0:1

konec (0:0)

21.04.2018, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • 24. kolo • Lumír Mistr

Tipsport: 2.51 3.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hosté nakonec ukořistili 3 body, když v závěru vstřelili gól. Domácí byli od vyloučení pod velkým tlakem a gól byl jen otázkou času. Vltavín se tak snížil ztrátu na vedoucí Chrudim už na pouhých 6 bodů a boj o postup do 2. ligy bude ještě velice zajímavý. (12:28:07)

90+1

90+1

Výkop směřuje až ke Krčkovi, vypadá to tak, že si hosté odvezou 3 body, protože nastavený čas již uplynul.

90+1

Zbývá přibližně 30 sekund do konce nastavené minuty a míč se nachází u Koblence, který s výkopem samozřejmě nespěchá.

90

Rozhodčí nastavuje hru o 1 minutu!

90

Na druhé straně byl Abena uplně sám před Krčkem, v době přihrávky od Schindlera se ale nacházel ve viditelném ofsajdu.

89

Šlapák se sice dostal v souboji k míči, hlavou ale posunul míč pouze k brankáři Koblencovi.

87

Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šebek, přichází Růžička.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Tichý.

85

Hosté se konečně dočkali a vedou 1:0, po tomto gólu se nikam nepoženou a budou vycházet hlavně ze zabezpečené obrany. Uvidíme, zda se domácím v deseti podaří vyrovnat.

84

84. RŮŽIČKA - 0:1

84

Tak hosté se konečně dočkali! K odraženému míči se dostal JAN RŮŽIČKA a střelou do levého dolního rohu nedal Krčkovi nejmenší šanci.

84

Rada přihrál Pozníčkovi, ten se snažil překonat Nováka ale neuspěl.

82

Opět střela zpoza vápna! Obstřel na zadní tyč se snažil provést Maione, obstřel se mu sice povedl, jeho střela ale dopadla půl metru od pravé tyče Krčkovi brány.

80

Schindler se pokusil zpoza vápna překvapit Krčka, ten ale zatím chytá velmi jistě a střelu v pohodě lapil.

79

Šlapák dobře zpracoval míč a poslal přihárku do běhu Břížďalovi, toho si ale pohlídal Pozníček a odvrací do autu.

77

Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Bohánek.

75

Obrovská šance hostů! Pejša si naběhl na přihrávku na malé vápno a byl uplně sám před Krčkem, ten ale včas vyběhl, zmenšil mu střelecký úhel a fantasticky lapil Pejšovo pokus!

74

Domácí jsou zformování v hlubokém bloku, hosté se stále pokoušejí o centry do vápna, které nepadají na úrodnou půdu a všechny centry sbírá domácí obrana.

72

Domáci poctivě po ošeteření hostům vrací míč a ti se tak budou soustředit na další útok.

71

Abena teď předvedl gesto fair play, když zakopl míč, když o oštření žádal Bouček.

70

Pejša si naběhl na dobrý míč Pozníčka, v souboji s obráncem domácích se míč odráží do zámezí a rozhodčí ukazuje, že se bude odokopávat od brány. Pejša se na něj zlobí a ukazuje, že určitě míč netečoval a že se měl kopat rohový kop.

69

Rohový kop mířil na hlavu Abeny, těsně před ním ale Krček míč zasáhl a vyboxovává do bezpečí.

68

Hosté zvyšují svůj tlak, Abena se pokoušel obloučkem najít protihráče, domácí odvrací na roh.

67

Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Břižďala.

66

Domácí mohli zahrozit z rychlého protiútoku, jeden na jednoho se řítil Procházka, který si ještě počkal na nabíhajícího Šlapáka, tomu ale neposlal dobrou přihrávku, z této nadějné situace tedy nic nebude.

64

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Císařovský, přichází Schindler.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Macháč, přichází Pozníček.

63

Byli jsme svědky trochu nepřehledné situaci ve vápně Králova Dvora! Nejrychleji a po všech odrazech se zorientoval Pejša, který vsítil gól! Opět mu ale nebyl uznán pro údajné postavení v ofsajdu.

61

Na druhé straně pálil o chvíli později Uvíra, jeho střelu tečoval Pejša, domácí reklamují ruku, tu ale rozhodčí nepíska. Střela šla stejně mimo bránu.

60

Hosté zapomněli na úplně volného Balšánka, který unikl po levé straně, míč ale nedokázal dostat pod kontrolu a hostující obrana se stihla zformovat, poté Balšánek volil střelu, ta šla ale těsně nad pravou tyč.

