po prodl. (1:1, 0:0, 2:2 - 1:0) Stav série: 4:3

24.03.2018, 20:00 • SH TJ Znojmo • 1. kolo • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.2 4.9 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, na počtenou. (22:13:33)
Noc ve Znojmě bude bujará. Tamní florbalový klub v rozhodujícím sedmém duelu Play-down udolal v jihomoravském derby brněnské Bulldogs 4:3 v prodloužení a zachoval si superligovou příslušnost pro příští soutěžní ročník. Brno ji bude muset ještě uhájit.

66:51

Znojmo právě vstřelilo branku!
Nervydrásající bitva je u konce! Vítězem se stává tým Znojma, který se společně s fanoušky raduje z udržení se mezi elitou. Autorem rozhodujícího gólu je VOJTĚCH PROCHÁZKA.

63:23

Obě ekipy vkládají do své hry maximum sil a snaží se strhnout vedení na svou stranu.

61:37

Hra se přelévá z jedné strany na druhou, tempo je doslova strhující.

60:54

Brno od porážky zachránila tyč!

60:01

60:00

59:38

Fanoušci Znojma zanechali okusování nehtů a začali oslavovat vyrovnávací gól! Radost na tribunách rozpoutal DANIEL KREJČÍŘ. Kdo by to řekl, že se domácím během necelé minuty podaří stáhnout dvougólové manko a tím si s nějvětší pravděpodobností vynutit prodloužení.

58:54

Pozor, protože v samotném závěru základní hrací doby zadělali "okurkáři" na drama! Na 2:3 snížil MARTIN ŠINDELÁŘ. Ještě to bude tuhý boj! Asistence: Tomáš Kucharič.

58:00

Kuhn (Brno) podržel svůj tým také po Kucharičově zakončení. Zbývají dvě minuty.

56:40

Šestým hráčem do party je Salava (Znojmo), který brankáře Kuhna nedokázal prostřelit.

56:02

Hándl (Znojmo) opustil brankoviště.

56:02

Kouč Znojma si vyžádal oddechový čas.

55:58

Moc nechybělo k tomu, aby Krejčíř (Znojmo) zvedl ruce nad hlavu. Míček prosvištěl kolem tyče.

55:33

Tlačí na pilu, ale nejde to. Marná je veškerá snaha Znojma o zářez v podobě kontaktního gólu.

54:47

Domácím se rychle začíná krátit čas. Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes pět minut.

53:20

Brněnská defenziva působí kompaktně, přestože na branku nechala vypálit Kuchariče.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Sláma (Palát), 59. Šindelář (Kucharič), 60. Krejčíř, 67. V. Procházka – 3. Mráz (Juhaňák), 45. Mráz (Coufal), 49. Juhaňák (Mráz)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Rada, Horák, Krejčíř, Procházka, Pánek, Kriš, Martinek, Daberger – Salava, Palát, Čihal, Sláma, Novák, Kučera, Juříček, Šindelář, Kucharič

Bulldogs Brno: Mazánek (Kuhn) – Kadlec, Galuszka, Surkoš, Sládeček, Bauer, Žižka, Nonn, Jakůbek – Tichý, Mráz, Coufal, Juhaňák, Kadavý, Černoch, Voltner, Ondráček, Komínek, Drápal

Rozhodčí: Filip Drápal, Jakub Pospíšil