Moravskoslezská fotbalová liga

FK Hodonín – FC Odra Petřkovice

3:1

konec (1:1)

07.04.2018, 15:30 • Stadion U Červených domků - J. Suka 41 (Hodonín) • 20. kolo • Kryštof Škodák

Tipsport: 1.55 4.1 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to tedy pro dnešek z Hodonína vše, přeji všem pěkný zbytek dne a zase někdy příště na počtenou.
Kryštof Škodák (17:26:07)
Je dobojováno! Hodonínští nakonec utkání zvládli, i když to nebylo vůbec jednoduché. Jednoznačně rozhodly branky z 52. a 58. minuty, kdy domácí odskočili na rozdíl dvou branek, který již udrželi do konce zápasu. O branky ve druhé půli se postarali Petr Fojtík a z penalty Josef Hesek.

90+2

90+2

Poslední vteřinky utkání odbíhají a již je téměř jasné, že 3 body zůstanou doma.

90+1

Domácí stále presují a zpomalují rozehrávku Petřkovic.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby!

89

Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Kyselka.

88

Sporysz centroval z boku. Jeho pokus o vzdušnou nahrávku ale skončil na druhé straně vápna.

87

Hosté se nyní pokouší obléhat domácí branku. To se ale zatím příliš nedaří a již se jim krátí čas na vstřelení dvou branek.

84

V posledních minutách aktivní Lokša se pokusil o podobnou "střelu" jako se povedla domácímu Fojtíkovi v 52. minutě. Lupač si v pohodě sebral letící míč.

83

Dnešnímu utkání přihlíží na Hodonín velmi slabých 250 diváků.

82

Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Letocha, přichází Ptáček.

80

Pavlo Dovhanyuk šel do brány ze strany a nahrál do středu volnému Paděrovi, který přestřelil branku.

79

Lokša poslal krásný centr ze strany, ale Latocha nepochopitelně netrefil míč a tím zabil nadějnou šanci na kontaktní branku.

78

Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Dovhanyuk.

77

Domácí dobře presují a tím i prodlužují rozehrávku hostujícího týmu.

75

Domácí obránce Suchý se nyní vyznamenal u vlastní brány, když zastavil útočícího hráče, který se prodíral k zakončení.

74

Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Hesek, přichází Dekleva.

73

Novotný nyní dobře zapracoval v obranné fázi a zastavil rodící se útok hostů.

3:1

konec (1:1)

Branky: 7. Sasín, 52. Fojtík, 58. Hesek (pen.) – 4. Lokša

Karty:   21. Cvijovič (HOD), 64. Fojtík (HOD) – 39. Holiš (PEK), 71. Staněk (PEK)

FK Hodonín: Lupač – Suchý, Křivánek, Paděra "C", Hesek (74. Dekleva), Novotný, Šturma, Opina, Fojtík, Cvijović, Sasín (78. Dovhanyuk).
Náhradníci: Petráš – Kyselka, Mareš, Dovhanyuk, Dekleva.

FC Odra Petřkovice: Chvěja – Wozniak, Rubý, Sporisz, Holiš, Baranek (68. Szotkowski), Lokša, Polášek, Smékal (62. Václavík), Latocha (82. Ptáček), Staněk "C".
Náhradníci: Godula – Švancer, Ptáček, Václavík, Regec, Szotkowski.

Rozhodčí: Škrobák Lukáš – Tomanec Josef, Slováček Adam, Delegát FAČR: Kordula Antonín