Chance Extraliga mužů

Talent tým Plzeňského kraje – HC Dukla Praha

24:23

konec (14:14) Stav série: 2:0

15.04.2018, 15:30 • Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany • Čtvrtfinále • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.48 8.21 3.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek neděle a u dalších on-line přenosů z házené se těším na počtenou. (17:50:30)
Další zápasy v sérii:
Dukla – Plzeň (sobota 21.4. 16:30)
Dukla – Plzeň (neděle 22.4. 16:30) – potenciální
Plzeň – Dukla (středa 25.4. 18:00) – potenciální
Plzeň tak vítězí znovu o gól a v sérii vede 2:0! Ovšem Dukla rozhodně nesloží zbraně a nyní ji čekají dva duely na vlastní palubovce. Dokáže v nich uspět, nebo Talent sérii dovede do vítězného konce?
To byl nervák! Stejně jako v prvním duelu rozhodovala jediná branka. Rozhodující gól si připsal v 55. minutě Ivo Šafář, na to už Dukla nedokázala zareagovat. Největší šanci měl ze sedmičky Jakub Kastner, ale v klíčovou chvíli Štochla nepropálil. Plzeňský gólman se stejně jako včera rozchytal k neuvěřitelnému výkonu a v poslední minutě pokryl a ránu Mubenzema z pravé spojky.

V úvodu druhé půle si tříbrankový náskok vypracoval Talent, ale Dukla se poté rozstřílela, hrála poctivě dozadu a sérií pěti branek otočila na 21:19. Ale Talent se nevzdal a závěr patřil jemu. Západočeši prohrávali 21:23, ale Jan Štochl už gól nepustil a góly Šafránka, Stehlíka a zmiňovaného Šafáře převrátili i druhý duel na svou stranu.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HC Dukla Praha 24:23 (14:14)
Nejvíce branek: Poloz 6/4, Šafránek 5, Šafář 3 – Šůstek 6, Reichl 5, Mubenzem 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/1. Vyloučení: 3:5.

Talent znovu vítězí o gól a vede ve čtvrtfinále nad Duklou 2:0!

Konec zápasu. (24:23)

60

Mubenzem to vzal na sebe, vypálil z pravé spojky, ale JAN ŠTOCHL si připisuje rozhodující zákrok rukama a Plzeň vítězí! (24:23)

60

Šůstek byl zatažen, devítka, 18 sekund do konce. (24:23)

60

Dukla hraje bez brankáře v sedmi! (24:23)

60

Oddechový čas pro hosty, do konce utkání zbývá 40 sekund! Dokáží Pražané dovést duel do prodloužení? (24:23)

60

Stehlík ze spojky vysoko přestřelil, to nebyl povedený pokus a Dukla může srovnat! (24:23)

60

Žlutá karta pro realizační tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň. (24:23)

60

Signalizovaná pasivita Talentu. (24:23)

59

Oddechový čas pro domácí, přesně 70 sekund do konce. (24:23)

59

Šůstek nedokázal zpracovat přihrávku a byl připraven o míč! Minuta a půl do konce, Talent stále vede a kombinuje. (24:23)

59

Šůstek ranou ze spojky Štochla nepřekonal, ale byl faulován. Dukla pokračuje v útoku. (24:23)

58

Plzeň přišla o míč, ale aspoň zastavila rozvíjející se akci Dukly. (24:23)

57

Kastner to neudělal vůbec dobře a vypálil do pravé nohy Jana Štochla, který se ani nepohnul! (24:23)

57

Mubenzem dokázal přejít přes obránce a vybojoval sedmičku pro Duklu! (24:23)

57

Stehlík pálí z pravé spojky jen vysoko nad bránu. (24:23)

56

Pasivita Plzně. (24:23)

56

Štochl dokázal vyrazit pumelici Patzela, Plzeň je v laufu! (24:23)

55

Ivo Šafář dokázal přejít přes obránce a vypálil do protipohybu Petržaly! Plzeň se dostává do těsného vedení! (24:23)

55

Oddechový čas pro domácí. (23:23)

54

Mubenzem ostře vypálil bez výskoku, ale Štochl se znovu rozchytal a drží remízový stav! Předvedl skvělý zákrok pravou rukou. (23:23)

