2:2

konec (1:1)

18.04.2018, 20:30 • Daknamstadion, Lokeren • O Evropskou ligu • Jan Prošek

Tipsport: 2.41 3.45 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek se dostal do vedení jako první, prosadil se Ari Skúlason z pokutového kopu. Následně krátce po půlhodině hry vyrovnal hostující Emmanuel Banda který využil dlouhého výkopu brankáře. Domácí fotbalisté se pak díky brance Marka Miriće dostali do vedení. V deseti hrající hosté se dočkali vyrovnání, po velké chybě obrany Lokeren vyrovnal Joseph Akpala. (22:23:08)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:3.

90+4

90+4

Probíhá poslední nastavená minuta, míč mají domácí fotbalisté pod kontrolou.

90+3

Rána domácího hráče byla zblokovaná na rohový kop.

90+3

Ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí v prodloužení k vidění není.

90+1

Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Steve de Ridder, přichází Robin Söder.

90+1

Nastavovat se budou čtyři minuty.

90

Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Žlutou kartu dostává Emmanuel Banda (KV Oostende).

89

Richairo Živković se nadvakrát pokoušel dostat do střelecké pozice, dva jeho pokusy byly domácí obranou zblokované.

87

Domácí fotbalisté se pokouší v závěru zápasu skórovat. Nyní si pomohl nedovoleně Emmanuel Banda, rozehrávat tedy budou domácí.

86

Emmanuel Banda zůstal ležet na hrací ploše. Za asistence lékařů míří za postranní čáru, kde bude doošetřen.

84

Stav zápasu je vyrovnaný, hosté se po obrovské chybě domácí obrany dokázali prosadit při hře v deseti.

82

82. Joseph AKPALA - 2:2

82

Oostende právě vstřelilo branku!
Domácí obrana přišla o míč, a tak mohli útočit hosté. První střelu skvěle vyrazil gólman, druhá rána byla do břevna, a pak už JOSEPH AKPALA poslal míč do sítě.

81

Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází José Francísco Cevallos, přichází Amine Benchaib.

81

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Zinho Gano, přichází Joseph Akpala.

80

80. Penalta

80

José Francísco Cevallos (Sporting Lokeren) neproměňuje pokutový kop. Výborně zasáhl hostující gólman Mike Vanhamel.

79

Žlutou kartu dostává Antonio Milić (KV Oostende).

79

Žlutou kartu dostává Žarko Tomašević (KV Oostende).

78

78. Penaltový zákrok.

78

Byla nařízena penalta pro domácí.

78

Momentálně se pokouší domácí fotbalisté navýšit své vedení.

76

Hostující celek jednak prohrává o jednu branku, ale také musí dohrávat zápas bez vykartovaného hráče.

75

75. Červená karta

75

Červenou kartu dostává Ramin Rezaeian (KV Oostende).

73

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Jelle Bataille, přichází Robbie D'Haese.

72

Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Guus Hupperts, přichází Yusuf Lawal.

72

Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Nicolas Lombaerts, přichází Rocky Bushiri.

70

70. Marko MIRIĆ - 2:1

70

Lokeren právě vstřelil branku!
José Francísco Cevallos rozehrával volný kop. Jeho centr se snesl před branku, jeden z hráčů ještě možná jemně tečoval. Míč se dostal do míst, kde byl MARKO MIRIĆ, který ránou z první překonává gólmana a dostává domácí dvacet minut před koncem zápasu do vedení. .

69

Nicolas Lombaerts fauloval, rozehrávat tak budou na polovině hrací plochy domácí fotbalisté.

68

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

67

Zajímavý centr pokoušel vymyslet jeden z domácích hráčů- Steve de Ridder nepřesně hledal spoluhráče.

64

Takticky hrají nyní fotbalisté domácího týmu velmi dobře, hrají nátlakový fotbal a hledají cestu, kterou by mohli vést útočnou úspěšnou akci.

63

Lokeren se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale tak dlouho si hráči dávali přednost až o šanci přišli.

62

Domácí fotbalisté drží míč na útočné polovině, ale si ovšem pomohli nedovoleně, a tak se bude rozehrávat proti brance domácích.

60

Šedesát minut hry je pryč, stav zápasu je stále nerozhodný, mnoho velkých šancí jsme zatím ve druhém poločase neviděli.

58

Davino Verhulst kryje balon a volí dlouhý výkop až na útočnou polovinu, tam byl Marko Mirić. Jeho rána bez problémů kryje brankář soupeře. Pokus nedůrazný, navíc z velké dálky.

58

Hosté rozehrávají po domácím faulu, což se Steve de Ridderovi opravdu nelíbí. Musí ho důrazně uklidňovat až rozhodčí.

57

Sporting má převahu, tlačí se na útočnou polovinu i do střeleckých pozic. Zatím ale obrana Oostende může být klidná.

56

Rozehrává se na polovině hrací plochy, hostující Ramin Rezaeian vedl akci svého celku. Centr před branku dokázala obrana Lokerenu zblokovat.

54

S jeho centrem před branku si dokázala obrana poměrně snadno poradit. Na výraznější možnost ve druhém poločase čekáme.

53

Rohový kop pro domácí, rozehrává José Francísco Cevallos.

51

Hra je přerušena, vinou útočného faulu přichází hostující celek o míč, a tak bude vykopávat gólman.

50

Davino Verhulst rozehrává od své branky, sledujeme poměrně rychlý fotbal v úvodu druhé části zápasu.

