4:1

konec (2:1)

06.05.2018, 19:00 • 33. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.14 3.46 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:1. Duel byl výrazně ovlivněn koncem prvního poločasu. Sudí signalizoval nastavené dvě minuty, nicméně jich bylo deset a v poslední z nich proměnil domácí celek pokutový kop, díky kterému se dostal do vedení 2:1. Ve druhém poločase pak Chaves kontroloval hru a přidal další dva góly. (21:06:42)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:20.

90+6

90+5

Probíhá poslední minuta nastavení.

90+4

Další rána hostujícího celku, tentokrát ale pokus končí výrazně nad brankou.

90+3

Gevorg Ghazarjan se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu snadno kryje domácí gólman.

90+2

Další rohový kop pro Chaves. Nakrátko rozehraná situace nedopadla podle představ hráčů v bílém.

90+1

Nastavovat se bude pět minut.

90

Probíhá poslední minuta hry, domácí celek hraje dál aktivně. Vybojoval rohový kop.

87

Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Renan Bressan, přichází Patrao.

86

Domácí defenziva si dokázala poradit a založila rychlou akci.

85

Zajímavou akci vedl Fabrício Baiano, jehož přihrávku na volného spoluhráče odrazil domácí obránce mimo hrací plochu. Rohový kop.

84

Zainadine Júnior překazil domácí akci, sám se propracoval na útočnou polovinu, kde ale neprošel přes obránce.

82

Ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme tuhý boj o střed hrací plochy.

80

Ricardo bude vykopávat od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

78

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Ricardo Valente, přichází Felipe Oliveira.

78

Dvě proměněné penalty znamenají, že domácí celek vede o tři branky a míří za výhrou v tomto zápase. Naopak hosté si mnoho velkých šancí zatím vypracovat nedokázali.

76

76. Matheus PEREIRA - 4:1

76

Chaves právě vstřelil branku!
Po faulu hostujícího Edgara Costy následoval pokutový kop, který s přehledem proměnil MATHEUS PEREIRA.

75

Hostující hráč fauloval, zdá se, že uvidíme pokutový kop.

74

Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Rafael Furlan, přichází Pedro Queirós.

74

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

71

Stephen Antunes Eustáquio sedí na trávníku, zdá se, že má křeče. Míří k němu spoluhráč, který mu pomáhá.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, Edgar Costa vhazuje na obranné polovině, rychle se hráči v zeleném pokouší přenést hru před branku domácích.

68

Domácí hráč po souboji zůstává ležet na hrací ploše, jde o Williama.

66

Domácí fotbalisté se pokouší hrát dál aktivně, ale svádějí velké souboje o míč na polovině hrací plochy.

62

Joel sice dostal míč do branky, ale akci předcházelo postavení mimo hru. Za pokyn videorozhodčího nebyla branka uznaná.

61

Ricardo vykopává míč od své branky, hlavička hostujícího hráče nebyla přesná.

59

Hosté se dostali na útočnou polovinu, Fabrício Baiano vedl akci svého celku, ale zakončit se mu nepodařilo.

57

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Rodrigo Pinho, přichází Gevorg Ghazarjan.
Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Joao Gamboa, přichází Edgar Costa.

54

Hostující celek prohrává o dvě branky, snaží se hrát aktivně, ale domácí obrana hraje pozorně. Akci Marítima zastavil dobře postavený Pedro Queirós,který rychle odkopl balon do bezpečí.

52

52. Matheus PEREIRA - 3:1

52

Domácí celek krátce po začátku druhého poločasu navyšuje své vedení, technicky dobře zvládnutou střelou se prosazuje obranou zapomenutý MATHEUS PEREIRA.

50

Pedro Tiba zakončoval rychlou akci svého celku, jeho projektil však končí výrazně nad brankou. Gólman ani zasahovat nemusel.

48

Domácí celek se nemůže stabilněji propracovat do výraznějšího tlaku, obrana hostujícího týmu je pozorná. Akci Chavesu zasavil Bebeto.

46

Žlutou kartu dostává Fábio China (CS Marítimo).

