24.03.2018, 19:00 • Netanya (Netanya Stadium) • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.4 3.23 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

83

Rumunsko právě vstřelilo branku!
GEORGE TUCUDEAN utekl všem obráncům domácích a mířil si to úplně sám na brankáře Harushe. Jakmile byl přímo před ním, tak zvolil chytrý lob, kterým nedal brankáři šanci. Rumuni tak otáčejí skóre na svou stranu.

64

64. STANCIU - 1:1

64

Rumunsko vyrovnává na 1:1, a to opravdu parádním způsobem. NICOLAE STANCIU byl na hřišti sotva tři minuty a blýskl se výstavním gólem. Navedl si balón na pravou nohu a vypálil naprosto nechytatelně do šibenice branky Harushe. Záložník Sparty tak potvrzuje výbornou formu, která mu vydržela i po pražském derby.

60

60. HEMED - 1:0

60

Izrael právě vstřelil branku!
Domácí využívají svou převahu ve druhém poločase a jdou zaslouženě do vedení. TOMER HEMED dostal ideální průnikovou přihrávku od Natcha a poslal svůj tým do vedení. Zakončením podél brankáře nedal Nițovi šanci. 1:0.