konec (8:13)

24.03.2018, 18:00 • 21. kolo • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 1.42 8.55 3.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

SKKP Handball Brno – TJ Sokol Nové Veselí 20:29 (8:13)
Nejvíce branek: Havlát 5/1, Dostalík 5, Stein 2/1 – Sekulić 6, Štěrba 6/2, Melichar 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 5/2 – 2/2. Vyloučení: 4:4. (19:26:34)
Je konec. Domácí nedokázali zvrátit stav duelu po nepovedené první půli a oprávněně si body z dnešního zápasu odnášejí házenkáři Nového Veselí.

Konec zápasu. (20:29)

60

Havlát se uvolnil na středu pole a propálil gólmana hostí. (20:29)

59

Birdahić z dálky propálil Koňaříka, utkání se už jen dohrává. (19:29)

59

Nepřesná rozehrávka Brna znamená aut. (19:28)

59

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (19:28)

58

Derviš Birdahić si poradil při nabídnuté možnosti skórovat. (19:28)

58

Domácí obrana si nepohlídala další náběh hostujících hráčů a Marko Živojinović si připisuje další branku. (19:27)

57

Steinův pokus končí zákrokem hostujícího gólmana. (19:26)

56

Melichar patrně rozhoduje o vítězství Nového Veselí, když využil prostoru na středu pole. (19:26)

56

Hosté šetří řas kombinací okolo branky Brna. (19:25)

56

Se začátkem poslední pětiminutovky je tu i branka Cabáka a zároveň i timeout hostí. (19:25)

55

Adrián Šimovček teď obrovsky podržel svůj tým, když zlikvidoval nejprve ránu Hastíka a o chvíli později i dorážku Adama Steina. (18:25)

54

Kučera prchl po levé straně, vypálil ostrou ránu, která se otřela o levý bok brankáře hostí. (18:25)

52

Hastíkův brejk zastavuje břevno hostující branky! Velká škoda pro Brno. (18:25)

51

Dostalík se nebojí tvrdé hry na brankovišti a opět to dokazuje. Domácí opět snižují. (18:25)

51

Hlípalova rána těsně minula branku hostí a ti mohou jít kupředu. (17:25)

51

Hlípala stažen při průniku obranou Hostí. Domácí zůstávají u míče. (17:25)

50

Dostalík se dokázal probít přes dotírajícího obránce a dává branku. (17:25)

50

Veselý zakončil brejk hostí a dává svou třetí branku v duelu. (16:25)

49

Veselý z pravé strany propálil Koňaříka. (16:24)

48

Oddechový čas pro domácí. (16:23)

47

Adam Stein si poradil a domácí prohrávají už "jen" o sedm branek. (16:23)

46

Veselý velice nesportovně zasáhl Cába, který se na hřišti svíjí v bolestech. Rozhodčí nařizují sedmimetrový hod. (15:23)

46

Hlípalova tvrdá rána skončila v síti. (15:23)

45

Domácí defenzívu zachraňuje tyč. (14:23)

45

Havlátovu ránu doráží do branky Tomáš Cáb a domácí snižují na rozdíl devíti branek. (14:23)

45

Hastík při průniku obranou hostí faulován. (13:23)

44

Chosik byl domácí defenzívou nedůsledně bráněn a své postavení dokázal využít. (13:23)

44

Dostalík si vytvořil prostor, ze kterého mohl pálit a následnou střelou rozvlnil síť. (13:22)

43

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Adamčík). (12:22)

43

I přes faul domácích se Štěrba dostal k zakončení a propálil Koňaříka. (12:22)

42

Havlát šikovnou střelou překonává Schmause v brance Veselí. (12:21)

41

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk). (11:21)

41

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Štěrba). (11:20)

41

Kučerova rána zaplula za tyč hostující branky a domácí snižují. (11:20)

41

Koňařík výborně vyrazil ránu Ptáčníka a domácí mohou zaútočit. (10:20)

40

Brejk domácích končí ztrátou míče. (10:20)

39

Koňařík předvedl výborný zákrok při brejku hostí a domácí mohou zamířit vpřed. (10:20)

