Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Česko – Řecko

2:3

konec (1:1)

24.03.2018, 12:00 • Stadio Comunale di Cordovado, Corcovado • Skupina 3 • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.15 3.28 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (13:54:43)
Je konec! Češi nakonec nezvládli utkání s Řeckem a podlehli mu 2:3. Řecko se už ve dvanácté minutě dostalo de vedení, jelikož se prosadil Gkargkalatzidis! O tři minuty později však Česko stačilo vyrovnat. Přesnou střelou se trefil Heidenreich! Po přestávce se Řecko vrátilo zpátky do vedení, jelikož se prosadil Douvikas! Český celek ale dvacet minut před koncem vyrovnal zásluhou Žitného! To ale pořád nebylo vše. Hosté ale o minutu později přidala třetí branku. Podruhé v zápase se prosadil Douvikas!

90+4

90+3

Žlutou kartu dostává Stergiakis (Řecko).

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

Štursa se tlačil do zakončení, ale obránce řeckého celku jeho přízemní střelu zablokoval.

89

Utkání se pomalu chýlí ke svému konci! Hráči českého celku se nastěhovali na polovinu Řecka, ale nemají prostor k zakončení.

87

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Gkargkalatzidis, přichází Balogiannis.

85

Znovu byl v hlavní roli Giousis! Tentokrát si nedal pozor na své postavení a ocitl se v ofsajdu!

83

Giousis je v posledních minutách hodně aktivní. Tentokrát se dostal k zakončení, ale trefil jen Heidenreicha.

81

Giousis se ujal rozehrávky následného přímého kopu, jenže centr se mu vůbec nepovedl a míč propadl do zámezí.

80

Sadílek fauloval v hlavičkovém souboji na polovině hřiště a vysloužil si žlutou kartu.

78

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Tzovaras, přichází Zisis.

77

Žlutou kartu dostává Chatzidimpas (Řecko).

77

Bačkovský musel znovu ven z branky! Český brankář tentokrát předstihl soupeřova útočníka Tzovarase a schoval míč do rukavic.

75

Dudl se skvěle natlačil před obránce a skvělým krytím míče si vybojoval faul na svou osobu. Češi rozehrají přímý kop.

73

Sadílek zahrával rohový kop českého výběru. Na jeho krátký centr dosáhl jen připravený obránce Bousis.

71

Řecko právě vstřelilo branku!
Jenže Řecko si bleskově bere zpět ztracené vedení! Gkargkalatzidis našel krásnou přihrávkou ANASTASIOSE DOUVIKASE, který druhou brankou v utkání vrátil Řekům vedení!

70

Česko právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Český výběr do devatenácti let přeci jen maže řecké vedení! PATRIK ŽITNÝ se nerozpakoval a uklidil míč do sítě!

70

Giousis se prodral do střelecké pozice, jenže pozorný brankář Bačkovský proti němu vyrazil a jeho střelu vykopl!

68

Štursa si dělal prostor na pravém křídle, ale v souboji s Lyratzisem zatáhl soupeře za dres, čímž se dopustil faulu.

66

Štursa se zpoza hranice pokutového území opřel do míče, jenže jeho zakončení trefilo záda řeckého obránce.

64

Tzovaras se po rohovém kopu Řecka dostal do zakončení, ale rána mu vůbec nesedla a Bačkovský si připsal snadný zákrok.

62

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Frýdek, přichází Štursa.

60

Je za námi hodina hry a český výběr stále o jednu vstřelenou branku zaostává! Řecko však v posledních minutách nehraje zrovna jistě.

59

Vais mohl bleskově vyrovnat. Český hráč se probil k odraženému balónu, ale pohotovou střelou jej napálil do břevna!

57

Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Kampetsis, přichází Giousis.

55

Řecko se podruhé v utkání dostává do vedení! Gkargkalatzidis zahrával další rohový kop. Míč hlavou prodloužil Kampetsis a ANASTASIOS DOUVIKAS uklidil míč do sítě!

