4:0

konec (1:0, 2:0, 1:0)

27.04.2018, 17:00 • ZŠ Nitra • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 1.45 5.52 4.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi další duel Euro Hockey Challenge. Slovensko poráží výběr Francie po dobrém výkonu 4:0. Do vedení se domácí tým dostal už v první třetině, kdy se trefil Marcel Haščák. Stejný hráč se trefil z dorážky i ve druhé třetině. Poté se trefil výstavní ranou David Bondra. V poslední dvacetiminutovce zvýšil na konečných 4:0 Tomáš Jurčo. Slováci tak vítězí zcela zaslouženě a připisují si do tabulky Euro Hockey Challenge tři body.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (19:17:52)

59:40

V posledních sekundách zápasu jsou Francouzi v náporu, ale Čiliak stále drží čisté konto.

58:34

58:34 JURČO - 4:0

58:34

Slovensko právě vstřelilo branku!
A ještě jedna branka pro Slovensko! TOMÁŠ JURČO přijel zpoza branky do pravého kruhu, kde se k němu dostal kotouč a střelou nad betonem překonal Quemenera.
Asistence: Chritián Jaroš, Michal Krištof.

57:10

Slováci v klidu kontrolují výsledek a vypadá to, že vítězství v dnešním zápase už jim nikdo nesebere. Hraje se v obranném pásmu Francie.

56:37

Postupný přechod do útoku Francie řeší Čiliak přikrytím kotouče. Bude se vhazovat po jeho levici.

56:10

A nyní se hraje na druhé straně. Slovensko se osvobodilo a Francie se snažila dostat opět do pásma. Jenže je zastavuje hvizd čárového a ofsajd.

55:16

Slováci jsou v útočném pásmu a trpělivě kombinují. Francie nyní nestíhá, ale Slovensko se nemůže dostat k zakončení.

54:43

Francouzi se dožadovali odpískání zakázaného uvolnění, ale rozhodčí rozpažuje a hraje se dál.

53:05

Obrovská šance Francie! Přečíslení dvou na jednoho zakončoval po přihrávce Leclerc, ale odkrytou branku přestřelil.

52:39

Souboj v rohu na slovenské polovině vyšel lépe pro francouzského útočníka, který se dostal ke střele. Jenže ke korekci skóre zatím nedochází.

51:50

Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu. Hraje se aktivní hokej, ale v poslední třetině jsme zatím branku neviděli.

50:21

Čajkovský se dostal ke střele po sérii několika odrazů. Avšak trefil pouze jednoho z obránců.

49:31

Ritz vyhrál vhazování v útočném pásmu a sám se poté dostal do zakončení. Čiliak byl opět pozorný.

48:46

Martin Bakoš se dostal ihned po buly před Quemenera. Byl před ním úplně sám a snažil se ho roztáhnout. Jenže už byl příliš blízko a nedostal se tak k pořádnému zakončení.

48:33

Čiliak po delší době v akci a střelu jednoho z Francouzů bezpečně vyráží.

47:59

Jurčo se dostal do zajímavé pozice, ale nezamířil přesně mezi tři tyče.

47:12

Marcinko našel rozjetého Nagyho, jenž pálil z velké dálky pouze do těla Quemenera.

4:0

Branky a nahrávky: 6. Haščák (Mikuš, Sekera), 31. Haščák (Krištof), 38. Bondra (Svitana, Sekera), 59. Jurčo (Jaroš, Krištof)

Slovensko: Čiliak (Godla) – Fehervary, Graňák, Sekera, Čajkovský, Grman, Ďaloga, Jánošík, Jaroš – Nagy, Krištof, Jurčo – Haščák, Mikuš, Bakoš – Bondra, Buc, Svitana – Cingel´, Marcinko, Kudrna.

Francie: Quemener (Hardy) – Auvitu, Besch, Chakiachvili, Hecquefeuille, Gallet, Manavian, Lamperier, Janil – Treille, S. Da Costa, Fleury – Rech, Guttig, T. Da Costa – Leclerc, Texier, Claireaux – Douay, Ritz, Perret – Bouvet.