59

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Šípek.

57

Tentokrát byli hosté už velice blízko! Císařovský krásným centrem našel Maioneho, tomu chybělo ale, aby byl o 5 centimetrů vyšší, aby na míč dosáhl.

55

Císařovský byl faulován přibližně 25 metrů od vápna, sám si vzal míč a pokusil se překonal Krčka, střela se mi ale nepovedla a končí vysoko nad.

54

Hosté v druhé půli tahají většinu svých akcí po levé straně, zatím ale bez úspěchu. Když už se dostanou k centru tak ho odvrátí zatím pozorná obrana domácích.

52

Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Láncz, přichází Maione.

51

K první střele v druhém poločase se dostal zpoza vápna Láncz, Krček ale jeho střelu vyboxoval.

50

Hra se úvodu druhé půle přelévá z jedné strany na druhou, kdy ani jeden z týmů nepodrží delší dobu míč, jelikož se pokoušejí o dlouhé nákopy na naběhnuté útočníky.

49

Po levé straně se pokoušel dostat do vápna Císařovský. Jeho pokus ale zastavil Procházka výborným obranným zákrokem.

47

Domácí i když hrají v deseti tak jsou v úvodu druhého poločasu aktivnějším týmem, z levé stran yse pokoušel centrovat Kraus, nepřešel ale přes Císařovského.

46

Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Novák, přichází Šlapák.

46

V první půli jsme mohli sledovat velmi vyrovnané klání, kde nejdříve byli aktivnějším týmem domácí a zhruba od půlky poločasu převzali otěže hosté, ty také rozvlinili síť zásluhou Pejšy, gól ale neplatil pro údajný ofsajd. Ve čtrnácte minutě dostal červenou kartu za hrubý faul domácí Matas.

45+1

45+1

Z následného centru nic nebylo a rozhodčí ukončuje poločas.

45

Domácí Novák fauloval Uvíru, ten si bere míč a pošle centr do vápna.

44

Abena našel na středu nabíhajícího Valíčka, který posunuje míč Macháčovi, ten ale nedokázal přejít přes obránce domácích a ti se tak zmocňují míče.

42

Abena si ne moc dobře zpracoval míč a poté vystřelil nohu až moc vysoko a blízko hlavy protihráče, rozhodčí tak zastavuje hru a k míči se dostávají domácí.

41

Z levé strany pálil Macháč, do jeho střely se ale položil stoper domácích a odvrací tak na rohový kop.

39

Abena až moc dlouho držel míč a byl o něj oloupen, z následného protiútoku domácích ale nic není, jelikož jeden z domácích hráčů při souboji fauloval.

38

Míč nikdo netrefil a končí tak za čárou, Kolbenc rozehrává nakrátko na své stopery.

37

Centr z levé strany trefil hlavu Abeny, domácí tak budou rozehrávat další rohový kop.

36

Rohový kop se po teči jednoho z hráčů vltavínu dostal až do zámezí, domácí tak budou vhazovat.

35

Kraus se řítil z levé strany, poradil si s ním ale Císařovský, který ho dál nepustil a odvrací na rohový kop.

34

Vltavínští poslali centr z levé strany, k míči se ale Pejša neměl šanci dostat, jelikož byl moc vysoký, míč sbíra ze vzduchu Krček.

32

Z dlouhého nákopu nic nebylo, hostující stopeři dostali míč do bezpečí.

31

Ve středu hřiště falouvali hosté, k míči se staví Ježdík, který pošle dlouhý míč do vápna.

30

Pejša předvedl pěknou individuální akci! Unikl po pravé straně, poté si ve vápně zasekl a položil si protihráče a poslal krásnou nabídku na volej Uvírovi, který ale bránu přestřeluje.

28

Hosté převzali iniciativu v tomto zápase a domácí se nemohou dostat k míči. Často se osvobozují pouze nákopy od vlastní brány, které sbírají hostující hráči.

27

Z hranice vápna pálil Hovorka, jeho střela sice byla dostatečně tvrdá, ale šla doprostřed brány. Krček střelu vyboxovává.

26

Vltavín rozvinil síť! Konkrétně Pejša, který si naběhl na centr z levé strany, jeho radost ale netrvala dlouho, jelikož rozhodčí signalizuje ofsajd. Stav tak zůstává 0:0

24

Při souboji ve středu hřiště zůstává ležet domácí Hell, rozhodčí přivolává zdravotníky, uvidíme, zda bude pokračovat ve hře.

