31:31

konec (16:14)

14.04.2018, 18:00 • 25. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.6 8.1 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání dnes potvrdilo papírové předpoklady, sledovali jsme vyrovnaný souboj. Písek ještě necelé dvě minuty před koncem vedl, jenže šel do čtyř a domácí hráčky srovnaly. V úplném závěru hostující házenkářky znovu vedly, jenže tři vteřiny před koncem Hodonín srovnal! Oba týmy si připisují po jednom bodu. (20:26:02)

Konec zápasu. (31:31)

60

Tři vteřiny před koncem přichází srovnání! Domácí hráčky sehrály do pravého křídla, odkud přišlo zakončení pod břevno! (31:31)

60

Domácí lavička si vyžádala čas na poradu! Písek už je v pěti, do konce utkání zbývá zhruba dvanáct vteřin. (30:31)

60

I ve dvojnásobném oslabení dokázal hostující tým skórovat! Kubišová mířila do horní části branky! (30:31)

60

Oddechový čas pro hosty. (30:30)

60

Písek hraje ve čtyřech, soupeř toho znovu využívá a srovnává! Prosazuje se Pospíšilová! (30:30)

59

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Součková). (29:30)

59

Rychlá odpověď na domácí straně, postarala se o ni Smetková! Bylo to navíc s dalším faulem. (29:30)

59

Hodně důležitá branka pro Písek! Kubišová to vzala na sebe, hosté vedou rozdílem dvou gólů! (28:30)

58

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Veronika Benešová). (28:29)

58

Písek však bleskově rozehrál a už zase vede! Do konce necelé tři minuty. (28:29)

57

Takt to byla paráda! Hostující hráčky přišly o balón vinou nepřesné přihrávky, Patrnčiaková poté trefila šibenici! (28:28)

57

Dlouhý výhoz na Šelaisovou, která se v samostatném úniku prosadila, Písek už zase vede! (27:28)

56

Dva neúspěšné útoky na obou stranách palubovky. Domácí hráčky mají další šanci jít do vedení! (27:27)

55

Oddechový čas pro domácí. (27:27)

55

Opět se o ni postarala Hauserová, která ale na domácí brankářku nevyzrála! (27:27)

55

Brankářka domácího týmu už běžela pro balón, aby rozehrála. Na poslední chvíli byl odpískán faul, Písek má k dispozici sedmičku! (27:27)

54

Oddechový čas pro hosty. (27:27)

54

Výbornou přihrávku dostala Patrnčiaková, která se proti hostující brankářce nemýlila a dokázala srovnat! (27:27)

53

Rozehrávat bude brankářka domácích. Příznivci domácích ožili, vyrovnávací branka je blízko! (26:27)

52

Z podobné situace se na druhé straně trefila také Pospíšilová, Hodonín snižuje! (26:27)

52

Sehrávka na brankoviště, Michková se trefuje z bezprostřední blízkosti! (25:27)

51

Více než dvě minuty čekáme na další pohyb ve skóre. Domácí tým zakončoval nad branku, balón pro Písek. (25:26)

50

Rozhodčí však píská proti Hodonínu. Viděl totiž přešlap brankoviště jedné z domácích házenkářek. (25:26)

50

Pasivní hra Písku, který nestihl zakončit. Domácí tým má dobrou příležitost na srovnání! (25:26)

49

Patrnčiaková se i v tomto případě prosazuje a snižuje na rozdíl jediného gólu! (25:26)

49

Dobrá příležitost na snížení pro Hodonín. Sedmičku bude házet opět Patrnčiaková. (24:26)

48

Do samostatného úniku se dostala Boorová! Hosté vedou už zase o dva góly! (24:26)

48

Rozhodčí nařídil sedmičku pro hostující tým, kterou proměnila Hauserová! (24:25)

47

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Součková). (24:24)

47

Sledujeme opravdu velmi vyrovnaný souboj, Hauserová srovnává skóre! (24:24)

46

Písek sice srovnal, ovšem vzápětí se prosadila znovu domácí Patrnčiaková! (24:23)

45

Vyloučení v týmu Sokol Písek (Andrea Königová). (23:22)

45

Patrnčiaková se dostala do samostatného úniku, poté skórovala střelou do šibenice! (23:22)

44

Hostující tým rychle rozehrál, přesilové hry využila Šelaisová, srovnáno! (22:22)

44

Výborně to udělala Smetková, která se uvolnila, poté prosadila střelou na bližší tyčku! (22:21)

43

Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová). (21:21)

43

Písek srovnává, bylo to navíc s faulem, který možná bude ohodnocen za dvě minuty. (21:21)

42

Patrnčiaková posílá domácí celek do jednobrankového vedení! (21:20)

42

To nebyla vůbec snadná střela pro Michkovou. Hostující hráčka srovnává! (20:20)