55

Exekuce rohového kopu se ujal Kampetsis. Na jeho centr si naskočil Dimitriou, ale v záklonu hlavičkoval vysoko nad břevno.

54

Růsek zablokoval přízemní střelu na rohový kop. Jeho rozehrávky se zhostil Chatzidimpas, jehož centr proletěl ven z pokutového území.

52

Sadílek zahrával rohový kop českého výběru. Jeho centr se snesl na přední tyč, kde zasáhl připravený obránce Dimitriou.

50

Chatzidimpas poslal k zemi sprintujícího Žitného a daroval české reprezentaci přímý kop. K údivu všech nebyl odměněn žlutou kartou.

48

Douvikas si naběhl na krásnou přihrávku mezi obránce českého výběru, jenže obloučkem pravačkou orazítkoval břevno!

46

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Vais.

46

První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka přinesla atraktivní souboj. Řecko se už ve dvanácté minutě dostalo de vedení, jelikož se prosadil Gkargkalatzidis! O tři minuty později však Česko stačilo vyrovnat. Přesnou střelou se trefil Heidenreich! Poté se hra poněkud uklidnila a na další šance jsme čekali marně. Do kabin se tak odchází za stavu 1:1.

45+1

45

Nastavuje se jedna minuta!

44

Frýdek rozehrával přímý kop na polovině Řecka. Na jeho centr si brousil zuby Drchal, ale obrana Řecka dokázala zasáhnout.

42

První žlutá karta na straně Řecka! Za ostrý skluz ji dostává Dimitriou.

40

Papazoglou se opřel do přetaženého centru, nicméně český obránce Heidenreich proti němu vyrazil a střelu zastavil.

38

Drchal svedl hlavičkový souboj s Dimitriouem. Ve vzduchu se o soupeře opřel loktem a dopustil se útočného faulu.

36

Řecko zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se ujal Kampetsis, ale jeho prudký centr skončil na hlavě stopera Mareše.

35

Bačkovský skvěle přečetl hru, vystartoval z brankové čáry na malé vápno a schoval do rukavic vysoký centr z pravé strany.

33

Růsek se po Frýdkově přiklepnutí opřel do míče zpoza hranice pokutového území, ale jeho ránu zablokovala řecká defenzíva.

31

Na světě je první žlutá karta dnešního střetnutí! Za svůj zákrok ji vyfasoval Frýdek!

30

Je za námi úvodní půlhodina hry! Zatím sledujeme velice bojovné utkání, které má spád. Češi jsou v první půli aktivnější.

29

Bačkovský vyběhl ven z branky a před rozběhnutým Douvikasem dokázal balón vyrazit mimo tři tyče.

27

Drchal si v pokutovém území brousil zuby na vysoký centr z pravé strany, jenže ve vzdušném souboji si pomohl nedovoleným zákrokem.

25

Meliopoulos se z pravé strany opřel do odraženého míče. Zakončení mu vůbec nesedlo a míč prosvištěl kolem branky.

23

Tzovaras se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku. Vše se zatím obešlo bez karetního trestu.

21

Na druhé straně zakončoval Kampetsis, jenže střelou z úctyhodné vzdálenosti ohrozil jen diváky za českou brankou.

20

Frýdek se po dalším rohovém kopu opřel do padajícího centru, jenže volejem trefil jen hostujícího Stergiakise.

18

Po dvou vstřelených brankách se hra poněkud uklidnila. Ani jeden z týmů se netlačí do útoku. Bojuje se ve středu hrací plochy.

15

Je vyrovnáno! Češi bleskově dotahují soupeřův náskok! Frýdek zahrával rohový kop. Míč se v pokutovém území odrazil k Sadílkovi, který našel DAVIDA HEIDENREICH, který přesnou střelou vyrovnal!

14

Češi se ihned tlačí do útoku s pokusem o rychlou odpověď. Prostor k odcentrování si dělal Frýdek, ale Dimitriou jeho pokus srazil na aut.

