21:20
konec (13:9)
24.03.2018, 16:10 • Ceres Park & Arena, Aarhus (Dánsko) • Vít Muzikář
Tipsport: 1.13 13.7 9.39 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.13 - 13.7 - 9.39
Dánsko – Česko
21:20
konec (13:9)
Dánsko:
Reinhardtová, Toftová – Bidstrupová, Böhmeová, Hansenová, Heindahlová, Højlundová, Iversenová, Jensenová, K. Jörgensenová, S. Jörgensenová (C), L. Jörgensenová, Nielsenová, Pedersenová, Tranborgová, Wollerová
Náhradníci:
Trenér:
Česko:
Kudláčková,Müllnerová, Satrapová – Adámková, Hrbková, Knedlíková, Kordovská, Luzumová (C), Malá, Maňáková, Marčíková, Ryšánková, Salčáková, Šetelíková, Šustková, Zachová
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Maričová, Masičová (obě Srbsko)
Diváci:
60
60
60
59
59
59
58
58
58
57
57
57
56
55
55
54
54
54
53
52
52
52
51
51
51
50
49
49
48
48
47
47
47
46
45
44
44
44
43
43
42
42
41
40
40
39
39
38
38
37
37
36
35
35
35
34
34
33
33
33
32
32
32
31
31
31
31
30
30
30
30
29
29
29
29
28
28
28
27
26
26
25
25
25
24
24
23
23
22
22
21
21
21
20
20
19
18
18
17
17
16
16
15
15
14
14
14
13
13
12
11
11
11
11
10
10
9
8
8
7
7
7
6
6
5
4
4
4
3
3
2
2
2
1
1
1
1
Dánsko: Reinhardtová, Toftová – Bidstrupová, Böhmeová, Hansenová, Heindahlová, Højlundová, Iversenová, Jensenová, K. Jörgensenová, S. Jörgensenová (C), L. Jörgensenová, Nielsenová, Pedersenová, Tranborgová, Wollerová
Česko: Kudláčková,Müllnerová, Satrapová – Adámková, Hrbková, Knedlíková, Kordovská, Luzumová (C), Malá, Maňáková, Marčíková, Ryšánková, Salčáková, Šetelíková, Šustková, Zachová
Rozhodčí: Marič, Masič (oba Srbsko).
Brankářky: Kudláčková Petra (DHC Slavia Praha), Müllnerová Dominika (DHK Baník Most), Satrapová Lucie (HK Kristianstad, SWE)
Pivoti: Adámková Petra (TPSG Frisch Auf Goppingen, GER), Šetelíková Alena (DHC Slavia Praha)
Pravá křídla: Knedlíková Jana (Gyori Audi ETO, HUN), Zachová Dominika (DHK Baník Most)
Levá křídla: Malá Veronika (Issy Paris Hand, FRA), Salčáková Kristýna (ATM Achneheim Truchtersheim, FRA)
Pravé spojky: Hrbková Michaela (TSPG Frisch Goppingen), Ryšánková Helena (Cercle Dijon Bourgogne, FRA)
Levé spojky: Kordovská Kamila (HSG Blomberg-Lippe, GER), Šustková Jana (SHK Veselí n. M.)
Střední spojky: Kolářová Michaela (HC Zlín), Luzumová Iveta (Thüringer HC, GER), Marčíková Šárka (SPR Pogoň Szczetin, POL), Maňáková (Růčková) Petra (DHK Baník Most)
Náhradnice: Andrýsková Veronika (HC Zlín), Dvořáková Veronika (DHK Baník Most), Fryčáková Tereza (DHK Zora Olomouc), Fryčáková Vendula (DHK Zora Olomouc), Jačková Eliška (DHC Slavia Praha), Janoušková Michaela (DHK Baník Most), Kovářová Sára (DHK Baník Most), Mučková Hana (DHC Sokol Poruba), Weisenbilderová Martina (HK Kristianstad, SWE).
Na spojce vše diriguje Jorgensenová a když se k tomu přidá skvěle chytající Toftová, tak moc není o čem. Dánky sází také na levém křídle na Wollerovou.