3:0

konec (1:0)

09.05.2018, 17:00 • 33. kolo • Tomáš Němec

Tipsport: 1.53 4.3 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání mělo jednoznačný průběh, kdy po sedmnácti minutách hry poslal Písek do vedení Pinc. Na začátku druhé půle zvýšil náskok Froněk a o devět minut později uzavřel skóre Řezáč na konečných 3:0. Všechny body tak zůstávají u Otavy. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer. (18:56:02)

90+1

89

Nepovedený rohový kop Cábelíků jen prolétl pokutovým území a skončil v zámezí.

87

Hosté měli příležitost alespoň k čestné trefě po standardní situaci, ale ani tentokrát se jim nepodařilo překonat píseckou obranu.

85

Další změna v domácím týmu. Střelce úvodní branky Dušana Pince vystřídá Tomáš Skála.

83

Střídají také hosté. Z trávníku odešel Jakub Balšánek, na závěr zápasu se do hry zapojí Michal Růžička.

82

Další střídání Písku. Martina Helda nahradil Miroslav Grobár.

82

Pinc měl na kopačce čtvrtou branku, ale střelou bez přípravy z hranice malého vápna nechal vyniknout gólmana Krčka.

81

Rohový kop hostů odvrátil první hráč Písku.

79

Ze hry odchází autor třetího gólu Písku – Filip Řezáč, kterého vystřídal Martin Voráček.

78

Napomenutí v podobě žluté karty dostává Jakub Balšánek.

76

Střídali také hosté. Martina Šlapáka na hřišti nahradil Jiří Bican.

75

Změna v domácím týmu, z trávníku odešel Václav Milec, do hry se zapojil Aleš Kočí.

74

Hrachovec padá v pokutovém území, hlavní sudí jasně ukazuje, aby se hrálo dál.

72

Řezáč nedokázal zpracovat prudkou přihrávku, ze šance Písku tak nebylo nic.

69

Jakub Held mířil k bližší tyči, ale nepodařilo se mu usměrnit balón mezi tři tyče.

67

Domácí střídají. Za potlesku odchází střelec druhé branky – Tomáš Froněk, opačným směrem zamíří Václav Hrachovec.

64

... ze kterého však žádné nebezpečí pro hostující bránu nevzešlo.

64

Krček vyrazil Milcovu střelu na rohový kop.

63

Zelenka zachránil hostující tým od dalšího inkasovaného gólu.

60

Řezáč mířil mezi nohy Krčka, ten však dokázal rychle sklapnout kopačky k sobě.

60

Hajdušek sebral ze vzduchu centr Balšánka.

57

57. ŘEZÁČ - 3:0

57

Písek právě vstřelil branku!
Jihočeši navyšují své vedení na tři branky. Milec přihrál z levé strany na střed Froňkovi, který posunul balón na pravou stranu, kde stál FILIP ŘEZÁČ a ten zamířil ke vzdálenější tyči – 3:0.

56

Řezáčovo útočné snažení zastavil sudí, který signalizoval ofsajd.

55

Rendla nedokázal zachytit prudkou přihrávku a míč skončil v zámezí.

52

Froněk z penaltového puntíku zamířil k levé tyči, ale Krček jeho střelu dokázal vystihnout. Pokračuje se za stavu 2:0.

51

Krček podrazil Řezáče, který udělal hostujícímu gólmanovi kličku a je to žlutá karta pro hostujícího brankáře. Domácí budou navíc zahrávat pokutový kop.

50

Martin Held poslal míč do rukavic Krčka.

48

48. FRONĚK - 2:0

48

Písečtí jdou do dvoubrankového vedení. Odražený balón se dostal k TOMÁŠI FROŇKOVI, který zamířil k pravé tyči a domácí příznivci se radují podruhé – 2:0.

47

Řezáč se dostal ke střele z velkého vápna, míč však zablokoval Matas.

46

Hosté vstoupili do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Na lavičce náhradníků zůstal Tomáš Bohánek. Do hry nastoupil Tomáš Břížďala.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

45+1

45+1

Hlavní sudí nastavil pár vteřin, první poločas končí.

45

Zelenkův centr dolétl přímo do rukavic domácího brankáře.