22

Hosté se pokusili o rychlý kontr z pravé strany, při souboji v pokutovém území ale jeden z útočníků Vltavínu uhodil domácího obránce do obličeje a rozhodčí tak přerušuje hru a bude se kopat od brány Krčka.

20

Z následného volného kopu se žádná nebezpečná situace nekonala, pro míč si v poklidu vyskočil Krček.

19

Domácí kapitán Jakub Balšánek nepěkně zajel do protihráče a po právu si vysloužil žlutou kartu.

18

Po delší době se k míči také dostali domácí, nepřesnou kombinací se ale dostali až k vlastnímu brankáři.

16

Centr z rohového kopu vyrazil brankář Krček, míč končí v zámezí.

15

Z přímého kopu pálil Císařovský, jeho pokus ale zeď zblokovala na roh.

14

Domácí budou od 14. minuty hrát v deseti, Matas fauloval protihráče něpěkným faulem a rozhodčí Hányš bez milosti vytahuje červenou kartu. (FK Králův Dvůr).

13

K hlavičce se dostal jeden z hráčů Vltavínu, střela ale končí dobré 2 metry mimo bránu.

12

Ten se hostům nepovedl, poté se dostal ale k centru Láncz na Macháče, ten sice hlavičkoval, ale jeho hlavičku zblokoval jeden z obránců Králova Dvoru. Opět rohový kop.

11

Do rychlého protiútoku se dostali hosté. Z pravé strany centroval Pejša, domácí stoper při snaze odkopnout míč do bezpečí si skoro srazil centr do vlasní brány! Bude se kopat rohový kop.

10

Na pravé straně pěkně pronikl Hell přes Císařovského, poté se snažil ještě centrovat, centr ale sbírá Koblenc.

8

Hosté jsou v úvodních minutách více na míči. Snaží se dlouhými nákopy hledat nabíhající hráče. Tentokrát to zkoušel Zelenka, který hledal Krause, hostující Rada míč ale zblokoval.

7

Hostům se teď nepovedl přechod do protiútoku, Abenu zradila technika a míč mu odskočil.

6

Balšánek teď poslal pěkný centr na nabíhajího Nováka, ten o chlup míč minul! Poté ale pomezní zvedá praporek, tudíž vzrušení bylo zbytečné.

4

Faul ve středu hřiště, který mají na svědomí domácí. Hosté budou mít výhodu volného kopu.

3

Zelenka opět hledal dlouhým nákopem Nováka, ten si ale uvědomil, že je v ofsajdovém postavení, proto se ani nesnažil míč zachytit.

2

Domácí se řítili do rychlého protiútoku, z pravé stranil pronikl přes obránce Balšánek, který hledal nabíhajíciho Nováka, ten míč ale nestihl a končí tak v zámezí.

1

Úvodního výkopu se zhostili hosté, míč putoval až k Radovi, který dlouhým nákopem hledal Pejšu, míč ale sbírá domácí golman Krček.

1

Rozhodčí přivádějí hráče na hřiště s mírným zpožděním, hráčí se staví do řady a za chvíli utkání 24.kola ČFL začne!

FK Králův Dvůr: Krček – Procházka, Matas, Hell, Zelenka, Kraus, Bouček, Šebek, Balšánek (C), Ježdík, Novák
Náhradníci: Břížďala, Šlapák, Bohánek, Růžička, Vávra

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Růžička, Macháč, Hovorka, Pejša, Uvíra (C), Rada, Láncz, Abena, Císařovský
Náhradníci: RoušaL, Novák, Šípek, Schindler, Pozníček, Maione, Tichý

Rozhodčí: Hányš – Nehasil, Jati.
Poslední vzájemný zápas

FK Loko Vltavín, z.s. 3:0(2:0) Fotbalový klub Králův Dvůr z.s.

Střelci: 17. Schindler Michal, 40. Pejša Petr, 63. Pejša Petr
Dobrý den, milí diváci, vítám vás u přenosu České fotbalové ligy mezi tými FK Králův Dvůr a Loko Vltavín. V tomto zápase budou mírným favoritem hosté, kteří okupují 2. místo tabulky ČFL, zatímco domácí jsou na místě desátém.

Hosté na první místo, které okupuje Chrumid ztrácejí 9 bodů, přičemž do konce ligy zbývá ještě odehrát 11 kol, není to uplně nesmazatelná ztráta, ale čeká se, že si Chrudim postup uniknout nenechá.

Za to domácí hráči Králova Dvoru už mají prakticky jistou záchranu a můžou hrát bez nějakého stresu, či tlaku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.