54

Šůstek podklouzl, ale domácí ho o míč nedokázali připravit. (23:23)

53

A je srovnáno! Jan Stehlík proskočil obranou a dává první branku zápasu. (23:23)

53

Štochl kryje dělovku Mubenzema ze spojky. (22:23)

53

Šíra za cenu devítky ubránil na pivotu Reichla. (22:23)

52

Šafář krásně prostrčil míč na zabíhajícího Šafránka, ale Petržala ho vychytal, zasáhl levou rukou! (22:23)

52

Michal Tonar přes obránce neprošel, po úpravě hrací plochy rozehraje Plzeň devítku. (22:23)

51

Pas na Reichla znovu nevyšel, Talent může srovnat! (22:23)

51

Plzeň tentokrát zachytila přihrávku na pivota, chtěla dopředu vyslat Chmelíka, ale pas na něj byl příliš dlouhý. (22:23)

50

Petržala dokázal vyrazit překvapivý pokus Šafáře a dopředu může Dukla. (22:23)

49

Šafránek dokázal z levého křídla prostřelit Petržalu, Štochl navíc hned vzápětí vychytal střelu Reichla z pivota! (22:23)

49

Tečovaná střela Michala Tonara končí těsně mimo. (21:23)

48

Pronikající Tonar byl faulován za cenu devítimetrového hodu. (21:23)

48

Mubenzem si našel prostor ke střele a vypálil k pravé tyči, Dukla nepouští domácí ke srovnání. (21:23)

48

Šafář se přes obránce protlačil ke střele a vypálil do protipohybu Petržaly! (21:22)

47

Michal Tonar se dopustil kroků, ale Štochl na druhé straně vychytal ránu Šůstka! (20:22)

46

Dukla skvěle využívá pivota a pátou branku dává Vít Reichl! Pražané znovu vedou o dva góly. (20:22)

46

Jan Chmelík z křídla prolomil střelecké trápení Plzně a série pěti gólů hostů je u konce. Dukla hraje v plném počtu. (20:21)

45

Plzeň u míče a hraje ještě 45 vteřin přesilovku. Už osm minut ale nedala branku. (19:21)

45

Hosté se ubránili, Šůstek vyrazil dopředu, ale z proskoku Štochla neprostřelil! Po předchozí akci Talentu zůstal na palubovce Ivancev, ale zdá se, že bude v pořádku. (19:21)

45

Signalizovaná pasivita Talentu. (19:21)

44

Tečovaný podstřel Tonara končí mimo. (19:21)

44

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček), za držení Šindeláře, síly na palubovce se srovnávají. (19:21)

43

Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík), za faul na střílejícího Šůstka. (19:21)

43

Šůstek dává další branku Dukly! Je tohle rozhodující fáze zápasu? (19:21)

43

Šindelář neuspěl z pivota proti Petržalovi, zdálo se, že byl faulován, ale sudí nepískají. (19:20)

42

Skvělým zákrokem Petržala podržel hosty a vytáhl mimo ránu Stehlíka ze spojky! Ovšem Šafránek ještě vybojoval míč. (19:20)

42

Dukla otáčí skóre a je pořádně nabuzená! Reichl byl špatně hlídaný na pivotu a v pádu překonal Štochla. (19:20)

41

Ivancev se dopustil prorážení, přihrávka na Jeníčka do brejku sice neprošla, ale Talent u míče dlouho nezůstal a musí se bránit. (19:19)

40

Mubenzemův podstřel vyrazil Štochl jen k Reichlovi, který z dorážky srovnává skóre! (19:19)

40

Šindelář uvolnil Chmelíka na pravém křídle, ale ten vysoko přestřelil. Plzni se teď nedaří v koncovce a Pražané mohou srovnat. (19:18)

39

Patzel ostrou ranou ze spojky bez výskoku nedal Štochlovi šanci a už je to jen o gól! (19:18)

39

Tonar z levé strany rovněž nepřekonal Petržalu! Plzeň pak alespoň zastavil Mubenzemův rychlý brejk za cenu devítky. (19:17)

38

Šafránek z křídla tentokrát na Petržalu nevyzrál, ale domácí se rychle zmocnili míče zpět. (19:17)

