2:1

konec (0:0)

18.04.2018, 18:30 • Petrovskij, Petrohrad • 23. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.5 4.0 6.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve druhém poločase začali padat i branky. Zenit dostal do vedení Criscito v 57. min. z penalty Od 70. minuty začal hrát Zenit pasivně. Dinamo vycítilo šanci a vyrovnání mu přinesla hlavička Šunjiče v 88. minutě po rohovém kopu a když už se zdálo, že zápas skončí remízou, Zenit udeřil stejnou mincí, na roh Paredese si vyskočil čerstvý Skrobotov, který byl na hřišti 5 minut a rozhodl o třech bodech pro zenit v nastaveném čase! Zenit tedy připisuje důležité vítězství 2:1! Čtenářům přeji hezký zbytek večera. (20:24:32)

90+4

90+3

90+3. Ilja SKROBOTOV - 2:1

90+3

Petrohrad právě vstřelil branku!
Ano je to tak! Leandro Paredes rozehrál rohový kop jednoduše na první tyč, kde si vyskočil zcela volný ILJA SKROBOTOV a umisťuje míč do sítě – 2:1!

90+3

Rohový kop pro Zenit, napodobí Dinamo gólem z rohu?

90+2

Žlutou kartu dostává Ivan Temnikov (FK Dinamo Moskva).

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

88

88. Toni ŠUNJIĆ - 1:1

88

Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
A trest pro Zenit za pasivitu přichází. Tašajev zatočil míč z rohového kopu výtečně, ačkoliv byl TONI ŠUNJIČ zády k brance hlavou dokázal umístit míč přesně pod břevno, kam se nedostal marně se natahující Lodygin – 1:1!

87

Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Sebastián Driussi, přichází Ilja Skrobotov.

86

Rohový kop Dinama, hlavou odvrací Jerochin na další roh, tentokráte z druhé strany hřiště.

85

Povedená narážečka dvojice Rausch a Tašajev, kdy druhý jmenovaný převzal míč a ze slibné pozice přestřelil domácí branku!

84

Zenit zazdil další rychlý postup a raději zdlouhavě kombinuje na polovině hřiště.

83

Poloz ukázal své technické dovednosti v souboji jeden na jednoho, ale centr z jeho kopačky nenašel u spoluhráčů žádné pochopení.

82

Akce Dinama je skončena pro útočný faul .

81

Snaha hostí je viditelná, ale zároveń také marná aspoň doposud..

79

Rychlý kontr končí nepřesnou střelou Zabolotného ke vzdálenější tyči.

78

Černych odevzdal míč lacině soupeři a je z toho rychlý brejk.

77

Centr Dinama sražen na rohový kop.

76

Akce tři na tři, ale Zabolotnyj z ní nedokázal vytěžit vůbec nic.

75

Hlavička Černycha z mírného záklonu šla nad branku, kterou hájí Lodygin.

74

Ofsajd domácího celku hatí další útok.

73

Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Grigori Morozov, přichází Ivan Temnikov.

73

Rohový kop byl zle, nedobře rozehrán.

72

Hlavičku Criscita vytěsnil zmenším úhlu výborně Šunin!

71

Sow se srazil na středovém kruhu s Paredesem.

70

Černychova střela se nevešla mezi tři tyče.

69

Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Daler Kuzjajev, přichází Elmir Nabiullin.

68

Tetteh v souboji pořádně naložil Kranevitterovi.

68

Nyní byli slyšet i fanoušci moskevského Dinama.

67

Akce Dinama končí na pravé straně hřiště.

66

Domácí kontroluje hru a úspěch dnešního utkání má tak ve svých rukách.

65

Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Jevgenij Lucenko, přichází Fjodor Černych.

64

Dinamo se stěží snaží dostat před branku Zenitu.

63

Následně hráč Dinama si při zpracování míče pomohl rukou.

62

Rohový kop Zenitu byl odvrácen.

62

Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Kirill Pančenko, přichází Jevgenij Markov.

61

Polozova akce k úspěchu nevedla.

59

Driussiho centr byl z kategorie nepovedených.

58

Centr Rausche byl pohodlně odvrácen domácí obranou.

57

57. Domenico CRISCITO - 1:0

57

DOMENICO CRISCITO zvolil krátký rozběh a přesnou střelou po zemi dostává Zenit do vedení – 1:0!

57

Žlutou kartu dostává Grigori Morozov (FK Dinamo Moskva).

56

Pokutový kop pro Zenit!

56

Další zásah si připisuje Šunin.

55

Zabolotnyj po zemi odcentroval, ale míč v pokutovém území nikdo z jeho tří spoluhráčů netrefil.

54

Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Jurij Žirkov, přichází Anton Zabolotnyj.

53

Faul domácího celku.

51

Žirkov si vypomohl drobným, ale viditelným faulem.

50

Ivanovič vyslal Driussiho a ten centrem od brankové čáry vybojoval alespoň rohový kop.

49

Morozov se s Rauschem dostali přesně na polovinu a tam jejich výlet také vcelku rychle skončil.

48

Erochinův centr byl odvrácen, další centr bere do náručí brankář Šunin ve spolupráci s jedním svým obráncem Šunjičem.

47

Sow pochytil tvrdost přes přestávku od spoluhráče Tetteha a zle zajel do Paredese, ten se logicky netváří nadšeně.

46

Po vzdušném souboji bere míč hostující obrana.

46

Ačkoliv je Zenit jasně lepší nedokáže zatím prostřelit výtečného Šunina. Druhý poločas začne cca v 19:31 hodin.

45+1

45+1

Přímý kop Dinama končí nepřesným centrem za brankovou čárou.

45

Rozhodčí nastaví minutu!

44

Po sraženém centru obráncem, má Zenit rohový kop k dispozice, který však s přehledem zvládá brankář Šunin.

43

Souboj Morozova s Ivanovičem byl opravdu podezřelý, hlavní rozhodčí to vyhodnotil jinak, hra pokračuje a Ivanovič se po delší době zvedl a kulhá.

42

Criscito u postranní čáry dostal naloženo od Holména.

41

Zenit opět zakládá útok na své polovině do plné obrany Dinama.

40

Další útok domácích skončil nepřesně a slabě zakončen.

38

Kombinace Zenitu v pokutovém území nebyla vůbec špatná, rozhodčí celou akci končí kvůli údajnému faulu Źirkova.

37

Tetteh opět fauloval, opravdu to nebylo rameno jak ukazoval rozhodčímu jeho spoluhráč Sow.

36

Tetteh ukázal svou tvrdost vůči Kuzjajevovi.

35

Dlouhá kombinace Dinama je doprovázena ohlušujícím pískotem tribun.

34

Rohový kop pro hostující celek.

33

Criscito bezpečně uhlídal Lucenka.

32

Morozov sestřelil Ivanoviče u postranní čáry a může být rád, že rozhodčí netasí žlutou kartu, ale vystačí si se slovní s domluvou.

31

Holménův centr skončil až za brankovou čáru což značí výkop od branky Lodygina.

30

Criscito poslal v souboji k zemi Sowa, který to zatím bere s úsměvem.

29

Nepřesná křižná střela Driussiho končí vedle branky Dinama.

28

Centr Kozlova sražen zády protihráče za postranní čáru.

27

Ivanovič s Kuzjajevem si pod tlakem společně moc nemohli a míč získává soupeř.

26

Nepřesný míč končí v poklidu u brankáře Šunina.

25

Lucenko zblízka poznal tvrdost místního trávníku.

23

Pískot doprovází dotek hostujících hráčů s míčem.

22

22. Utěšenou střelu Paredese skvěle likviduje brankář Šunin!

22

Po kiksu Tetteha, skvělou ránu Leandra Paradese vytahuje perfektním zákrokem na rohový kop brankář Šunin!

21

Míč už byl v autu, autové vhazování pro Dinamo.

20

Obrana Dinama se brání s vypětím všech sil.

19

Centr od brankové čáry a míč bere brankář Šunin.

18

Holmén byť s potížemi ubránil Driussiho.

17

Nepřesná kombinace domácích na jeden dotek.

16

Driussi svou bombou trefuje břevno hostující branky zřejmě s malou tečí protihráče!

15

15. Driussi trefuje břevno hostující branky!

15

Šunin perfektně zasáhl proti hlavičce Erokhina, které moc nescházelo!

15

Rohový kop pro domácí Zenit.

14

Centr byl odvrácen a zenit opět začíná ze své poloviny hřiště.

13

Criscito bude rozehrávat přímý kop z pravé strany hřiště.

12

Domácí převaha je sice zřejmá, ale také zároveň i jalová.

11

Criscito předvedl ukázkový skluz v defenzivní činnosti.

10

Sow se snaží založit útok Dinama.

9

Nepřesná koncovka domácích.

8

Akce Zenitu byla nejprve zbržděna, poté jeho hráči na pravé straně hřiště přišli o míč definitivně.

7

Ivanovičův pas byl velmi nepřesný ve snaze přenést hru na druhou stranu hřiště.

6

Samba Sow již neudržel míč plným objemem na hrací ploše.

5

Odraženého míče se sice zmocnili hráči Dinama, nicméně po chvilce útočí opět Zenit.

4

Criscito se snažil dobrým pasem vysunout Driussiho, ten si však v souboji s Holménem pomohl útočným faulem.

3

Criscito si pomohl nedovoleným přestupkem.

2

Dlouhý pas Ivanoviče skončil nepřesnou narážečkou.

1

Zenit se nedostal dopředu přes velmi zhuštěný střed hřiště.

1

Zenit ve světle modrých dresech, Dinamo v bílomodrých dresech.

FK Zenit Petrohrad: Lodygin – Ivanović, M. Mevlja, Criscito (C), Žirkov – Kuzjajev, Kranevitter, Jerochin, Paredes – Poloz, Driussi.
Náhradníci: Baburin – Skrobotov, Nabiullin, Kakkojev, Ozdojev, Pletnjov, Rigoni, A. Zabolotnyj.

FK Dinamo Moskva: Šunin (C) – Morozov, T. Šunjić, Holmén, Kozlov – Tetteh – Rausch, S. Sow, Pančenko, Tašajev – Lucenko.
Náhradníci: Leščuk – N. Kalugin, Grulev, Temnikov, Sosnin, Markov, Obolskij, Černych..
V dohrávce 23. kola se proti sobě utkají týmy FK Zenit Petrohrad a FK Dinamo Moskva. Poslední vzájemný zápas dopadl smírně 0:0 na půdě Dinama. Zenit se momentálně nachází na pátém místě se čtyřiceti pěti body a skóre 35:16. V posledním zápase přivítal na své půdě Anži. Ve 36. minutě poslal domácí do vedení Driussi. Poté už branka nepadla a Petrohrad vyhrál těsně 1:0. Nejlepším střelcem je s deseti góly Kokorin. Dinamo Moskva se nachází na jedenáctém místě s třiceti body a skóre 24:27. V posledním utkání přivítal Lokomotiv Moskva. Po prvním poločase ovšem hosté vedli 2:0 a to ještě neproměnili pokutový kop. Ve druhé půli Lokomotiv přidal další dvě branky a nakonec vyhrál vysoce 4:0. Nejlepším střelcem je s deseti góly Farfan.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

2:1

konec (0:0)

Branky: 57. Criscito (pen.), 90+3. Skrobotov (Paredes) – 88. T. Šunjić (Tašajev)

Karty:   57. Morozov (DMO), 90+2. Temnikov (DMO)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:13.

FK Zenit Petrohrad: Lodygin – Ivanović, M. Mevlja, Criscito (C), Žirkov (54. A. Zabolotnyj) – Kuzjajev (69. Nabiullin), Kranevitter, Jerochin, Paredes – Poloz, Driussi (87. Skrobotov).

Dynamo Moskva: Šunin (C) – Morozov (73. Temnikov), T. Šunjić, Holmén, Kozlov – Tetteh – Rausch, S. Sow, Pančenko (62. Markov), Tašajev – Lucenko (65. Černych).
Náhradníci: Leščuk – N. Kalugin, Grulev, Temnikov, Sosnin, Markov, Obolskij, Černych, Moskvičev.

Rozhodčí: Vilkov – Dančenko, Kološkov

Diváci: 32793