deset sekund ze základní hrací doby. (20:21)

60

Novotná si poradila na výbornou a je sníženo! (20:21)

60

Slavia bude střílet sedmičku! (19:21)

60

Brána Slavie zůstává prázdná, domácí to zkusí bez brankářky s hráčkou v útoku navíc. (19:21)

60

Červenobílý tým si bere poslední oddechový čas, na vyrovnání zbývá necelá minuta. (19:21)

60

Hillebrandová opět úspěšná a Slavia útočí. (19:21)

59

Hillebrandová skvěle drží naděje Slavie! (19:21)

59

Szarková pálila tvrdě z dálky, ale Hillebrandová její pokus vytěsnila mimo. (19:21)

58

Szarková z dálky zamířila přesně do levého dolního rohu. (19:21)

57

Šetelíková dostává Slavii na dostřel. Tohle bude ještě drama! (19:20)

57

Szarková ztroskotala ve vyložené příležitosti na Hillebrandové, která její ránu z bezprostřední blízkosti udržela před brankovou čárou! (18:20)

56

Kvášová z dálky propálila Bezpalcovou a rozdíl ve skóre je opět dvougólový. (18:20)

55

Kovařová napřáhla ke střele na středu hřiště a zamířila přesně do pravého dolního rohu brány. (17:20)