Play-off 2. Ligy - Čechy Sever

HBC Dandy Malé Březno – HC Nordics Most

6:2

konec (3:0, 2:2, 1:0) Stav série: 2:0

29.04.2018, 11:30 • Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov • Čtvrtfinále • Marcel Holl (@69Maca)

Dandy vítězí i ve druhém utkání série na domácím hřišti. Ve třetí části se prosadil pouze Lukáš Hrdlička. Ostatní pokusy pokryl Boris Stütz.

Střely na branku ve 3.třetině:15:4.
Střely na branku celkově: 37:22.

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (13:17:39)

44:45

Tauš kontroluje závěr zápasu za mosteckou brankou.

43:01

Opelt trefil pouze mosteckého Stütze.

42:02

Dandy ostřelují mosteckou branku, ale zatím Stütz odolává. Většina ran šla totiž mimo.

41:20

Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Mach – 2 min., napadení + 2 min., sekání).

40:50

Opelt běžel sám na Stütze ale trefil pouze beton. Vhazuje se po pravici strážce mostecké brány.

39:35

Opelt se vyrotoval od hrazení a předložil míček Labutovi, který ale trefil prostor, kde byl Boris Stütz.

39:16

Gröger dal míčku razanci bekhendem a Stütz pokus raději vyrazil.

38:29

Útok Dandy zastavuje odpískaný ofsajd.

37:29

Dandy Chomutov právě vstřelil branku!
LUKÁŠ HRDLIČKA trefil střelou z pravé strany tyčku Stützovy branky a následně se míček odrazil od chráničů mosteckého beka do branky. Asistence: František Mála a Martin Patzelt.

36:30

Míček putoval po trase Chyba – Hrdlička – Patzelt a zakončující Gröger, kterým ovšem nechal vyniknout brankáře Stütze.

35:32

Kníže přenesl hru na Opelta, kterým ovšem míček pořádně nezpracoval, i přesto zůstalo Dandy v útočné třetině.

34:25

Šafaříkovu střelu ztečoval Pešek mimo hřiště.

33:50

Nordics nyní byli usazeni v útočné třetině, ale Kostoviče potřetí překonat nedokázali.

32:50

Nechala zkoušel prodrat míček okolo lapačky Kostoviče, který byl ovšem připraven.

31:49

Křivan trefil připraveného Kostoviče.

31:08

30:31

Nordics ve čtyřech.

6:2

Branky a nahrávky: 4. Kníže (Opelt, Videv), 6. Mála (Hrdlička, Patzelt), 9. Patzelt (Hrdlička), 19. Hrdlička (Mála, Patzelt), 28. Chyba (Mála, Patzelt), 38. Hrdlička (Mála, Patzelt) – 22. Křivan (Švácha, Kunrt), 25. Švácha (M. Šafařík, Křivan)

HBC Dandy Malé Březno: Kostovič – Gröger, Chotaš, M. Tauš, Chyba "A", Patzelt, Pešek, Müller, Mála, Videv, Hrdlička, Labuta, Opelt, Kníže "C", Trnka.

HC Nordics Most: Stütz – Kunrt, Froněk, Charvát, Krastenics, Křivan, Mach, Nechala, P. Novák, R. Novák, L. Šafařík "C", M. Šafařík, Štěpanovský, Švácha.

Rozhodčí: Loskot – Langr

03:47 DCH 1:0 Kníže (Opelt, Videv)
05:01 DCH 2:0 Mála (Hrdlička, Patzelt)
08:36 DCH 3:0 Patzelt (Hrdlička)
18:41 DCH 4:0 Hrdlička (Mála, Patzelt)
20:18 DCH 2 Tauš, nedovolené bránění