5:14
konec (1:5, 2:1, 0:2, 2:6)
12.05.2018, 12:00 • 4. kolo • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)
HC Boskovice inline – IHC Prague Rats
5:14
konec (1:5, 2:1, 0:2, 2:6)
Branky a nahrávky: 8. Šebek (Šmahel, Külzer), 17. Král (N.), 18. N. (Král), 41. Král (Šebek), 44. Král (Šebek) – 1. Pouska (Kafka, Tvrzník), 2. Lechner (Pavlata), 5. Pavlata, 8. Šinágl (Kafka, Tvrzník), 11. Kafka (Rubeš), 20. Lechner (Pavlata), 27. Lechner (Pavlata), 35. Šinágl (Kafka, Rubeš), 40. Rubeš (Šinágl, Kafka), 42. Kafka (Rubeš, Šinágl), 45. Tvrzník (Kafka, Rubeš), 45. Rubeš (Kafka), 48. Popela (Pavlata), 48. Šinágl (Kafka, Tvrzník)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Boskovice inline:
Schejbal (Külzer J.) – Šebek, Šoukal, Šmahel, Kakáč – Berka, Antal, Pilát, Külzer N., Král, Šmíd.
Náhradníci:
Trenér:
IHC Prague Rats:
Michajlov – Kolinger, Pavlata, Pouska, Tvrzník, Popela – Šinágl, Rubeš, Lechner, Kafka, Fiala.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. čtvrtina | ||||
00:36 | IBE | 0:1 | Pouska (Kafka, Tvrzník) | |
01:22 | IBE | 0:2 | Lechner (Pavlata) | |
01:44 | IBS | 1,5MIN | Šmahel, nedovolené bránění | |
04:02 | IBE | 0:3 | Pavlata | |
07:03 | IBE | 0:4 | Šinágl (Kafka, Tvrzník) | |
07:41 | IBS | 1:4 | Šebek (Šmahel, Külzer) | |
10:16 | IBE | 1:5 | Kafka (Rubeš) | |
Po 1. čtvrtině | ||||
2. čtvrtina | ||||
16:13 | IBS | 2:5 | Král (N.) | |
17:20 | IBS | 3:5 | N. (Král) | |
19:11 | IBE | 3:6 | Lechner (Pavlata) | |
20:03 | IBS | 1,5MIN | Šmahel, nedovolené bránění | |
Po 2.čtvrtině | ||||
3.čtvrtina | ||||
26:23 | IBE | 3:7 | Lechner (Pavlata) | |
28:52 | IBE | 1,5MIN | Rubeš, podražení | |
33:27 | IBS | 1,5MIN | Pavlata, sekání | |
34:31 | IBE | 3:8 | Šinágl (Kafka, Rubeš) | |
Po 3.čtvrtině | ||||
4. čtvrtina | ||||
39:35 | IBE | 3:9 | Rubeš (Šinágl, Kafka) | |
40:42 | IBS | 4:9 | Král (Šebek) | |
41:54 | IBE | 4:10 | Kafka (Rubeš, Šinágl) | |
43:58 | IBS | 5:10 | Král (Šebek) | |
44:29 | IBE | 5:11 | Tvrzník (Kafka, Rubeš) | |
44:34 | IBE | 5:12 | Rubeš (Kafka) | |
47:22 | IBE | 5:13 | Popela (Pavlata) | |
47:57 | IBE | 5:14 | Šinágl (Kafka, Tvrzník) | |
Konec |
IHC Nový Jičín – Devils Zlín • po s.n. (2:0) 11:00 6:5
IHC Přerov – Uh. Brod 11:00 6:9
HC Boskovice inline – IHC Prague Rats 12:00 5:14
Brno – Roller Storm 12:00 6:8
IHC Kladno – Černošice 12:00 9:4
IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové 12:00 4:6
IHC Nový Jičín – Uh. Brod 15:00 5:4
IHC Přerov – Devils Zlín 15:00 4:6
HC Boskovice inline – Roller Storm 16:00 4:7
Brno – IHC Prague Rats 16:00 2:9
33:27
28:52
20:03
01:44