43

Hlavní sudí vyřešil faul hostujícího hráče ústní domluvou.

41

Blíží se závěr první půle a vše nasvědčuje tomu, že hráči půjdou do kabin za stavu 1:0.

39

Hostům se v útoku nedaří překonat pozorné hráče Písku, po další akci bude Hajdušek rozehrávat.

37

Hajdušek byl u míče o krok dříve, než útočící Matas.

35

Nebezpečná přihrávka jen projela pokutovým území hostů.

33

Balšánkův centr sebral ze vzduchu Hajdušek, který si vyskočil pro balón.

32

V těchto vteřinách se nejčastěji bojuje o balón v blízkosti středového kruhu.

29

Bouček si ukázkově zpracoval přihrávku na hruď, jeho zakončení již tak povedené nebylo...

26

Střely Řezáče a Jakuba Helda zablokovali hráči v červených dresech.

24

Benetkovi střela z dálky vůbec nesedla.

22

Balšánkův volný kop hlavičkoval Procházka, balón těsně minul levou tyč.

20

Hanzlík musel rychle utíkat zpět, aby odkopl míč alespoň na autové vhazování pro hosty.

17

17. PINC - 1:0

17

Domácí se dostávají do vedení. Po útoku se ke střele dostal Martin Held. Jeho střela vypadla Krčkovi z náruče a DUŠAN PINC dokonal ofenzivní akci Písku – 1:0.

15

Bohánek si efektně obešel jednoho z domácích obránců, další písecký hráč však zastavil útok soupeře.

14

Sympatický pokus Martina Helda směřoval do středu brány, kde stál připravený brankář Cábelíků.

12

Krček vyboxoval přímý kop Hanzlíka.

10

Martin Held zastavil další hrozbu, v podobě přihrávky Šebka, která směřovala do velkého vápna.

8

Po druhém rohovém kopu Písku bude Krček rozehrávat od své brány.

6

Martin Held zastavil hrozící nebezpečí, když Zelenka centroval z levé strany.

4

Hosté se poprvé dostali do delší kombinace na polovině Písku. Bouček však nedokázal zachytit prudkou přihrávku. Rozehrávat bude Hajdušek.

2

Domácí měli první výhodu rohového kopu. Standardní situaci rozehrával Hanzlík, skóre se však nemění.

1

Utkání začalo výkopem píseckých fotbalistů.

1

Cábelíci dnes budou hrát v červených dresech. Písečtí se oblékli do tradiční modrožluté kombinace.
Hráči nastupují na hrací plochu, utkání začne za malou chvíli.

FC Písek: Hajdušek – Rendla (K), Milec, Froněk, Řezáč, Held J., Holý, Held M., Benetka, Hanzlík, Pinc.
Náhradníci: Kočí, Hrachovec, Varyš, Grobár, Voráček, Skála,

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Bouček, Hell, Zelenka, Kraus, Matas, Šebek, Balšánek (K), Procházka, Šlapák.
Náhradníci: Břížďala, Novák, Bican, Černý, Růžička, Ježdík, Vávra.

Rozhodčí: Cihlář – Szikszay, Langmajer.
Královodvorští neprožívají zrovna nejlepší období. V minulém kole se Cábelíkům podařilo přerušit nelichotivou bilanci pěti porážek v řadě. Celkově získali na jaře pouhých 7 bodu z 27 možných a to je pro tento ambiciozní tým málo... Bilance Píseckých je opačná. Na jaře odešli z utkání jako poražení pouze dvakrát a daří se jim stoupat v tabulce. Středeční soupeři se naposledy střetli na konci srpna loňského roku na trávníku Cábelíků. O vítězi rozhodla jediná trefa hostujícího Presla ze čtvrté minuty a všechny body tak bral Písek. Dnešní odveta startuje v 17. hodin.
Česká fotbalová liga pokračuje ve středu vloženým třiatřicátým kolem. Jedním z duelů bude utkání mezi Pískem a Královým Dvorem. Dnešní soupeře od sebe dělí čtyři příčky v tabulce a stejný počet bodů. Jihočeši mají na svém kontě 44 bodů a patří jim páté místo. Hosté se nachází na devátém místě, za získaných 40 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.