38

Mubenzem se protlačil ke střele z levé strany a překvapil Štochla, sníženo. (19:17)

37

Oddechový čas pro hosty. (19:16)

37

Stehlík vysunul na křídle Chmelíka, který dává branku střelou o zem a Talent vede poprvé v zápase o tři góly! Stejně tomu tak bylo i včera a Západočeši už hosty do vedení znovu nepustili. Bude se historie opakovat? (19:16)

37

Šíra nedokázal zpracovat míč na pivotu, ale byl faulován. Po úpravě hrací plochy bude mít Plzeň devítimetrový hod. (18:16)

36

Šůstkovi vypadl míč z rukou, další laciná ztráta Dukly a Plzeň může navýšit vedení. (18:16)

36

Rangl si nohou sáhl na střelu Poloze ze sedmičky, ale míč přesto zapadl do sítě. (18:16)

36

Šafránek byl na křídle faulovaný, z otočky ještě zakončil přesně, ale sudí zapískali moc brzo. Ovšem je z toho sedmička pro Talent. (17:16)

35

Reichl na pivotu přešlápl, a tak Dukla znovu přichází o míč. (17:16)

34

Štochl vychytal z křídla Jeníčka a z rychlého brejku Ondřej Šafránek otáčí skóre technickým obstřelem! (17:16)

34

Stehlík našel volného Michala Tonara, který z pozice falešného pivota skóruje. (16:16)

33

Reichl zapomenutý na pivotu a dává v pádu branku. (15:16)

33

Šůstek tentokrát neprošel přes obranu, devítka. Signalizovaná pasivita. (15:15)

32

Šafránek dal branku z křídla, ale přešlápl při zakončení! Dukla hraje v plném počtu a může se dostat do vedení. (15:15)

32

Šůstek proskočil obranou a dává důležitou branku v oslabení, trefuje se už popáté. (15:15)

31

Tečovaný pokus Šůstka končí těsně mimo. (15:14)

31

Nově příchozí Chmelík byl volný na pravém křídle a trefil se k zadní tyči. (15:14)

31

Plzeň u míče a hraje přesilovku pěti proti čtyřem. (14:14)

31

Začal druhý poločas. (14:14)
Druhý poločas začne přibližně v 16:19.
Po první půli je, stejně jako včera, stav nerozhodný. Padlo však na každé straně o tři branky více, nedaří se tolik obranám ani brankářům. Talent tentokrát vstoupil do utkání lépe, ale vypracovaný náskok neudržel. Dukla se díky brankám Šůstka dostala do vedení, ale závěr poločasu nezvládla. Po gólech Šafáře a Šafránka z brejku je stav 14:14 a domácí navíc budou hrát ještě minutu a 48 vteřin přesilovku.

30

První poločas skončil. (14:14)

30

David Poloz sice z křídla překonal Rangla, ale to bylo až po uplynutí času. (14:14)

30

Dukla nyní špatně střídala a hrála v šesti + brankář! Dostává za to dvě minuty, naprosto zbytečné. Trest si odsedí Kastner a Talent hraje bez brankáře šest na čtyři, 12 sekund do konce. (14:14)

30

Štochl pokryl ránu Šůstka ze spojky a Talent si může vzít do poločasu vedení zpět. (14:14)

30

Hraje se šest na pět pro Duklu, jelikož ta hraje bez brankáře. Do konce zbývá 40 vteřin. (14:14)

30

Žlutá karta pro realizační tým HC Dukla Praha. (14:14)

30

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel). (14:14)

30

Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jiří Fořt). (14:14)

30

Po zákroku na Křístka následovala menší strkanice. Jak toto sudí vyřeší? (14:14)

29

Fořt při bránění přizvedl Patzela, dobrý obranný zákrok. Devítka pro Duklu. (14:14)

29

Tentokrát Jeníček zakončil směrem na branku, ale Štochl předvedl skvělý zákrok nohou! Domácí dopředu vyslali Šafránka, a ten byl z brejku úspěšný! Srovnáno. (14:14)

28

Janíčkův pokus sražen mimo. Signalizovaná pasivita Dukly. (13:14)

28

Pražané v plném počtu. (13:14)

