4:6

konec (0:2, 2:2, 2:2) Stav série: 1:2

29.03.2018, 18:00 • Bouchalky • Semifinále • Jakub Janů

Tipsport: 1.9 4.6 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Plameny během třetí třetiny ze stavu – 2:4 přece jen srovnaly krok na – 4:4, ale do vítězného konce zápas dotáhnout nedokázaly. Pátý gól Jablonce n/N přidal Pavlů a šestý deset sekund před koncem do prázdné brány Demel. Vlci se tak ujímají v sérii vedení – 2:1 na zápasy a v sobotu ji v případě výhry mohou zcela ukončit. Plameny na malém jabloneckém ledě čeká těžká šichta, ale jak vše dopadne se dozvíme až po konci zápasu. Ode mě je to pro dnešek vše a třeba u pondělního pátého – na shledanou. (20:31:12)

59:50

59:50 DEMEL - 4:6

59:50

Vlci právě vstřelili branku!
Jablonec dává gól do prázdné brány a o osudu dnešního zápasu je rozhodnuto. Prosazuje se TOMÁŠ DEMEL. Asistence: Martin Tondr

58:14

Další minuta uběhla a Žďár stále před Hosnedlem. Mezi tím se Radosta přesunul na střídačku a domácí zkoušejí hru v šesti.

57:05

Tři minuty před koncem základní hrací doby se Plameny drží v útočném pásmu. Nemají to, ale lehké. Hosté k nim okamžitě přistupují a nenechají jim kousek prostoru na rozehrávku.

56:07

Přechod Žďáru do útočného pásma překazil offsajd.

54:55

54:55 PAVLŮ - 4:5

54:55

Jablonec si bere vedení zpět. Nad levý Radostův beton se z levého kruhu trefuje MICHAL PAVLŮ. Bez asistence.

53:15

53:15 GREGAR - 4:4

53:15

Žďár právě vstřelil branku!
Je srovnáno a Plameny Jablonec přece jen dohání! Svojí střelou za Hosnedlova záda se trefuje MARTIN GREGAR. Asistence: Martin Pleva. Stav zápasu – 4:4!

52:44

Dva proti jednomu domácímu obránci ujeli opět hosté. Ale do nahrávky se jim položil bránící Hort, který jim tak další velkou šanci překazil.

51:54

51:38

Přesilovka Plamenu nic moc. Vystřelili snad jednou a Jablonec se opět osvobozuje.

51:06

Ve vlastním oslabení měl vyloženou šanci Havlas, když se dostal do samostatného úniku. Zvolil střelu po které však domácí bránu úplně minul.

50:35

Jablonec se dostal k puku a vyhazuje.

49:54

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Víšek – 2 min., hákování).

49:44

Dobře si podél levého mantinelu vybruslil na střelu Střecha. Ten však hostující bránu minul. Žďár se ale dál drží před Hosnedlem.

48:01

Lojek nahodil puk do útočného pásma, kde se o něj právě za hostující bránu pere Pytlík. Zatím si vede dobře a rozehrává puk na dalšího ze svých spoluhráčů.

4:6

Branky a nahrávky: 33. Lojek (Peslar, Stehlík), 36. Beneš (Peslar), 47. Kuřítko (Peslar), 54. Gregar (Pleva) – 5. Havlas (Babec), 11. Havlas (Pilař, Zeman), 22. Peřina (Demel), 34. Tondr L. (Bříška, Pulec), 55. Pavlů, 60. Demel (Tondr M.)

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Sláma) – Kolda, Sedláček, Poizl, Lojek, Pleva, Hort, Peslar – Gregar, Kovářů, Pytlík, Gergel, Beneš, Kunstmüller, Bureš, Jícha, Kuřítko, Vítek, Štěpánek, Stehlík, Střecha

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Pavlů, Čechura, Pilař, M. Tondr, Pulec – Demel, Víšek, Havlas, Homolka, Brokeš, Babec, L. Tondr, Peřina, Gecko, Nevyhoštěný, Mulač, Bříška

Rozhodčí: Dědek, Held – Vašíček, Král

Diváci: 1.676

04:19 JBL 0:1 Havlas (Babec)
06:22 ZNS 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Gregar
08:32 ZNS 2 Kuřítko, nedovolené bránění
10:46 JBL 0:2 Havlas (Pilař, Zeman)