38

Ptáčník se s ničím nerozpakoval a střelou přes bránícího hráče dává gól. (10:20)

38

Sedmimetrové hody dnes Brnu nejdou, Tomáš Cáb na svého soka v bráně Veselí nevyzrál. (10:19)

37

Kučera při střele faulován, následuje sedmička pro Brno. (10:19)

37

Hastík se štěstím propálil hostujícího brankáře. (10:19)

36

Brněnští dostávají svého soupeře pod tlak, ale bez pořádné střelby to nepůjde. (9:19)

36

Oddechový čas pro domácí. (9:19)

36

Štěrba opět vybojoval míč na útočné polovině a svůj brejk zakončil podobně, jako ty předchozí – brankou. (9:19)

36

Štěrba si věděl rady a dává gól. (9:18)

35

Sedmička pro hostující tým, do branky Brna jde Koňařík. (9:17)

35

Melichar se vytáhl nad obranný blok domácích a dává gól. (9:17)

34

Havlát trefuje brankáře hostí. (9:16)

34

Havlát faulován, sedmička pro Brno. (9:16)

33

Štěrba zachytil rozehrávku Brna a zakončení neponechal náhodě a dává gól. (9:16)

33

Sekulić dostal potřebný prostor a překonal brankáře Brna. (9:15)

32

Melichar se pokusil o překvapení Pšenici, ale ten se nachytat nenechal. (9:14)

32

Dostalík se probil na brankovišti k zakončení a v pádu posílá míč do branky. (9:14)

31

Chosik nepotřeboval mnoho prostoru k tomu, aby dostal míč do branky. (8:14)

31

Hosté se ujali míče a míří k brance Brna. (8:13)

31

Začal druhý poločas. (8:13)
První půle je u konce, domácím se nedaří proměňovat své šance, což se naopak daří Novému Veselí, které tak po první půli vede 13:8.

30

První poločas skončil. (8:13)

30

Jiří Havlát se závěrečnou sirénou propálil gólmana hostujícího souboru a dává tak duelu poločasovou podobu 8:13. (8:13)

30

Domácím se nedaří závěr poločasu a hosté se dostávají do výrazného vedení. (7:13)

29

Domácí obrana neuhlídala Melichara a ten posílá hosty do vedení o pět branek. (7:12)

28

Hastík se protlačil k zakončení, ale jeho pokus likviduje gólman hostujícího Nového Veselí. (7:11)

28

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (7:11)

26

Chosikovo zakončení zastavila až síť v brance Brna. (7:11)

25

Nejprve Pšenica zlikvidoval nepříjemnou ránu z levého křídla a obratem se přesnou ranou prezentuje Viktor Hastík! (7:10)

24

Dostalík zabojoval na hranici brankoviště a přesnou střelou dává domácím naději na obrat. (6:10)

24

Nepříjemný pokus zpoza obránce likviduje Pšenica. (5:10)

23

Oddechový čas pro hosty. (5:10)

23

Jiří Havlát se prosadil přesnou střelou ze sedmimetrového hodu a hosté tak vedou už "jen" o pět branek. (5:10)

23

Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Derviš Birdahić). (4:10)

22

Veselý rozveselil hostující fanoušky, když svou střelu poslal pod víko domácí branky. (4:10)

22

Domácí v plném počtu a hra přerušena pro obranný faul hostí. (4:9)

21

Sekullić se dostal do brejku, otočkou se zbavil bránícího Václava a přesnou střelou propaluje Pšenicu. (4:9)

20

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Veselý). (4:8)

20

Dostalík dle mínění rozhodčích fauloval a dvě minuty si odpočine. (4:8)

20

Jiří Havlát si dokázal dorazit vlastní střelu a snižuje na rozdíl čtyř branek. (4:8)

18

Steinův pokus trefuje pouze brankáře Nového Veselí. (3:8)

18

Domácí již v plném počtu, ale u míče hosté. (3:8)

16

Skalický netrefil při své šanci branku a dopředu může jít Královo Pole. (3:8)

