Martin Tvarůžek trestné střílení neproměnil, míček mu při zakončení sjel z čepele a skončil na tyči!

Po úniku jednoho z domácích hráčů je nařízeno trestné střílení!

39:27

Rondo není spokojeno se současným vývojem, příliš času na zvrat mu již ale nezbývá.

39:06

Rakovník právě vstřelil branku!
Tak to je zřejmě definitivní rána do nadějí Mostu! MILAN SÝKORA předvedl vynikající důraz před brankou, kdy dokázal dotlačit skákající míček do sítě Bréma – 3:1! Asistence: Martin Tvarůžek.

38:14

Dvě vteřiny po návratu vyloučeného Chmeliny se Rakovničtí dostávají znovu do vedení! Z ostrého úhlu si před branku vyběhl MARTIN TVARŮŽEK, který vymetl šibenici Brémovy branky – 2:1! Asistence: Miloš Pekárek.

37:20

Další střela z dílny Jana Pospíšila tentokrát prosvištěla mimo branku soupeře.

36:12

Šance pro domácí výběr na druhou brankou. Patrik Chmelina (MST) je potrestán dvěma minutami za podražení.

36:02

Rakovník vyhazuje na zakázané uvolnění a dá Mostu možnost se usadit v jeho obranné třetině.

34:11

Střela Ondřeje Tvarůžka od modré čáry byla skrytá a nadělala brankáři Brémovi velké starosti. Hostující gólman měl štěstí, že míček zasáhl jeho vyrážečku.

33:18

Teď je to pro změnu Most, kdo se snaží o rozhodnutí duelu ve svůj prospěch. Brankáře Gerlicha čeká ještě spoustu práce.

32:04

Most právě vstřelil branku!
Aktivita Mostu je odměněna gólem! VLADIMÍR BAČÁK se trefil do černého a oživil naděje Mostu na bodový zisk – 1:1! Asistence: Matěj Prokš.

31:24

Zdá se, že v kabině Mostu došlo k průvanu. Hostující hokejbalisté rázem působí velmi živějším dojmem a snaží se o srovnání nepříznivého stavu.

3:1

Branky a nahrávky: 26. Pospíšil (Míka), 39. M. Tvarůžek (Pekárek), 40. Sýkora (M. Tvarůžek) – 33. Bačák (Prokš)

HBC Rakovník: Gerlich (Solar) – Pospíšil (C), Cafourek, Pekárek, O. Tvarůžek – Schnaubelt, Martínek, M. Tvarůžek, Sýkora, Hildebrant, Míka, Schierl, Švancar, Marušinec

HBC Most: Brém (Tyl) – Prokš, Plachý (C), Chyba, Popluhár, Chmelina – Krajíček, Bačák, Singer, Drenčko, Bruštík, Chytrý, Jakubův, Novák

Rozhodčí: Vokurka, Jelec

03:20 RAK 2 Pospíšil, nedovolené bránění
16:49 RAK 2 M. Tvarůžek, nedovolené bránění
25:48 RAK 1:0 Pospíšil (Míka)
27:38 RAK 2 O. Tvarůžek, krosček
32:04 MST 1:1 Bačák (Prokš)