12

Řecko se překvapivě ujímá vedení! To je pro český celek obrovský šok! Douvikas poslal krásnou přihrávku, do které se opřel ALEXANDROS GKARGKALATZIDIS a usměrnil jej za Bačkovského!

12

Exekuce rohového kopu se ujal Frýdek. Na jeho centr si naskočil Kadar, jehož hlavička byla nepřesná a skončila nad břevnem.

11

Češi se v posledních minutách tlačí do zakončení. S další střelou přispěchal Drchal, jehož pokus srazila obrana na roh.

9

Žitný se zjevil v první obrovské šanci utkání! Na hranici pokutového území si převzal míč, ale pravou nohou přestřelil branku!

7

Zadáci českého výběru kombinují s míčem na vlastní polovině a Řekůb balón takřka nepůjčují. Češi jsou v úvodu aktivnější.

5

Češi hrají v úvodních minutách velmi aktivně. Dudl podpořil ofenzívu náběhem po levé straně a Douvikas jej skluzem poslal k zemi.

4

Poprvé v utkání se do útoku vydalo také Řecko. Douvikas poslal prudkou přihrávku mezi obránce, ale Kadar nechal míč propadnout do bezpečí.

2

Frýdek se uvolnil na pravé straně hrací plochy, ale řecký obránce Lyratzis jej zatažením za dres poslal k zemi.

1

Češi obstarali výkop do dnešního utkání. Reprezentace do devatenácti let se bude snažit získat důležité body.

1

Česko: Bačkovský – Kadar, Heidenreich, Mareš, Dudl – Žitný, Sadílek (C), Krejčí, Frýdek – Růsek, Drchal
Náhradníci: Gröger, Plechatý, Pfeifer, Vais, Král, Lauko, Beňo, Štursa, Šípek

Řecko: Stergiakis – Lyratzis, Dimitriou, Bousis, Papazoglou – Meliopoulos, Chatzidimpas (C), Kampetsis – Gkargkalatzidis, Douvikas, Tzovaras
Náhradníci: Siampanis, Giousis, Zisis, Balogiannis, Dimitroulas, Apostolakis, Voilis, Xenitidis, Vitaliotis

Rozhodčí: Pinheiro – Rodrigues, Bindoni.
Český tým má v poslední fázi kvalifikace skvěle našlápnuto k postupu! Před středečním utkáním s Polskem ještě mladí Češi neztratili ani body. Proti našim severním sousedům však uhráli pouze bezbrankovou remízu. Proti Řecku a Itálii se tak budou snažit vybojovat si postup na evropský šampionát. vropský šampionát hráčů do 19 let se koná letos ve Finsku od 16. do 29. července a los základních skupin proběhne 30. května. Budou čeští fotbalisté v osudí?
Dobré poledne všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace o postup na ME hráčů do 19 let. Společně se podíváme na duel mezi Českem a Řeckem! Výkop je stanoven na 12 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

2:3

konec (1:1)

Branky: 15. Heidenreich, 70. Žitný – 12. Gkargkalatzidis, 55. Douvikas, 71. Douvikas

Karty:   31. Frýdek (CZE), 80. Sadílek (CZE) – 42. Dimitriou (GRE), 77. Chatzidimpas (GRE), 90+3. Stergiakis (GRE)

Česko: Bačkovský – Kadar, Heidenreich, Mareš, Dudl – Žitný, Sadílek (C), Krejčí (46. Vais), Frýdek (62. Štursa) – Růsek, Drchal

Řecko: Stergiakis – Lyratzis, Dimitriou, Bousis, Papazoglou – Meliopoulos, Chatzidimpas (C), Kampetsis (57. Giousis) – Gkargkalatzidis (87. Balogiannis), Douvikas, Tzovaras (78. Zisis)

Rozhodčí: Pinheiro – Rodrigues, Bindoni