Portugalská Primeira Liga

Vitória SC Guimarães – Rio Ave FC

3:0

konec (3:0)

06.04.2018, 21:30 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • 29. kolo • Martin Pobořil

Tipsport: 2.18 3.35 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:17. (23:29:56)
Je tu konec s jednoznačným výsledkem 3-0.

Druhý poločas byl pro nezaujatého diváka dosti nezáživný. Hosté se do slibné šance za celý zápas skoro nepropracovali a domácí si jen v pohodlí hlídali náskok z první půle. Nicméně jak se ve fotbale říká – Sláva vítězům čest poraženým. Martin Pobořil se s Vámi loučí a přeji hezký zbytek noci.

90+2

90+2

Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Paolo Hurtado, přichází Welthon.

90+1

Nastavovat se budou 2 minuty.

89

Tato pasáž hry už vypadá dosti odevzdaně, hromada nepřesností střídá hromadu nepřesností.

88

A rozsudek zní jasně, penalta se kopat nebude.

88

A možná se dočkáme penalty, rozhodčí se radí zda byl domácí hráč faulován ve vápně.