po s.n. (0:2) (2:0, 2:2, 0:2 - 0:0) Stav série: 3:1

08.04.2018, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Semifinále • Adam Dořák

Tipsport: 2.2 4.9 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, na shledanou! (19:32:31)
Vítkovice se mohou na sebe zlobit, že nezvládly udržet své čtyř brankové vedení, které si vypracovaly v první a na začátku druhé třetiny. Chodov se sympaticky vrátil do zápasu a zaslouženě dokázal dovést tento dramatický duel do zdárného a vítězného konce.
Další zápas se tedy odehraje v úterý 10.4. v 19:00.
Chodov zvládl nájezdovou loterii lépe, kdy dal dva nájezdy, kdežto Vítkovice neproměnily ani jeden! To znamená, že Chodov si prodlužuje sezónu a snižuje stav série na 1:3 z jejich pohledu.

70:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým FAT PIPE Florbal Chodov.
Autorem vítězné branky je MICHAL STRACHOTA.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení nepřineslo vítěze a nakonec toto dramatické utkání budou muset rozlousknout nájezdy! Dokáží Vítkovice ukončit sérii nebo se vrátí série do Chodova? O tom rozhodne loterie v podobě nájezdů!

70:00

Prodloužení skončilo.

69:32

Vítkovice se nyní musí v poslední minutě bránit...Chodov má jednu z posledních možností rozhodnout ještě ve hře.

68:08

Prodloužení spěje ke svému konci a oba celky se již neženou do risku. Chodov se již o něco více stáhl do obrany.

4:5

Branky a nahrávky: 13. Hubálek (Rýpar), 14. Hubálek (Tokoš), 21. Delong (Nehera), 25. Řezanina (Hubálek) – 36. Pražan (Ondrušek), 39. Vávra (Sýkora), 43. Mikeš (Sýkora), 55. Strachota (Vávra), rozh. náj. Strachota