Play-off extraligy mužů

Kladno volejbal cz – VK ČEZ Karlovarsko

2:3

konec (25:21, 20:25, 25:22, 20:25, 12:15) Stav série: 0:3

26.04.2018, 18:00 • Kladenská sportovní hala, Kladno • Finále • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.88 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Podle opakovaných závěru vidíme, že se dotkl blok hostů sítě, avšak rozhodčí svůj výrok měnit nebudou.

12:15

Hýský posílá míč do zámezí! KARLOVARSKO VÍTĚZÍ V TOMTO ROČNÍKU NEJVYŠŠÍ ČESKÉ SOUTĚŽE!

12:14

Parádně Bouza! Ten vybral smeč soupeře, načež přišla smeč Hýského!

11:14

Ropret nahrál na Zmrhala, jenž nekompromisní smečí získal čtyři mečboly pro svůj tým!

11:13

Po parádním zákroku Westa přichází vytlučení hostujícího bloku!

10:13

Karlovarský blok se dotkl sítě. Že by jsme byli svědky comebacku?

8:13

Filip Rejlek dává eso! Karlovarsko bude s velkou pravděpodobností dnes slavit!

6:9

Kladno bojuje! V tomto případě hned několikrát byl pro domácí stav kritický, přes to ale hráči v bílých dresech bodují!

5:9

Karlovarsko je po smeči Treiala neskutečně blízko vítězství!

5:8

Sobotka zastaven blokem Treiala! Hosté míří za ziskem titulu!

4:4

Hýský svou smečí trefuje prostor mezi hráči Karlovarska! Je srovnáno!

1:3

Ale Rejlek trefuje i další podání přesně!

20:25

Ropret refuje pravý roh hřiště! Je to 2:3!

19:24

Dvojblok soupeře je úspěšný! Je tu pět setbolů pro Karlovarsko!

19:22

Zmrhal trefuje smeč přesně podél čáry! Nejspíš uvidíme i pátou sadu!

18:18

A je znovu srovnáno! Rejlek trefuje svou smečí jen síť!

8:7

Proti smeči Rejlka se postavil Zajíček!Domácí otáčí vývoj čtvrtého setu!

25:22

Rejlek byl zablokován domácím dvojblokem! Kladno si bere zpět vedení v tomto zápase!

24:22

Nyní už končí jeho servis za koncovou čárou. Máme tu setbol!

23:21

Rejlek si připisuje přímý bod z podání!

20:15

Rejlek pro kladenskému trojbloku neuspěl! Ten náskok je již dost výrazný.

11:11

A máme srovnáno! Nyní za to mohl nepříliš kvalitní příjem podání.

11:8

A další!

20:25

Hýský smečuje pouze do sítě! Je srovnáno!

19:23

Podávající West následně nevybral smeč Rejlka, tento set velmi pravděpodobně půjde k hostům.

18:20

Eso Sobotky!

16:20

Blok jednou rukou předvedl Treial! To byla nádhera!

12:14

A další nádherná výměna! Domácí dokázali vybrat míč z neuvěřitelných pozic, načež přišlo vytlučení bloku soupeře.

3:6

To byl servis! Rejlek předvedl své kvality a propálil vše, co mu stálo v cestě!

25:21

Zmrhalovo podání bylo tečována páskou, to nevadilo domácím, kteří hned vzápětí smečí rozhodli o vítězi prvního setu.

24:21

Zmrhal umístil míč ze servisu přesně na zadní čáru!

24:19

A znovu Hýský! Ten svou diagonálou trefil přesně pravou lajnu.

18:14

Nádherná výměnu! Tu ukončuje po několika výtečných zákrocích na obou stranách Hýský, jenž patří dnes k lepším hráčům svého mužstva.

12:8

Eso pro Kladno!

8:3

Tak to byla nádherná obrana domácích! Hýský vybral v sedě míč a Westovi nezbývalo nic jiného, než jen přehodit míč na stranu Karlovarska.

2:3

Kladno volejbal cz: West, Lenc, Zajíček, Moník (L), Trojan, Hýský, Fortuník, Šulista, Sobotka, Konečný, Bouza

VK ČEZ Karlovarsko: Štefko, Petrák (L), Pfeffer (L), Kriško, Hudeček, Hukel, Treial, Ropret, Prešinský, Široký, Rejlek, Zmrhal, Málek, Škubal

Rozhodčí: Dušan Rychlík, René Činátl