Mistrovství světa

Francie – Rakousko

5:2

konec (2:1, 2:1, 1:0)

11.05.2018, 16:15 • Royal Arena, Kodaň, Dánsko (kapacita: 12 490 míst) • Skupina A • Adam Pavlíček

Tipsport: 2.17 4.2 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:09

Vyloučení v týmu Francie (Alexandre Texier – 2 min., držení).

46:21

Vyloučení v týmu Rakousko (Martin Schumnig – 2 min., vysoká hůl).

40:45

Hardy už přikryl kotouč pod svou rukavici, když v tom přijel Raffl a sekl jej přes lapačku. Rakouský hráč jde tedy na trestnou lavici.

33:54

Uvidíme krátkou přesilovku pět na tři! Patrick Peter inkasuje dvouminutový trest za faul kolenem!

32:23

Vyloučení v týmu Rakousko (Patrick Obrist – 2 min., podražení).

30:42

Vyloučení v týmu Francie (Stéphane Da Costa – 2 min., vysoká hůl).

27:24

Vyloučení v týmu Francie (Damien Fleury – 2 min., nedovolené bránění).

26:52

Vyloučení v týmu Rakousko (Patrick Peter – 2 min., nedovolené bránění).

12:11

Nyní už se ale síly na ledě vyrovnají. Na trestnou lavici odjíždí pykat Komarek, jenž se provinil sekáním proti soupeři.

10:57

Uvidíme další rakouskou přesilovku. Lamperier inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

07:36

Vyloučení v týmu Francie (Jonathan Janil – 2 min., podražení).

05:38

Za brankou Rakouska nastala po zákroku na jednoho z Francouzů menší strkanice a rozhodčí poprvé v utkání udělují tresty. Spannring dostává dvě minuty za hrubost, stejně tak Stéphane Da Costa.

5:2

Branky a nahrávky: 10. Fleury (S. Da Costa, Rech), 14. Treille (Texier, Hecquefeuille), 35. Fleury (S. Da Costa, Auvitu), 38. T. Da Costa (Texier, Gallet), 42. Treille (Texier, Hecquefeuille) – 4. Hundertpfund (Heinrich), 32. M. Raffl (Hofer, Heinrich)

Francie: Hardy (Quemener) – Auvitu, Manavian, Chakiachvili, Hecquefeuille, Gallet, Janil, Raux – Rech, S. Da Costa, Fleury – Treille, Texier, T. Da Costa – Lamperier, Guttig, Claireaux – Leclerc, Ritz, Perret.

Rakousko: Starkbaum (Madlener) – Unterweger, S. Ulmer, Heinrich, Schumnig, Viveiros, Schlacher, Altmann – Peter, Lebler, Hundertpfund – Ganahl, M. Raffl, Komarek – Hofer, Zwerger, Haudum – Schneider, Spannring, Obrist – Rauchenwald.

Rozhodčí: Jeřábek (CZE), Reneau (USA) – Oliver (USA), Otmakhov (RUS)