28

Křístek tentokrát přišel o míč, Šafránek našel na středu Šafáře, který v tísni dokázal vypálit k pravé tyči a snižuje. (13:14)

27

Plzni se teď nedaří, přišla o míč po nepřesné přihrávce. (12:14)

27

Daniel Křístek podstřelem překvapil obranu i brankáře Štochla. (12:14)

26

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Dieudonné Mubenzem). (12:13)

26

Šafář zadovkou uvolnil Šafránka, který byl faulován, ale přesto z křídla dokázal obstřelit Petržalu. (12:13)

26

Oddechový čas pro domácí. (11:13)

26

Šindelář nezpracoval míč na pivotu a hosté vyrazili do brejku, Jan Blecha měl z levé strany jednoduchou pozici. (11:13)

25

Daniel Křístek vypálil přes blok mezi nohy Štochla a posílá Duklu do vedení. (11:12)

25

Oddechový čas pro hosty. (11:11)

24

Podstřel Šafáře byl sražený a Dukla může dopředu. (11:11)

23

Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Milan Ivancev). (11:11)

23

Mubenzem uvolnil Reichla, který v pádu, ačkoliv byl faulovaný, zakončil mimo dosah Štochla. (11:11)

23

David Poloz volný na pravém křídle a střelou o zem vrací Talentu vedení. Hosté hrají v plném počtu. (11:10)

22

Šůstek až příliš jednoduše proskočil mezi rozestoupenou obranou a srovnává. (10:10)

22

Zakončení Patzela bylo sražené mimo. (10:9)

22

Pasivita Pražanů, ti musejí střílet. (10:9)

22

Patzel nedokázal zakončit přes blok, devítka pro Duklu. (10:9)

21

Ivancev nejprve chtěl prostrčit míč na Šíru, to se nepovedlo, ale přihrávka na Šafránka už byla přesná a plzeňské křídlo skóruje ranou k pravé tyči. (10:9)

21

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Marko Cingel), za stažení Michala Tonara. (9:9)

20

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček). (9:9)

20

Šůstek to udělal skvěle, vypálil přes blok přesně ke vzdálenější tyči, Herajt se natahoval marně a do branky místo něj přichází Jan Štochl. (9:9)

19

Šafránek nedokázal z křídla z velkého úhlu překonat Petržalu, unikající Jeníček byl zastaven za cenu devítky. (9:8)

18

Jakub Kastner technickým zakončením obstřelil Herajta. (9:8)

18

Šůstek proskočil mezi Fořtem a Polozem, branku nedal, ale byl faulován. Sedmička i pro Duklu, první v zápase. (9:7)

17

Šůstek podklouzl a přišel o míč, ale Šafránka čistým způsobem zastavil Jeníček, který se skvěle vrátil. Mubenzem poté vypálil z levé spojky, netrefil branku, ale byl faulován. Míč pro Pražany. (9:7)

16

David Poloz opět úspěšný, o pravou tyč otřel míč, který se následně odrazil do sítě. (9:7)

16

Šůstek na pivotu složit Šindeláře, sedmička pro Talent. (8:7)

16

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek). (8:7)

16

Patzel nezpracoval Šůstkovu přihrávku a hosté zbytečně přicházejí o míč. (8:7)

15

Ivancev vypálil přes Mubenzema a zamířil přesně na bližší tyč, Petržala nedokázal zasáhnout. (8:7)

14

Ondřej Šimůnek zůstal zapomenutý na pivotu a z otočky dává jednoduchou branku, srovnáno. (7:7)
Zadovka Ivanceva nenašla nikoho z domácích, Západočeši se musejí rychle vracet. (7:6)

14

David Šůstek měl příliš mnoho prostoru ke střele, vyšplhal se do vzduchu a z pravé strany vypálil ke vzdálenější tyči. (7:6)

14

Michal Tonar vypálil nečekaně podstřelem a vrací Plzni dvoubrankové vedení! (7:5)

13

Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra). (6:5)

13

Ale domácí se dopustili prorážení a Mubenzem střelou z pravé spojky nedal Herajtovi šanci. (6:5)