16

Pobyt domácích na útočné polovině neměl dlouhé trvání a musejí mířit zpět. (3:8)

16

Valoušek se vyšrouboval nad obranu Brna a přesnou střelou dává branku. (3:8)

15

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović). (3:7)

15

Sekulićův brejk fantasticky likviduje Pšenica! (3:7)

14

Nepřesná střela hostí míjí tyč a domácí se mohou hnát kupředu. (3:7)

13

Dostalík stáhl svého soka k zemi a dostává žlutou kartu. (3:7)

13

Lukáš Václav se nemohl na trápení svého týmu dávat a individuální akcí snižuje. (3:7)

12

Štěrba si poradil a hosté vedou již o pět branek. (2:7)

12

Dle mínění rozhodčích byl Živojinović faulován a následuje sedmička pro hosty. (2:6)

11

Akce domácích končí nepřesnou střelou, hosté se tlačí vpřed. (2:6)

11

Tlak domácích pokračuje, dokážou domácí vyprodukovat i branku? (2:6)

10

Oddechový čas pro domácí. (2:6)

10

Střelou přes celé hřiště trefuje Burdahić odkrytou klec domácích a to už je na trenéra Brna příliš. (2:6)

10

Petrović mířil až moc přesně a trefuje tyč. (2:5)

9

Rychlý brejk hostujícího týmu zakončuje Štěrba přesnou střelou, která znamená vedení o tři branky. (2:5)

9

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (2:4)

8

Cábovo zakončení likviduje gólman hostí. (2:4)

8

Domácí obléhají klec hostí, ale nemají se k pokusu o zakončení. (2:4)

7

Štěrbův brejk zastavuje Pšenica a domácí mohou zahrozit. (2:4)

6

Hastík na brankáře hostí nevyzrál. (2:4)

6

Václal faulován, sedmička pro Brno. (2:4)

6

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Tomáš Adamčík). (2:4)

6

Na začátku šesté minuty se vrací hostujícímu týmu vedení o dvě branky – Sekulić. (2:4)

5

Václav trefuje tyč hostující branky! (2:3)

5

Nepřesné zakončení hostí posílá do šance domácí. (2:3)

4

Adam Stein využil prostoru na pravém křídle a dává branku. (2:3)

4

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Derviš Birdahić). (1:3)

3

Druhá branka hostí v krátkém časovém sledu a Sekulić dává skóre podobu 1:3. (1:3)

3

Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Marko Živojinović). (1:2)

2

Václav si dokázal poradit s nabídnutým prostorem a srovnává.. (1:1)

2

Hastíkova rána končí v zámezí. (0:1)

2

Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović). (0:1)

2

Sekulić získal míč a i přes faul domácích jej dopravil do branky. (0:1)

1

Steinovi nevyšlo zakončení a hosté míří vpřed. (0:0)

1

Rozvážnou kombinaci domácích diriguje Hastík. (0:0)

1

Domácí získali míč a postupují k brance soupeře. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Oba celky již nastupují na hrací plochu, utkání brzy začne.
Oba celky se aktuálně rozcvičují na hrací ploše, utkání začne za necelých dvacet minut.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Dostalík, Kukla, Havlát, Cáb, Petrović, Kučera, Hastík, Adamčík, Cabák, Stein.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Šimovček – Skalický, Valoušek, Veselý, Živojinović, Birdahić, Bartůněk, Dolejší, Melichar, Sekulić, Krčál, Štohanzl, Štěrba, Chosik, Ptáčník.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
TJ Sokol Nové Veselí
Házenkáři Veselí již play-off vybojovat nemohou, ale i tak budou určitě svého soupeře znamenitě kousat a nedají se zcela lehce. Však také oba celky dělí pouhé tři body.
SKKP Handball Brno
Brněnští házenkáři bojují v závěru soutěže o play-off a nutno říci, že definitivní slovo závisí na jejich soupeřích. Na postupovou příčku aktuálně ztrácejí 4 body a je tedy nutno vybojovat všechny zbývající body. O motivaci tak mají domácí postaráno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.