48

Antonio Milić se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale domácí obrana zapracovalal velmi dobře a nenechala ho vypálit.

46

Zápas pokračuje za vyrovnaného stavu druhém poločasem.

46

Dvě branky jsme viděli v prvním poločase, dalších několik málo šancí. Po první části hry platí nerozhodný stav.

45+1

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat.

45

Uvidíme,kolik minut se bude nastavovat.

45

Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, stále platí vyrovnaný stav a míč mají pod kontrolou domácí fotbalisté.

44

Fernando Canesin zakončoval z velké dálky, jeho pokus byl hodně nepovedený, nicméně ho dokázala obrana zblokovat, a tak rohový kop rozehrává Ramin Rezaeian.

42

Fotbalisté v červeném rozehrávají na útočné polovině a pokouší se získat vedení v tomto zápase, zatím ale marně.

41

José Francísco Cevallos rozehrává volný kop na útočné polovině.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, platí nerozhodný stav. Mnoho velkých šancí tento duel momentálně nenabízí.

39

Mike Vanhamel bude rozehrávat od své branky, místo dlouhého výkopu se rozhodl pro krátkou rozehrávku.

38

Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý fotbal, který musí zejména nestranné fanoušky bavit.

37

Nicolas Lombaerts zakončoval útočnou akci svého celku, jeho ránu velmi dobře vyrazil gólman.

36

Na druhé straně měl obrovskou šanci Fernando Canesin, který však gólmana prostřelit nedokázal.

35

Deset minut hry zbývá z prvního poločasu, obrovskou šanci měl domácí celek, ale míč se po střele odrazil od tyčky zpět do hry. Nechybělo mnoho a Lokeren se dostal do vedení.

33

33. Emmanuel BANDA - 1:1

33

Velmi rychle je vyrovnáno. Bleskovou akci začal Mike Vanhamel dlouhým výkopem, a pak poměrně snadno zakončoval mimo dosah brankáře EMMANUEL BANDA.

32

Lokeren má k dispozici rohový kop.

31

Marko Mirić se už už chystal zakončit, ke střele ale nedošlo. Domácí hráč byl nachytaný v postavení mimo hru.

30

Půlhodina hry je minulostí, vykopávat od své branky bude gólman hostujícího celku, který nedokázal chytiti pokutový kop.

29

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.

28

Zinho Gano vedl útočnou akci hostujícího mužstva, ale nedokázal se propracovat do výraznější střelecké pozice.

27

Sporting pokračuje v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Hosté se musí bránit.

25

25. Ari SKÚLASON - 1:0

25

Domácí celek dostal k dispozici pokutový kop, který dokázal proměnit poměrně jednoznačně ARI SKÚLASON, který nedal brankáři šanci.

23

Rohový kop pro hostující celek. Centr před branku byl hodně nepovedený, gólman zasahovat nemusel.

22

Janko Filipović centroval před branku, jeho spoluhráč, kterému adresoval přihrávku, byl ale zblokovaný.

20

José Francísco Cevallos hlavičkoval z předbrankového prostoru, jeho zakončení postrádalo přesnost.

19

Po nepřesné akci Kevina Vandendriessche končí míč u domácí brankáře. Davino Verhulst rozehrává na spoluhráče před sebou.

16

Kevin Vandendriessche byl před brankou připravený, ale míč se k němu po centru soupeře nedostal. Obrana domácího celku byla pozorná.

15

Centr před branku poměrně snadno kryje gólman.

14

Skvěle to udělal domácí celek, Steve de Ridder oklamal brankáře, ale trefil obránce na brankové čáře, akce pokračovala dál, a tak vybojoval Lokeren rohový kop.

14

Jelle Bataille se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale vzal si příliš velké sousto.

13

Joher Rassoul fauloval, a tak na půlce budou rozehrávat fotbalisté v červených dresech.

11

Úvodních deset minut hry je minulostí, domácí hráči mají značnou převahu, ale na výraznější šanci čekají. Volný kop od své branky bude rozehrávat gólman Davino Verhulst.

10

Zinho Gano se pokoušel vypálit z dobré pozice. Pozorný Davino Verhulst mu zmenšil střelecký úhel.

9

Julian Michel se nedokázal propracovat do šance, dobře balon zasáhl obránce.

8

Na hrací ploše zůstává ležet Julian Michel, který absolvoval tvrdý souboj se soupeřem. Následně se dostal do fotbalovější pozice a bude v zápase pokračovat.

6

Hraje se nyní spíše na polovině hrací plochy, k balonu se dostávají také hosté. Ti ale na výraznější šanci čekají.

5

Úvodních pět minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru Lokerenu, který začal velmi dobře.

4

Po krásné domácí akci byla před zakončujícím hráčem odkrytá branka, ale trefil jen nohu soupeře. Ramin Rezaeian skvěle zblokoval akci soupeřů.

3

Mike Vanhamel rozehrává od své branky, jeho centr našel dobře naběhnuté spoluhráče.

3

Domácí celek se jako první propracoval do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná.

1

V tabulce B jsou domácí na prvním místě. Ze tří zápasů vyhráli dva. Poradili si s St. Truidenem 1:0 a Eupenem 3:0. Remizovali s Beerschot Wirlrijk 2:2.

Hosté jsou na čtvrté pozici se třemi body. Všechny tři zápasy remizovali. S Antverpami 3:3, Eupenem 1:1 a St. Truiden 2:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky belgické ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Sporting Lokeren a KV Oostende.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.