46

Po prvním poločase vede domácí celek 2:1. Zatím rozdílový gól padl z pokutového kopu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+10

45+10

45+10. Renan BRESSAN - 2:1

45+10

V desáté minutě nastavení se z pokutového kopu neomylně prosazuje RENAN BRESSAN. Domácí tak vedou o jednu branku.

45+9

Pokutový kop pro domácí hráče.

45+8

Jeden z hráčů pravděpodobně zahrál rukou, probíhá komunikace mezi hlavním a videorozhodčím.

45+7

Hráči momentálně diskutují z hlavním rozhodčím po dalším ze série nevybíravých zákroků.

45+6

Žlutou kartu dostává Zainadine Júnior (CS Marítimo).

45+6

Další faul, další přerušení hry a další nastavený čas.

45+5

Žlutou kartu dostává Bebeto (CS Marítimo).

45+5

Rozehrávají hosté na útočné polovině, ale rychle přicházejí o míč.

45+3

Další zraněný hráč, tentokrát hostující Rodrigo Pinho.

45+3

Vinou zranění se ještě nastavený čas protahuje.

45+2

Ani jeden celek se nikam nežene, jeden z domácích hráčů je ošetřovaný na hrací ploše.

45+1

Dvě minuty se budou nastavovat.

45

Domácí hrají aktivně, ale nyní zakončení Renana Bressana bylo hodně nepřesné.

45

Bebeto vybojoval rohový kop pro hosty, obrana domácích si dokázala poradit.

44

Chaves se pokouší ještě v samotném závěru poločasu získat vedení, nicméně nyní pálil nepřesně hostující Rodrigo Pinho.

43

Žlutou kartu dostává Paulinho (GD Chaves).

42

Hostující brankář měl co dělat, aby si se střelou Rafaela Furlana dokázal nadvakrát zneškodnit.

41

Sledujeme klidnější pasáž hry, Fábio China rozehrával autové vhazování, jeho spoluhráči pokračují v aktivní hře.

40

Volný kop pro hosty, Jorge Ivan Correa bude pravděpodobně rozehrávat.

37

37. Pedro TIBA - 1:1

37

Za svou aktivní hru je odměněný domácí celek vyrovnávací brankou. Dobře si před branku naběhl PEDRO TIBA, který poslal míč do protipohybu brankáře.

35

Volný kop pro domácí celek, který diktuje tempo hry.

34

Domácí celek se pokouší vyrovnat, volí dlouhé balony na nabíhající hráče, zatím tento styl hry ale zvládá obrana soupeře.

33

Stephen Antunes Eustáquio přišel o balon, ale byl faulovaný soupeřem. Nedovoleného zákroku se dopustil Fábio China. Volný kop pro domácí.

31

Chaves kombinuje na své polovině a vyčkává na vhodnou příležitost pro zakončení.

30

Půlhodina hry je pryč, sledujeme aktivní hru domácího celku, hosté se ale dostali do vedení.

29

Volný kop pro domácí. Renan Bressan se rozhodl pro přímou ránu na branku. Jeho rána jen o malý kousek minula branku. Pokud by střela byla přesnější, pravděpodobně by zasáhl připravený gólman Charles.

27

27. BEBETO - 0:1

27

Marítimo právě vstřelilo branku!
Hostující celek se prosazuje jako první. Domácí hráči nedokázali dostat míč od branky, což se jim vymstilo. Na přihrávku spoluhráče si naběhl BEBETO a dokázal překonat vyběhnutého brankáře.

25

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, optickou převahu mají domácí, ale do výraznější šance se nemohou propracovat.

24

Rodrigo Pinho dostáváme při ošetřování Pabla Santose taktické pokyny od trenéra.

22

Chaves hraje aktivně, pokouší se o vstřelení první branky, zatím ale na výraznější příležitost čekáme.

21

Fabrício Baiano centroval před branku, míč získal spoluhráč, akce pokračuje dál. Joao Gamboa však o balon přišel, a tak hraje domácí mančaft.

19

William se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale na poslední chvíli mu míč vzal poslední obránce, který ho dělil od branky.

