konec (3:0)

29.04.2018, 15:00 • Luigi Ferraris • 35. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.09 3.49 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:09:08)
Je konec. Sampdoria nakonec vyhrála jasně 4:1, když si v klidu pohlídala náskok z první půle. Už v 7. minutě si Dennis Praet poradil s obráncem a následně zakončil přesně k levé tyči. Ve 26. minutě se po krásné kombinaci dostal k zakončení do prázdné brány Fabio Quagliarella a zvýšil náskok na dvě branky. Ve 42. minutě mohl Fabio Quagliarella přidal druhý gól, ale z penalty nastřelil pouze levou tyč. Nakonec ale 45+4. minutě dostal centr z pravé strany před bránu Dawid Kownacki a zakončil k pravé tyči. Ve 49. minutě sice snížil Leonardo Pavoletti, ale V 78. minutě dostal druhu žlutou kartu Luca Cigarini a šel předčasně do šaten. Tři minuty před koncem ještě přidal branku domácí Gastón Ramírez.

90+3

90+3

Po rohovém kopu se hosté dostali ke hlavičce, která ale skončila jen na levé tyči!

90+3

Cagliari ještě má poslední rohový kop z pravé strany.

90+2

Hosté se ještě pokouší něco vymyslet a jdou dopředu po pravé straně.

90+1

Emiliano Viviano musel být ve střehu, když skvěle chytil střelu hostujícího hráče.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89

Domácí nikam nespěchají a drží míč na své polovině.

88

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Lucas Torreira, přichází Leonardo Capezzi.

87

87. Gastón RAMÍREZ - 4:1

87

Sampdoria právě vstřelila branku!
Sampdoria jde do vedení 4:1 a dnes je o vítězi rozhodnuto! Po skvělé přihrávce se dostal do zakončení domácí hráč, ovšem ten nastřelil pouze břevno, naštěstí pro domácí byl u dorážky GASTÓN RAMÍREZ a ten už úspěšně dostal balón do hostující svatyně.

85

Následně domácí zahráli signál, po kterém šel nebezpečný centr z pravé strany před bránu, kde ovšem nebyl žádný domácí hráč, který by zakončil.

84

Marco Andreolli zfauloval domácího hráče a Sampdoria tak má volný kop z pravé strany.

83

Padoin za odkopnutí míče dostal žlutou kartu a Cagliari jich bude mít po tomto utkání nespočet.

82

Sampdoria v pohodě drží míč na svých kopačkách a nikam se příliš rychle nežene.

81

Andreolli poslal k zemi domácího hráče a dostal taky žlutou kartu.

80

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Édgar Barreto, přichází Valerio Verre.
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Artur Ionita, přichází Alessandro Deiola.

78

78. Červená karta po 2. žluté

4:1

konec (3:0)

Branky: 7. Praet (Quagliarella), 27. Quagliarella (Linetty), 45+4. Kownacki (Bereszyński), 87. G. Ramírez – 49. Pavoletti (Faragò)

Karty:   39. Linetty (SMD) – 18. Cigarini (CAG), 31. Pisacane (CAG), 37. Farias (CAG), 45+1. Castán (CAG), 56. Ionita (CAG), 81. Andreolli (CAG), 83. Padoin (CAG)   78. Cigarini (CAG)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 9:15.

UC Sampdoria: Viviano – Sala, J. Andersen, Silvestre, Bereszyński – É. Barreto (80. Verre), Torreira (88. Capezzi), Linetty – Praet – Quagliarella (C) (47. G. Ramírez), Kownacki.
Náhradníci: Belec, Krapikas – Capezzi, G. M. Ferrari, G. Ramírez, Regini, Stijepović, Strinić, Verre.

Cagliari Calcio: Cragno – Pisacane (33. Farias), Ceppitelli, Castán (46. Andreolli) – Faragò, Ionita (80. Deiola), Barella, Cigarini, Padoin – Sau (C), Pavoletti.
Náhradníci: Rafael, Crosta – Andreolli, Caligara, Cossu, Deiola, Farias, Giannetti, Lykogiannis, Han.

Rozhodčí: Rosario Abisso – Stefano Del Giovane, Antonio Santoro