HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek

14.04.2018, 18:00 • ROBE aréna • Čtvrtfinále • Vít Muzikář

Tipsport: 1.13 13.2 8.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dvojka pro Petrovského za stržení Zemana a sedmička proti hostům. (26:22)

Petrovský potrestaný dvojkou za faul hráče útočícího na levé straně. (22:20)

49

Gřešek (FM) dostane dvojku zřejmě za držení Zemana na pivotu. (22:19)

48

Vypadá to na Bosáka, který leží po zakončení zleva na hřišti. Jakub Douda (Zubří) dostává za faul na levé křídlo hostů přímou červenou kartu a tohle je velká ztráta pro mužstvo Andreje Titkova. (22:18)

46

Říhův faul devět metrů od domácí branky znamená, že pivot Zubří dostane dvě minuty a fanouškům Robe se to vůbec nelíbí a dávají to rozhodcovské dvojici Bečička – Horák jasně najevo. (21:18)

44

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist). (20:18)

35

Za úmyslnou hru nohou dostane Polášek dvojku, když hosté chtěli dohrávat do pravého křídla. (17:12)

32

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman). (16:10)

29

Říha zasáhl levou spojku do obličeje a dvě minuty hrát nebude. (14:10)

28

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich). (13:10)

24

Douda byl faulovaný, hosté debatovali. Tak či onak. Rozhodčí signalizují dvě minuty pro Gřeška. (12:9)

21

Jeden z hostů šel sám na brankáře, Šustáček jej fauloval a dostane dvě minuty. (11:6)

20

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek). (10:6)

12

Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil). (7:4)

28:23

HC ROBE Zubří: Malina, Orság – Dokoupil, Douda, Menšík, Přikryl, Padalík, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Janíček, Pich, Klíma, Polášek, Š. Zeman.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško, Coch – Petrovský, Bosák, Klaban, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Musálek, Krahulík.

Rozhodčí: Bečička, Horák