18

Fábio China to zkoušel samostatně, ale o míč ho připravil Matheus Pereira.

16

Po úvodní aktivní hře Chavesu jsou to nyní hráči hostů, kteří se pokouší něco vymyslet.

15

Volný kop pro domácí fotbalisty, přihrávka byla rychlá, následná střela zblokovaná. Na druhé straně po bleskové akci vypálil Rodrigo Pinho, jeho rána končí nad brankou.

13

Domácí celek se propracoval na útočnou polovinu, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice.

12

Ricardo vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.

11

Prvních deset minut hry je pryč, že bychom sledovali zápas nabízející mnoho šancí, to ani náhodou. Hraje se hodně takticky.

10

Vykopávat bude hostující brankář od své branky, Charles poslal balon až na útočnou polovinu.

9

Hraje se spíše na polovině hrací plochy, sledujeme hodně opatrné utkání.

8

Domácí hráč zůstává ležet na hrací ploše, Rafael Furlan byl faulovaný. Následně se zvedá a zdá se, že ve hře bude pokračovat.

7

Joel si nabíhal před branku, následně ale akce hostujícího celku končí nepřesným pasem.

6

Fabrício Baiano šel hodně důrazně do zakončení, nakonec ale končí mimo hrací plochu, míč mají domácí.

5

Zainadine Júnior poslal míč do zámezí po střele domácích, rohový kop pro Chaves.

4

Hosté kombinují na útočné polovině, sledujeme rychlý fotbal, Zainadine Júnior pokoušel vysunout spoluhráče do šance, což se mu nepodařilo.

2

Domácí celek vstoupil do zápasu aktivně, pokouší se něco vymyslet před brankou Marítima, nicméně zatím bez výraznějšího zakončení.

1

Rafael Furlan se marně pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale balon mu odskočil od nohy.

1

Domácí hrají v bílém, hosté oblékli zelené dresy.

1

GD Chaves: Ricardo – Paulinho, Maras, D. Duarte, Furlan – Tiba, Eustáquio, Bressan – Matheus Pereira, William, Davidson.
Náhradníci: Filipe – Coelho, Galvao, Jefferson, Patrao, Queirós.

CS Marítimo: Charles – Bebeto, Z. Júnior, P. Santos, China – Correa, Gamboa, F. Baiano, R. Valente – Joel, R. Pinho.
Náhradníci: Borges, E. Costa, Ghazarjan, Nepomuceno, Everton, Oliveira..

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

GD Chaves odehrál 32 zápasů s bilancí 11-8-13 a získal 41 bodů. V tabulce je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jeden. Poradil si s Portimonnense 2:1. Remizoval s Belenenses 1:1 a Boavistou 3:3. Nestačil na Ferreiru 0:2 a na Rio Ave 1:2.
CS Marítimo odehrálo 32 zápasů s bilancí 12-8-12 a získalo 44 bodů. V tabulce je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Feirense 4:1. Remizovalo s Estorilem 1:1 a Moreirense 1:1. Nestačilo na Bragu 0:2 a Porto 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky portugalské Primeira Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí GD Chaves a CS Marítimo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

4:1

konec (2:1)

Branky: 37. Tiba, 45+10. Bressan (pen.), 52. Matheus Pereira, 76. Matheus Pereira (pen.) – 27. Bebeto

Karty:   43. Paulinho (CVS) – 45+5. Bebeto (MAO), 45+6. Z. Júnior (MAO), 46. China (MAO)

GD Chaves: Ricardo – Paulinho, Maras, D. Duarte, Furlan (74. Queirós) – Tiba, Eustáquio, Bressan (87. Patrao) – Matheus Pereira, William, Davidson.
Náhradníci: Filipe – Coelho, Galvao, Jefferson, Patrao, Queirós, Jorginho.

CS Marítimo: Charles – Bebeto, Z. Júnior, P. Santos, China – Correa, Gamboa (57. E. Costa), F. Baiano, R. Valente (78. Oliveira) – Joel, R. Pinho (57. Ghazarjan).
Náhradníci: Borges, E. Costa, Ghazarjan, Nepomuceno, Everton, Oliveira.