12

Petržala pokryl střelu Stehlíka přes blok, ale na druhé straně se zaskvěl Herajt, který pokryl střelu Šůstka i dorážku Reichla! (6:4)

12

Plzni se nedaří zakončit, signalizovaná pasivita. (6:4)

12

Tonar se snažil přejít přes protihráče, ale to se mu nepovedlo. Devítka pro Talent. (6:4)

11

Talent se znovu ubránil akci Dukly a vyráží do protiútoku. (6:4)

10

Obrana Dukly se nestihla zformovat, Stehlík našel na pravé spojce Ivanceva a ten jednoduše proskočil, následně ranou o zem překonal Petržalu. (6:4)

10

Blecha se přes Poloze protlačil k zakončení, ale z úhlu netrefil branku. (5:4)

9

Plzeň znovu využila pivota, Stehlík našel Šíru a ten přeloboval Petržalu. (5:4)

9

Mubenzem dělovkou ze spojky napálil břevno! (4:4)

8

Šindelář uvolnil na křídle Poloze, a ten je dnes zatím stoprocentní, dává třetí branku Talentu. (4:4)

8

Stehlíkovu střelu zablokoval Šůstek, Talent pokračuje v útoku. (3:4)

7

Petržala pokryl zakončení Vinkelhöfera z křídla a dopředu vyrazil Jan Blecha, protlačil se přes Fořta k zakončení a posílá Duklu do vedení. (3:4)

7

Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (3:3)

7

Šůstek přešel přes Šindeláře, byl faulován, ale i v pádu dokázal vypálit mimo dosah Herajta. (3:3)

6

Šůstkova rána zablokována, ale Dukla pokračuje v kombinaci. Mojmír Hlavatý (3:2)

6

David Poloz znovu úspěšný, tentokrát vypálil k levé tyči. (3:2)

5

Individuální akce Milana Ivanceva byla přerušena nedovoleně, další sedmička pro Talent. (2:2)

5

Fořt vystihl přihrávku na Šůstka, sám vyrazil do brejku, ale ten hosté zastavili za cenu devítky. (2:2)

4

Poloz proměňuje, trefil se pod břevno. (2:2)

4

Šindelář znovu využitý, tentokrát gól nedal, ale byl faulován. Sedmička pro Plzeň a žlutá karta pro Šimůnika. (1:2)

3

Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jiří Fořt). (1:2)

3

Jakub Kastner byl naprosto volný na pravém křídle a jednoduše skóruje. (1:2)

3

Tentokrát se to Stehlíkovi povedlo a Jakub Šindelář skóruje ranou o zem. (1:1)

3

Stehlík neprostrčil míč na Šindeláře, ale hosté zahráli nohou. (0:1)

2

Jan Stehlík ze spojky netrefil branku, ale na druhé straně si Herajt poradil s ránou Mubenzema. (0:1)

2

Ivancev uvolnil Šinděláře, ale ten nedokázal vypálit přes zapískáním faulu na jeho osobu. (0:1)

1

Patzel přešel přes Poloze a z úhlu zakončil přesně do vzdálenějšího horního rohu. (0:1)

1

Dukla začíná s prvním útokem, na palubovce Blecha, Patzel, Reichl, Kastner, Mubenzem a Šůstek. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Rozehrávku mají k dispozici hosté.
V brance začne na domácí straně Filip Herajt, který se včera na palubovce vůbec neobjevil. Na straně Dukly začíná stejně jako včera Tomáš Petržala.
Talent dnes bude hrát v tmavě modrých dresech, včera to bylo ve světlých. Dukla tradičně nastupuje ve žlutorudé kombinaci.
Hráči obou celků postupně přicházejí na hrací plochu.
Naprosto identické sestavy jako do včerejšího duelu nasadily oba týmy na druhé čtvrtfinálové utkání.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Šafář.

