Tipsport Liga (SR) play-off

HK DUKLA Trenčín – HKM Zvolen

3:1

konec (1:0, 2:0, 0:1) Stav série: 2:1

04.04.2018, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Semifinále • Marián Vychovalý sk

Tipsport: 2.03 4.5 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojované, dlho sa tretia tretina niesla v znamení pohodlného náskoku Dukly, ale Zvolenčania flintu do žita nehodili. Takmer päť minút pred koncom odvolali brankára a vytvorili si tlak. Jedným gólom duel zdramatizovali, viackrát horelo ešte pred Valentom, ale druhý zásah tim trénera Mikulu nepridal. Pred štvrtým duelom série vedie teda Trenčín 2-1. (20:41:37)

59:50

Coffman z uhla nastrelil len konštrukciu domácej brány.

59:39

Po zakázanom uvoľnení Dukly ešte ďalší tlak hostí v pásme, Coffman posielal puk do ohňa, tam jeho spoluhráči neuspeli.

57:52

Tretí netrafil prázdnu bránku Dlouhý, Zvolen následne zaútočil, po viacerých prihrávkach pálil od modrej Kováčik, ale trafil len braniaceho hráča.

56:54

Ďalší mohol dávať do prázdnej Radivojevič, Šišovsky zachytil letiaci puk.

56:25

Brankár Zvolena opäť na striedačke, hostia vybojovali buly v pásme.

56:10

Zvolen dal gól!
Sojčík netrafil prázdnu bránku a protiútok hosťom vyšiel. Spred bránky sa presadil RASTISLAV ŠPIRKO a zápas ešte naberá grády.
Asistencia: -

55:10

Zvolenčania piati a MacIntyre odkorčuľoval na striedačku.

54:04

Štadiónom obieha mexická vlna, strela Bačíka zblokovaná na ochrannú sieť.

53:26

Sojčík v súboji zhodil Ulrychovi prilbu, preto sa bude hrať 4 na 4.

53:26

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Sojčík – 2 min., hrubosť).

52:36

Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Kelemen – 2 min., hákovanie).

52:36

Kombinačná akcia prvého útoku Dukly, Radivojevič prihral medzi kruhy Bezúchovi. Ten v koncovke netrafil bránku, ale bol pri tom faulovaný.