TSM Šport je cesta Kežmarok – Jokerit Petržalka

3:2

po prodl. (0:0, 2:2, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:1

08.04.2018, 11:30 • Areál ZŠ Dr. D. Fischera • Lukáš Belejkanič sk

Dámy a páni, skončilo sa druhé štvrťfinálové stretnutie medzi Kežmarkom a Jokeritom Petržalka. Videli sme výborné stretnutie, v ktorom nakoniec ťahali za dlhší koniec práve domáci hráči.
Za hostí sa presadil Božik a Chromiak. Do gólových štatistík sa zapísal Bednár, Dominik Glevaňák a o rozhodujúci gól sa postaral Filip Vašaš.
Kežmarok vyrovnáva stav série na 1:1 a s určitosťou vieme povedať, že sa odohrá aj 4. zápas tejto napínavej série.
Ja sa pre dnešok s Vami lúčim, prajem pekný zvyšok víkendu a verím, že nášmu portálu zachováte priazeň i naďalej! Dočítania priatelia! (13:37:15)

48:30

Kežmarok dáva gól! Jokerit nevyužil presilovú hru a ihneď po skončení presilovky inkasuje! O rozhodujúci gól sa postaral FILIP VAŠAŠ, ktorý vzal zodpovednosť na seba a prízemnou strelou rozhoduje toto dôležité stretnutie.
Bez asistencie
Kežmarok prežil klinickú smrť. Momentálne hrajú oba tímy v plnej sile. Dráma môže pokračovať!

47:58

Domáci v plnom počte.

47:20

Róbert Kováč (JOK) tvrdo vypálil od červenej. Po tejto strele zvonila za Glevaňákom tyčka!

46:30

Kežmarok vyhadzuje cez všetky čiary.

46:10

Pospíšil sa už vrátil z trestnej, presilovka hostí pokračuje.

45:58

Dominik Korvín (KEZ) zatiahol ručnú brzdu a tým zachránil svoj tím pred inkasovaným gólom. Inkasuje menší trest za hákovanie. Jokerit hrá 5 na 3.

45:30

Miro Božik (JOK) potiahol akciu po pravom krídle. Jokerit sa však v útočnom pásme dlho nezdržal.

45:01

Začalo sa predĺženie.
Hvizd rozhodcu ukončil riadny hrací čas. V tretej tretine sme gól nevideli, ale vrece s trestami sa roztrhlo. Budeme pokračovať v 10-minútovom predĺžení, ak sa nerozhodne, budeme svedkami nájazdovej lotérie.
Jokerit bude dohrávať presilovku v trvaní minúty a 12 sekúnd.