41

Nakonec šly domácí házenkářky do brejku, přišel však výborný obranný zákrok jedné z hostujících hráček. (20:19)

41

Technické chyby na obou stranách palubovky, do útoku směřují hosté. (20:19)

40

Písek se štěstím snižuje na rozdíl jediné branky. Balón nyní dlouze skákal až do sítě. (20:19)

40

Opět přesná rána od Tóthové, míč končí v síti a domácí vedou o dva góly! (20:18)

39

Písek šel rychle dopředu a zakončoval ze sedmi metrů. Další zákrok od hodonínské gólmanky! (19:18)

38

Z hranice brankoviště se prosazuje domácí Smetková, Hodonín zase vede! (19:18)

38

Nakonec se dostaly i do zakončení, přišel však výborný reflex nohou od domácí brankářky! (18:18)

37

Rozhodčí pískají přešlap brankoviště. Hostující hráčky směřují do postupného útoku. (18:18)

36

Výborná individuální práce od Kubišové. Ta se skvěle uvolnila, poté vystřelila na zadní tyč! (18:18)

36

Opět se o ni postarala Patrnčiaková, která se nemýlila! (18:17)

36

Kubišová bránila v brankovišti, následovat bude sedmička pro Hodonín! (17:17)

35

Oba celky teď přidaly o obraně, Hodonín se nedostal do zakončení. (17:17)

35

Sehrávka na brankoviště, tam přišel faul, domácí tým pokračuje v útočné akci. (17:17)

34

Hostující brankářka teď předvedla dva výborné zákroky během krátké chvíle, míč pro Hodonín. (17:17)

33

Po delší době o sobě dala vědět zase Tóthová, která i se štěstím srovnala! (17:17)

33

Písek mohl už počtvrté skórovat ve druhé půli, proti však byla domácí brankářka! (16:17)

32

Dlouhý výhoz na Boorovou, která postupovala úplně sama na domácí branku, poté skórovala! (16:17)

32

Rozhodčí nakonec přeci jen přerušili hru, domácí tým bude pokračovat v útoku. (16:16)

31

Königová opět skórovala! Písek během úvodní minuty druhé půle srovnává stav! (16:16)

31

Königová se v úvodu druhého poločasu dostala do samostatného trháku, který proměnila. (16:15)

31

Začal druhý poločas. (16:14)
Hostující házenkářky už to nestihly. Vypracovaly si sice slušný náskok, ovšem v tuto chvíli jsou to domácí hráčky, které vedou rozdílem dvou branek.

30

První poločas skončil. (16:14)

30

Rozhodčí pískají přešlap na brankovišti, Písek má ještě deset vteřin na zakončení. (16:14)

30

Míč si vzala Patrnčiaková, která zachovala klid a dokázala skórovat! (16:14)

29

Jedna z hostujících hráček bránila v brankovišti, rozhodčí nařizují sedmimetrový hod pro domácí! (15:14)

29

Oddechový čas pro domácí. (15:14)

28

K výbornému výkonu se rozehrála Pospíšilová, která se prosazuje za Hodonín už potřetí v řadě! (15:14)

27

Za hosty odpovídá Michková, která proletěla brankovištěm a skórovala v pádu! (14:14)

27

Míč dostala úplně volná Pospíšilová, která se tváří v tvář hostující brankářce nemýlila! (14:13)

26

Dlouhý útok hodonínských házenkářek, které už budou muset co nejdříve zakončovat. (13:13)

25

Hra je nyní hodně neurovnaná na obou stranách, na další branky čekáme. (13:13)

25

Sokol mohl jít zase do vedení, přišlo však nepřesné zakončení z hranice brankoviště. (13:13)

24

A to se také daří! Pospíšilová srovnává vývoj tohoto utkání! (13:13)

24

To však už zase neplatí, Písek zakončoval nepřesně a Hodonín může srovnat! (12:13)

23

Rozhodčí teď pískali technické chyby na obou stranách palubovky, míč pro hostující tým. (12:13)

22

Na jedné straně rychlá odpověď Písku, poté se dnes už páté prosadil kanonýrka Tóthová! (12:13)

22

Tóthová to vzala na sebe, což se prokázalo jako správné řešení! (11:12)

21

Písek odskakuje do dvoubrankového trháku díky přesnému zakončení od Šelaisové! (10:12)
Dvě rychlé branky na obou stranách palubovky, stále je srovnáno! (10:10)

20

To se nakonec povedlo Jastrábové, která srovnává skóre tohoto utkání! (9:9)

20

Písek znovu neuspěl na polovině svého soupeře a musí se vracet, domácí tým sahá po srovnání! (8:9)

19

Faulována byla Patrnčiaková, která však dokázala zakončit a ještě se prosadit! (8:9)

18

Další branka domácích házenkářek, Kalinová se prosadila z bezprostřední blízkosti! (7:9)

18

Dvě rychlé branky na obou stranách, Smetková teď dokázala snížit! (6:9)

17

Hodonín se v posledních minutách vůbec nemůže prosadit na útočné polovině. (5:8)

16

To byl rychlý výhoz na Šelaisovou, která se opět zapisuje do střelecké listiny! (5:8)

16

Míč si vzala na starost Šelaisová, která se nemýlila, hosté za vedou o dvě branky. (5:7)

15

Rozhodčí nařizují další sedmimetrový hod pro Písek! (5:6)

15

Hodonín teď zaznamenává sérii dvou branek a snižuje! (5:6)

14

Pokus o rychlý kontr hostujících hráček, balón končí pouze za brankou! (4:6)

13

Domácí tým rychle rozehrál a po dlouhé době se dokázal prosadit. Postarala se o to Patrnčiaková. (4:6)

12

Míč si vzala Hauserová, který se nemýlila a sedmičku proměnila! (3:6)

12

Rozhodčí přerušuje hru a nařizuje sedmimetrový hod pro hostující tým! (3:5)

11

Těch nepřesností je v úvodu tohoto utkání opravdu mnoho, Hodonín může snížit na rozdíl jedné branky. (3:5)

11

Hostující brankářka zatím chytá výborně, další šance pro Sokol! (3:5)

10

Domácím se v těchto chvílích nedaří na útočné polovině, Písek to trestá další vstřelenou brankou! (3:5)

9

A to se daří, střela z nějakých osmi metrů, hostující hráčky vedou! (3:4)

9

Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová). (3:3)

8

Hodonínské házenkářky ztratily balón na útočné polovině, Písek může jít poprvé do vedení! (3:3)

8

Dlouhý útok hostujících hráček, zase máme srovnáno. Kubišová trefila přímo do šibenice! (3:3)

7

Tóthová se dnes podruhé zapisuje do střelecké listiny, domácí zase vedou! (3:2)

6

Hodonín nedokázal uspět z levého křídla, neprosadil se ani soupeř. Domácí celek zklidňuje hru. (2:2)

6

Rychlá akce Písku, Kubišová si výborně doskočila pro míč, poté z hranice brankoviště srovnala! (2:2)

5

Domácí tým rychle rozehrál, zastavil ho faul Sokola, úvodní pětiminutovka hry za námi. (2:1)

5

Další sehrávka do pravého křídla, poté přišlo zakončení pouze do boční sítě. (2:1)

4

Z nějakých devíti metrů zamířila Tóthová přesně k tyči, domácí celek už zase vede. (2:1)

4

Jedna z hostujících házenkářek hrála nohou, Hodonín pokračuje v útoku. (1:1)

4

Součková byla výborně bráněna, přesto dokázala srovnat skóre! (1:1)

3

Spousta nepřesností na obou stranách palubovky, Tóthové byly odpískány kroky. (1:0)

2

Následná sedmička končí gólem od Patrnčiakové, domácí celek jde do vedení! (1:0)

2

Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Veronika Michková). (0:0)

2

Domácí házenkářky dlouze kombinují na útočné polovině, budou muset zasahovat! (0:0)

1

Sehrávka do pravého křídla, přišel však výborný zákrok od domácí brankářky, míč pro Hodonín. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
V prvním vzájemném utkání této sezóny se radoval Písek, který doma zvítězil 30:29. Zápas bude řídit dvojice rozhodčích Adam Baader a Jiří Novotný. Potvrdí Hodonín roli mírného favorita a zvítězí nebo se i podruhé bude radovat Písek? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Hodonín do tohoto duelu půjde v roli mírného favorita. Domácí házenkářky jsou desáté, mají devět bodů a zároveň nejhorší útok ze všech. Vždyť zatím nastřílely pouhých 512 branek. Na druhé straně Písek, který je na tom o něco málo hůře. Bodů má sedm, je dvanáctý. Také hostujícím hráčkám se nedaří směrem dopředu, mají druhou nejhorší ofenzivu! Už dávno jsou oba týmy ze hry o play-off, propast mezi osmým a devátým místem je obrovská, momentálně už čtrnáct bodů.
Přeji krásný sobotní den, vítejte u duelu pětadvacátého kola československé MOL ligy, ve kterém HK Hodonín na domácí palubovce přivítá Sokol Písek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

31:31

HK Hodonín: Zichová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Zvoničová, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská.

Sokol Písek: Preslová, Neubergová – Boorová, K. Kubišová, Königová, Michková, Hauserová, Novotná, Talafousová, Benešová, Šelaisová, Součková, Pelešková.

Rozhodčí: Baader. Novotný