Play-off NHL

Pittsburgh Penguins – Philadelphia Flyers

1:5

konec (0:1, 0:1, 1:3) Stav série: 1:1

14.04.2018, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Čtvrtfinále V. konference • Vít Muzikář

51:41

MacDonald (PHI) poslal Hornqvista za vlastní brankou přímo na mantinel a domácí hráč šel obličejem napřed...Navíc dopadl zřejmě přímo část, kde začíná plexisklo...Celkem překvapivě nikdo z domácích hráčů nevystartoval proti MacDonaldovi. Dvě minuty za krosček.

Jenže domácí fanoušci se o pár sekund později nestačili divit, když Hornqvist (PIT) dostal dvě minuty za nafilmovaný pád.

50:31

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., sekání).

46:55

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Patric Hörnqvist – 2 min., hrubost).

43:50

Vyloučení z frustrace Rusta (PIT), který sekl mimo hru ve vlastní třetině protihráče.

38:23

Malkin (PIT) chtěl, aby Simmonds (PHI) šel na trestnou lavici za zdržování hry. Hostující hráč strčil do soupeře a následovala výměna názorů zakončená tím, že Pens budou hrát přesilovku pro hrubost Simmondse.

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., hákování).

32:00

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Patric Hörnqvist – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Andrew MacDonald – 2 min., sekání).

27:32

Konecny (PHI) vyfasoval dvě minuty za hrubost, když po odpískání udeřil protihráče do horní části těla.

18:30

Aston-Reese (PIT) narval zprava v útočné třetině soupeře Provorova, jenž rozehrával a uvidíme první přesilovku. Domácí hokejista se nechal vyloučit za vražení na hrazení.

1:5

Branky a nahrávky: 46. Hörnqvist (J. Schultz, Dumoulin) – 20. Gostisbehere (Giroux, Couturier), 21. Couturier (Provorov, M. Raffl), 42. Konecny (Simmonds, Provorov), 46. Patrick (Couturier, Voráček), 60. MacDonald (Lehterä)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Dumoulin, Letang (A), Määttä, J. Schultz, Oleksiak, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rust – Hagelin, Malkin (A), Hörnqvist – Sheary, Brassard, Kessel – Kühnhackl, Sheahan, Aston-Reese.

Philadelphia Flyers: Elliott (Mrázek) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald (A), Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, M. Raffl – Lindblom, Patrick, Voráček – Konecny, Filppula, Simmonds (A) – Laughton, Lehterä, Read.

Rozhodčí: McCauley, Peel – Devorski, Nansen

18:30 PIT 2 Aston-Reese, vražení na hrazení
19:23 PHI 0:1 Gostisbehere (Giroux, Couturier)
20:47 PHI 0:2 Couturier (Provorov, M. Raffl)
27:32 PHI 2 Konecny, hrubost
32:00 PIT 2 Hörnqvist, podražení