HC Dukla Praha: Rangl, Petržala – Režnický, Šimůnek, Krouský, Patzel, Reichl, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Syřínek, Hlavatý, Kastner, Šůstek, Blecha, Cingel.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla.
Včera byl zápas opravdu velmi vyrovnaný a rozhodovaly detaily, domácí hodně držel zejména ve druhém poločase zkušený Jan Štochl. Nastoupí ve své poslední sezóně v kariéře i dnes? Dokáže Dukla lépe zužitkovat své šance a srovná sérii na 1:1, nebo Talent znovu zvítězí a vybojuje si mečbol?
První čtvrtfinálový zápas:
Včera v 17:00 se odehrál první duel série. Dukla měla skvělý start a rychle vedla 5:1, ovšem Plzeň dokázala srovnat krok a do poločasu vyrovnala na 11:11. Ve druhé půli Talent rychle odskočil, čtyřikrát se trefil Jan Stehlík a domácí odskočili na 20:17. Ovšem Pražany držel ve hře šestigólový Štěpán Jeníček, ale Dukla už srovnat nestihla, prohrála nejtěsněji 21:22 a v sérii tak vede Plzeň 1:0.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HC Dukla Praha 22:21 (11:11)
Nejvíce branek: Šindelář 4, Tonar 4, Stehlík 4 – Jeníček 6, Kastner 3/1, Šůstek 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/1. Vyloučení: 1:3.

Plzeň včera zvítězila nejtěsnějším možným rozdílem.

Plzeň a Dukla patří mezi odvěké rivaly. Souboje mezi těmito soupeři vygradovaly v posledních letech, vždyť tyto týmy dominují házenkářské extralize. Talent se stal mistrem v sezóně 2013/2014, 2014/2015 a 2015/2016, kdy ve finále překonal právě Duklu. Pražané se radovali loni, a bylo to právě po finálové sérii s Plzní, kdy Dukla vyhrála 3:1 na zápasy, v posledním zápase 27:26.
Vzájemné zápasy v sezóně:
10. kolo
Talent Plzeň – Dukla Praha 31:31 (13:17)

21. kolo
Dukla Praha – Talent Plzeň 25:31 (13:11)
Skóre – 613:558
Nejlepší střelec – Milan Ivancev (79 gólů)
Posledních pět zápasů ZČ:
Plzeň – Brno 30:26
Dukla – Plzeň 25:31
Plzeň – Strakonice 31:21
Zubří – Plzeň 24:23
Plzeň – Jičín 23:22
Talent je trojnásobným mistrem z posledních čtyř let, loni dokráčel až do finále. Letos ho však trápilo hodně zdravotních komplikací, téměř celou druhou polovinu základní části se musel obejít bez tří klíčových spojek bratrů Tonarů a Jana Stehlíka. Ovšem Plzeň dokázala do týmu zapojit mladší a méně zkušenější hráče, kteří předváděli nadstandardní výkony, jako například Ivo Šafář, Jan Chmelík, Martin Cvikl a další. Západočeši se sehráli, táhla je zejména srbská spojka pojka Ivancev, který se dostal do výtečné formy, a dokázali se vyšplhal na konečné čtvrté místo v základní části, díky čemuž začíná sérii doma. A dobrou zprávou pro Talent jistě je, že již včera nastoupili spojky Michal Tonar a Jan Stehlík, naopak Jakub Tonar je po operaci kolena a sezóna pro něj skončila.

HC Dukla Praha
Umístění v ZČ – 5. místo (28 bodů)
Bilance – 12-4-5
Skóre – 638:569
Nejlepší střelec – Vojtěch Patzel (97 gólů)
Karviná – Dukla 28:28
Nové Veselí – Dukla 18:27
Dukla – Hranice 30:20
Brno – Dukla 30:32
Dukla se po většinu základní části držela na předních pozicích, ale v závěru poztrácela body, a to ji nakonec odsoudilo na konečnou pátou pozici. Pražané jistě touží prokousat se do semifinále, jelikož jsou obhájci titulu. Ale budou to mít velmi těžké, letos totiž vyhrála venku pouze tři zápasy. Dukle se příliš nedařilo proti favoritům, z vedoucí čtyřky porazila pouze jen doma Karvinou a Zubří. Kromě spojky Vojtěcha Patzela se dařilo i další spojce Dieudonnému Mubenzemovi, který nasázel 76 branek.
Přeji krásné nedělní odpoledne, vítejte u druhého čtvrtfinálového duelu, ve kterém SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň v repríze loňského finále vyzve HC Duklu Praha. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

24:23

Talent tým Plzeňského kraje: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Šafář.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla